Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu
Unisport ZDARMA

NUTREND Klub

Klub Nutrend

NUTREND Klub

Věrnostní systém, který pouze pro registrované členy Klubu nabízí celou řadu výhod, akcí a benefitů. Nakupujte za výhodnější ceny na e-shopu NUTREND.cz a ve značkových prodejnách NUTREND stores! Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 900 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 900 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

CARNITINE 3000 SHOT

CARNITINE 3000 SHOT

Mimořádně účinná tekutá směs ve formě shotu, s vysokou dávkou 3 g L-karnitinu a účinné látky pro podporu energetického metabolismu, zlepšení stimulace a koncentrace.

Datum: 19.12.2014 13:01 Odpovědi: 36

Reakce na příspěvek

Autor: Michal Tuček Datum: 28.1.2020 10:23

Re: Kombinacia Creatin + Carnitine

Dobrý den
Kombinace těchto produktů není zcela obvyklá. Určitě nedoporučím přímou kombinaci při současném podání obou produktů v rámci jedné dávky.
Karnitin lze použít například z produktu CARNITINE COMPRESSED CAPS. Z dostupných materiálů o účinnosti karnitinu vidím jeho nejvhodnější použití po ránu. Dostatečné množství karnitinu v těle zajistí vhodné podmínky pro využití energie z určitých forem tuků.
U kreatinu bylo prokázáno zlepšení sportovní aktivity při užívání dávky 3 gramy až 6 gramů za den. Dalším pozitivem kreatinu je prokázání pozitivních účinků v souvislosti se sportovní aktivitou v jedinců starších 55 let. Jeho vhodné užívání se jeví cca 30-60 minut před sportovní aktivitou nebo kdykoliv během dne bez sportovní aktivity.
M. Tůček

Vaše jméno:*
Váš email:* email není validní
Nadpis dotazu: *
Text dotazu:*
Napište součet čísel 5 a 2 :*