Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu
Unisport ZDARMA

NUTREND Klub

Klub Nutrend

NUTREND Klub

Věrnostní systém, který pouze pro registrované členy Klubu nabízí celou řadu výhod, akcí a benefitů. Nakupujte za výhodnější ceny na e-shopu NUTREND.cz a ve značkových prodejnách NUTREND stores! Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 900 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 900 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

CARNITINE 3000 SHOT

CARNITINE 3000 SHOT

Mimořádně účinná tekutá směs ve formě shotu, s vysokou dávkou 3 g L-karnitinu a účinné látky pro podporu energetického metabolismu, zlepšení stimulace a koncentrace.

Datum: 19.12.2014 13:01 Odpovědi: 36

Reakce na příspěvek

Autor: Michal Tuček Datum: 24.6.2021 09:25

Re: Kolik shotu tydne?

Dobrý den

Evropský úřad pro bezpečnost potravin (z anglického názvu pod zkratkou EFSA) považuje za bezpečnou denní dávku kofeinu 3 mg / kilogram tělesné hmotnosti. Pokud tedy nepřijímáte významnější množství kofeinu z jiných zdrojů (z kávy; z některých druhů čajů; z energetického nápoje), lze množství obsažené v produktu CARNITINE 3000 SHOT v rámci každodenního použití považovat za bezpečné i z dlouhodobého hlediska.

Některé potraviny mohou být ze stravy nemocného člověka vyloučeny na základě doporučení lékaře, a přitom se jedná o potraviny přirozeně se vyskytující v běžném jídelníčku. Lékař před svým doporučením musí zvážit zdravotní stav jednotlivce a stravu nastavit podle zjištěné diagnózy.

Legislativně schválené doplňky stravy obsahují koncentrovaná množství živin nebo látek. Tyto živiny nebo látky se ve stravě přirozeně vyskytují, ale jejich koncentrace je v doplňku stravy podstatně vyšší. Zejména koncentrace některých živin ve stravě může být v rámci konkrétní diagnózy nemocného člověka limitující a z toho důvodu nemusí lékař některé doplňky stravy svému pacientovi doporučit.

M. Tůček

Vaše jméno:*
Váš email:* email není validní
Nadpis dotazu: *
Text dotazu:*
Napište součet čísel 5 a 2 :*