Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NUTREND Klub

Nutrend klub

NUTREND Klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10 % na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 900 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 900 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

FAT DIRECT

FAT DIRECT

Unikátní spalovač, který v sobě kombinuje sílu přírodních výtažků a nejnovějších technologií. Je jedinečný nejen svým složením, ale i dobou použití. FatDirect je totiž prvním nočním spalovačem od NUTRENDU. Je speciálně vyvinut k odbourávání tuků ve spánku. Receptura obsahuje výtažky z mořských řas wakame, ale i z garcinie cambogie a ze zelené kávy. Produkt FatDirect neobsahuje povzbuzující látky a je určen k večernímu užití - stačí 1 kapsle 30 minut před spánkem.

Datum: 13.12.2013 10:56 Odpovědi: 121

Reakce na příspěvek

Autor: Michal Tuček Datum: 2.9.2021 16:08

Re: Noční směny

Dobrý den

Marketingově je produkt FAT DIRECT komunikován jako "noční spalovač". Komunikace je takto nastavena z toho důvodu, že na rozdíl od většiny ostatních doplňků stravy zaměřených tímto směrem produkt FAT DIRECT obsahuje minimum kofeinu a prakticky neobsahuje jiné stimulanty. Uživatel po konzumaci takového produktu by měl následně bez problému usnout. 

Při dodržení doporučení z marketingové komunikace se použití tohoto produktu ve vašem případě nabízí po noční směně, tedy vlastně ráno.

Lidé pracující v noci mají v tomto směru velmi obtížnou situaci, protože jakmile se jejich pracovní směny změní (rotují), tělo je nuceno přijímat živiny a nebo odpočívat ve zcela odlišném denním čase. Každopádně se zkuste držet následného doporučení: Protože vaše tělo je na noční směně aktivní, mělo by být pohlíženo na práci v noci tak, jako by to byl běžný denní režim (snídat, obědvat, večeřet), a to i přestože jsou tato jídla všeobecně zažita pro jinou denní dobu. 

Použití doplňků stravy s obsahem synefrinu bylo pozitivně testováno před sportovní aktivitou a většina prací byla zaměřena na kombinaci s kofeinem. Na základě těchto výsledků doporučím použití synefrinu před sportem. Na proti tomu výzkum doplňků stravy s obsahem karnitinu dosáhl podobného výsledku při použití před sportem i mimo sportovní aktivitu.

M. Tůček

Vaše jméno:*
Váš email:* email není validní
Nadpis dotazu: *
Text dotazu:*
Napište součet čísel 5 a 2 :*