Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu
Unisport ZDARMA

NUTREND Klub

Klub Nutrend

NUTREND Klub

Věrnostní systém, který pouze pro registrované členy Klubu nabízí celou řadu výhod, akcí a benefitů. Nakupujte za výhodnější ceny na e-shopu NUTREND.cz a ve značkových prodejnách NUTREND stores! Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 900 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 900 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

FAT DIRECT

FAT DIRECT

Unikátní spalovač, který v sobě kombinuje sílu přírodních výtažků a nejnovějších technologií. Je jedinečný nejen svým složením, ale i dobou použití. FatDirect je totiž prvním nočním spalovačem od NUTRENDU. Je speciálně vyvinut k odbourávání tuků ve spánku. Receptura obsahuje výtažky z mořských řas wakame, ale i z garcinie cambogie a ze zelené kávy. Produkt FatDirect neobsahuje povzbuzující látky a je určen k večernímu užití - stačí 1 kapsle 30 minut před spánkem.

Datum: 13.12.2013 10:56 Odpovědi: 133

Reakce na příspěvek

Autor: Dominika Datum: 21.1.2022 03:33

Jestli to vůbec pomůže

Dobrý den, Zaujali mě vaše produkty.Ale už jsem toho vyzkoušela tolik že nevím jestli to ryskovat.Vždy jsem byla akorát zklamaná. Takže se bude lepší zeptat,když vidím že tady s lidmi komunikujete. Má výška je 165cm a vážím o 20kg víc než bych měla. Hrozně mi to vadí a mé špeky se mi nelibi, někdy mi i překáží v práci. Dělám 3smenny provoz a nemám sílu s nějakým cvičením. Žádám tedy o upřímnou odpověď jestli mi pomůže váš produkt nebo se smířit stim jak vypadám. Děkuji za odpověď.

Vaše jméno:*
Váš email:* email není validní
Nadpis dotazu: *
Text dotazu:*
Napište součet čísel 5 a 2 :*