Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu
Unisport ZDARMA

NUTREND Klub

Klub Nutrend

NUTREND Klub

Věrnostní systém, který pouze pro registrované členy Klubu nabízí celou řadu výhod, akcí a benefitů. Nakupujte za výhodnější ceny na e-shopu NUTREND.cz a ve značkových prodejnách NUTREND stores! Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 900 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 900 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

FAT DIRECT

FAT DIRECT

Unikátní spalovač, který v sobě kombinuje sílu přírodních výtažků a nejnovějších technologií. Je jedinečný nejen svým složením, ale i dobou použití. FatDirect je totiž prvním nočním spalovačem od NUTRENDU. Je speciálně vyvinut k odbourávání tuků ve spánku. Receptura obsahuje výtažky z mořských řas wakame, ale i z garcinie cambogie a ze zelené kávy. Produkt FatDirect neobsahuje povzbuzující látky a je určen k večernímu užití - stačí 1 kapsle 30 minut před spánkem.

Datum: 13.12.2013 10:56 Odpovědi: 133

Reakce na příspěvek

Autor: Michal Tuček Datum: 21.1.2022 09:32

Re: Jestli to vůbec pomůže

Dobrý den

Účinná složka fucoxantin byl v minulosti několikrát úspěšně testován ve studiích na hlodavcích Maeda 2009, Jeon · 2010 a v mnohých dalších. Novější zprávy C Wan-Loy · 2016 naznačují, že tento mořský karotenoid prokázal účinek i na lidech, nicméně kontrola stravování probandů účastnících se studií není zcela jasná. Další účinné složky (extrakt ze zelené kávy a extrakt z Garcinia cambogia) jsou diskutovány odbornou veřejností a konkrétní závěry není jednoduché interpretovat tak, aby si z nich laik vyvodil správný závěr. Proto odpovím následně:

Určitě můžete vyzkoušet tento produkt, nicméně základem úspěchu bude změna stravovacího vzorce. Základem bude snížit porce příloh (těstoviny, rýže, brambory, knedlíky, pečivo) do množství, které na běžném talíři zabere cca 1/5 z plochy. Zdroje bílkoviny (ryby, maso, vejce, tvrdé sýry) mohou představovat také cca 1/5 z plochy talíře. Zbytek talíře (3/5) bude doplněn o čerstvou zeleninu, kterou zakapete rostlinným olejem (olivový, nebo lněný). Takto by mělo vypadat prostřední jídlo v čase vaší bdělosti (normálně nazýváno obědem, nicméně ve směnném provozu bude lepší jiné pojmenování) a také poslední jídlo v čase vaší bdělosti (normálně nazývané večeří). Při provozu na směny však pro oběd nebo večeři neplatí denní doba, ale pouze čas mezi vašim probuzením a usnutím. Takzvanou přesnídávku a svačinu (druhé a čtvrté jídlo v čase vaší bdělosti) může zastoupit produkt DIET PROTEIN. První jídlo v čase vaší bdělosti může obsahovat menší množství cereálií, ovoce a třeba mléčný výrobek, který není zásadně doslazován cukrem. Při současném minimalizování sladkostí, sladkých nápojů včetně slazených minerálních vod a stravy typu fast food není jiná cesta než redukce tělesné hmotnosti. Tento přístup je ale založen na změně uvažování, protože jinak ke změně stravovacích návyků člověk nemůže dospět.

Doporučení platí pro případ, že neužíváte léčiva, která ovlivňují (i nepřímo) metabolismus, protože v takovém případě by doporučení mělo být konzultováno s lékařem, který léčiva předepsal. 

M. Tůček

Vaše jméno:*
Váš email:* email není validní
Nadpis dotazu: *
Text dotazu:*
Napište součet čísel 5 a 2 :*