Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu
Unisport ZDARMA

NUTREND Klub

Klub Nutrend

NUTREND Klub

Věrnostní systém, který pouze pro registrované členy Klubu nabízí celou řadu výhod, akcí a benefitů. Nakupujte za výhodnější ceny na e-shopu NUTREND.cz a ve značkových prodejnách NUTREND stores! Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 900 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 900 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

CARBOSNACK sáček

CARBOSNACK sáček

Rychlá energie ve formě gelu obsahuje kombinaci dvou typů sacharidů ve vyváženém poměru, spolu s dalšími účinnými látkami je ideální pro rychlé doplnění energie a řešení energetické krize v průběhu fyzické zátěže s vysokou tepovou frekvencí.

Datum: 13.12.2013 10:56 Odpovědi: 10

Carbosnack rada

Autor:David Černý Datum:27.4.2021 10:18

Dobrý den, prosím vás, je nutné tento přípravek během aktivity zapijet? Při náročné aktivitě do 1hod45min nedoplňuji tekutiny. Děkuji za odpověď.

Re: Carbosnack rada

Autor:Michal Tuček Datum:28.4.2021 09:50

Dobrý den

Gel je částečně tekutý. Pokud ale v průběhu náročné aktivity přesahující 60 minut nepijete a máte pocit sucha v ústech, bude nutno vyzkoušet, zda vám bude gel vyhovovat.

Obecně doporučuji každému sportovci doplňovat tekutiny, spolu s elektrolyty a sacharidy v průběhu sportovního výkonu.

M. Tůček

Vyber prostriedkov - karatista

Autor:Jana Chudíková Datum:13.10.2019 19:42

Dobrý den, môj syn sa aktívne venuje karate. Aktuálne sa pripravuje na MS. Chcem sa poradiť, ake prípravky z vašej rady sú vhodné na podporu a zvýšenie výkonu, energie pred a počas pretekov.
Dakujem
Chudíková

Re: Vyber prostriedkov - karatista

Autor:Michal Tuček Datum:14.10.2019 09:46

Dobrý den
Protože neznám věk vašeho syna, mohu doporučit pouze produkty vhodné pro děti.
V rámci pitného režimu mohu doporučit produkt ISODRINX TABS nebo produkt ISODRINX.
Pro doplnění energie v období okolo sportovní aktivity mohu doporučit tyčinku VOLTAGE ENERGY BAR, nebo FRUIT ENERGY BAR.
M. Tůček 

Doba účinku

Autor:Veronika Máchová Datum:25.7.2018 11:43

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaká je doba účinku působení tohoto gelu. Děkuji

Re: Doba účinku

Autor:Janka Pálešová Datum:25.7.2018 13:16

Dobrý den, absolutně nelze přesně určit dobu působení. Jedná se o zdroj energie přijatý trávicím traktem a jeho využití je závislé na mnoha faktorech (stav organismu a trávicího traktu, výkonnost jedince a jeho metabolismu, intenzita aktivity, současný příjem dalších živin a podobně). Proto je nutno vyzvednout individualitu každého sportovce i co se týká konkrétního použití doplňků u náročných závodů, a proto kladu důraz na otestování v tréninkovém režimu. Při náročných déletrvajících aktivitách se obecně doporučuje cca ½ gelu co 15-40 min společně s doplňovaným pitným režimem. V extrémních situacích lze použít extrémní dávkování, např. Petr Vabroušek kombinace i dávkování často přizpůsobuje svým extrémům a dávkování multiplikuje, vše má však na sobě za ty léta vyzkoušeno a co vyhovuje jednomu, nemusí vždy sednout jinému sportovci. Je i dost proměnných (teplota, vlhkost, zatížení a pod), které mohou pohodlí zažívacího traktu značně ovlivnit. Vnímejte proto své tělo a doplňujte raději v menších porcích a častěji. Více se také dočtete v článku: KDY A JAK POUŽÍVAT DOPLŇKY PŘI VYTRVALOSTNÍM VÝKONU. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová

Dotaz

Autor:Petr Novak Datum:23.4.2018 17:30

Dobry den,
Obsahuji carbosnacky lepek?
Dekuji

Re: Dotaz

Autor:Janka Pálešová Datum:24.4.2018 10:04

Ne, energetické gely neobsahují lepek, složky jsou přirozeně bezlepkové, ale vždy máte všechny alergeny zvýrazněné ve složení. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová 

Turbosnack vs. Carbosnack

Autor:Libor Jaburek Datum:11.11.2016 09:37

Dobrý den Tyto dva produkty mi připadají podobné, který byste mi doporučili na bikemaraton /2-3h/. Děkuji Libor

Re: Turbosnack vs. Carbosnack

Autor:Janka Pálešová Datum:11.11.2016 10:51

Dobrý den
V produktu CARBOSNACK naleznete v gelové podobě převahu glukózy, menší množství maltodextrinu s rychlou dostupností a v rámci stimulace organismu jsou zde aminokyseliny L-glycin a taurin. Existuje i varianta s kofeinem, která má odlišné zbarvení a příchuť cola.
Co se týká produktu TURBOSNACK, tak zde je opět převážně použita glukóza, ale tentokrát v tekuté (rychlejší) podobě, dále je zde použita částečně i palatinóza a jako zdroje stimulace jsou zde použity taurin, kofein, dále se zde vyskytuje v hojném množství aminokyseliny L-alanin, která je alternativním zdrojem energie pro namáhané tělo.
Z hlediska postupnosti volit spíše CARBOSNACK a ve finální části aktivity nebo při značném deficitu energie pak TURBOSNACK.
S pozdravem
Mgr. Janka Pálešová