Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu
Unisport ZDARMA

NUTREND Klub

Klub Nutrend

NUTREND Klub

Věrnostní systém, který pouze pro registrované členy Klubu nabízí celou řadu výhod, akcí a benefitů. Nakupujte za výhodnější ceny na e-shopu NUTREND.cz a ve značkových prodejnách NUTREND stores! Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 900 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 900 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

VOLTAGE ENERGY BAR

VOLTAGE ENERGY BAR

Energie sbalená do lahodné tyčinky v sobě kombinuje skvělou chuť a ideální formu doplnění živin, vhodná i během zátěže s vyšší intenzitou. Cereální tyčinka výborně zasytí, navíc je obohacena o antioxidanty a díky dvěma typům sacharidů se energie uvolňuje postupně.

Datum: 13.12.2013 10:56 Odpovědi: 12

Výrobky nutrend - použití při aktivitě turistická MTB

Autor:Břeťa Datum:14.8.2019 15:11

Jsem rekreační cyklista - horské kolo. Bude mi šedesát let a rád bych měl ze sportu ještě nějaký rod radost. Hledal jsem v doplňcích stravy a narazil na Vaše stránky. Můžete mi poradit jaké jsou vhodné tyčinky, gely a nápoje - před-během výkonu-a po něm. Jestli mohu kombinovat během výkonu nápoj HYPODRINK (většinou jezdím celý den)a tyčinky např. complex, Voltage energy bar, nebo je vždy potřeba užívat jeden produkt před výkonem, během a po výkonu. Jde mi hlavně o kombinaci nápoje s gely a tyčinkami. Omlouvám se pokud je můj dotaz trochu krkolomný. Děkuji za odpověď.

Re: Výrobky nutrend - použití při aktivitě turistická MTB

Autor:Michal Tuček Datum:14.8.2019 15:45

Dobrý den
Děkujeme za váš dotaz.
Ideálním nápojem v průběhu sportovní aktivity je produkt ISODRINX. Pokud je aktivita v délce do jedné hodiny až 75 minut, lze uplatnit isotonické ředění tohoto nápoje a v průběhu takto dlouhé aktivity již není třeba přijímat jiné zdroje energie. V případě delší aktivity s vysokou tepovou frekvencí je zpravidla doporučováno použít u nápojů hypotonické ředění. (přesný popis ředění naleznete vždy na výrobku)
Použití dalších doplňků stravy se odvíjí od toho, za jakých podmínek bude aktivita probíhat. Aby se nestalo, že aktivitu začnete ve stavu hypoglykemie, může být užitečné před sportovní aktivitou sníst tyčinku VOLTAGE. Pokud jste ale měl v rozumném odstupu od aktivity stravu s významnějším množstvím sacharidů, není tyčinka podmínkou.
Další energii v průběhu aktivity můžete získat z energetických gelů. Pro pomalejší doplnění energie v průběhu první hodiny sportovního výkonu nabídne kombinace ISODRINX + ENDUROSNACK. Delší aktivita již představuje vyšší ztrátu vlastních energetických zdrojů a za těchto podmínek bude vhodnější doplňovat energii rychleji, a to za pomoci ISODRINX + CARBOSNACK.
V případě hladu a potřeby konzumace pevné stravy, doporučím například tyčinku ENDURANCE BAR, nebo v rámci nějaké příležitostné zastávky i tyčinku FLAPJACK, která nabízí opravdu velké množství energie.
Pro regeneraci bude vhodné použít například produkt RECOVERY PROTEIN SHAKE
S pozdravem
M. Tůček 
 

dotaz

Autor:Aleš Fojtík Datum:19.12.2018 10:05

Dobrý den, věnuji se plavání cca 4-5 týdně, ostatní dny posilovna, v poslední době pociťuji během tréninku nedostatek energie, stejně tak se mi nedaří zrychlovat a zvýšit sílu při sprintech, po tréninku užívám pravidelně After Training Protein, co byste doporučili před tréninkem ev. jindy během dne ke zvýšení výkonu. děkuji

Re: dotaz

Autor:Michal Tuček Datum:19.12.2018 15:59

Dobrý den
Protože máte poměrně pravidelný zvýšený výdej energie, je třeba se zaměřit na co nejpestřejší příjem živin, vitamínů a minerálů ve stravě. Konzumace ovoce a zejména zeleniny by měla být na denním pořádku.
Únava také může souviset s nižším příjmem sacharidů, než je třeba. Zdroje sacharidů najdete v například v rýži, těstovinách, bramborech, nebo třeba cereáliích. Paradoxně může pomoc i mírně zvýšený příjem tuků, takže se nebojte občas přidat k zelenině kapku oleje, nebo máslo na krajíc chleba. V případě zvýšeného energetického výdeje neodpovídá příjem živin běžným výživovým doporučením, které jsou zaměřeny pro většinu "neaktivní" populace.
Pokud se potvrdí nedostatečný příjem živin ve stravě, tak bych cca 30 až +60 minut před aktivitou doporučil COMPRESS B.I.G.
M. Tůček 

Voltage vs power bike bar

Autor:Lukyn Jukl Datum:11.8.2018 19:03

Dobrý den, mohu se zeptat, jaký je přesný rozdíl meti tyčinkami Voltage a power bike bar, jestli má nějaký zásadně rozdílný dopad, nebotak nějak.

Re: Voltage vs power bike bar

Autor:Michal Tuček Datum:13.8.2018 09:38

Dobrý den
Energetická tyčinka VOLTAGE ENERGY CAKE je zpravidla doporučována před sportovní aktivitou, jako budoucí zdroj energie pro svalovou práci v situacích, kdy sportovec neměl možnost ideálního stravování. Tato tyčinka obsahuje průměrně 40 gramů sacharidů (převážně kombinaci rychlých a pomalých cukrů) a minimální množství bílkoviny. Tyčinka VOLTAGE ENERGY CAKE je obohacena o značkovou surovinu Palatinose, která se řadí mezi takzvané "pomalé cukry". Dále zde nalezneme vitamín C, vitamín E a zinek. 
Energetická tyčinka POWERBIKE je naopak doporučována až v průběhu sportovní aktivity a zejména dlouhodobé aktivity. Obsahuje lehce stravitelnou bílkovinu (menší množství), esenciální větvené aminokyseliny a 30 gramů sacharidů (zejména rychle využitelných). Vyčerpanému organismu tak dodá nejnutnější látky, které vlivem dlouhého výkonu tělo již ztratilo.
Obě tyčinky lze použít u současně při delší sportovní aktivitě. Voltage před a Powerbike v průběhu spolu s ostatními zdroji energie, jako jsou energetické gely a sportovní nápoje. v této tyčince nalezneme směs deseti vitamínů.
M. Tůček 

rostlinný tuk

Autor: Tomáš Datum:28.6.2017 12:15

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda v tyčince Voltage energy cake je ztužený nebo částečně ztužený případně neztužený rostlinný tuk. děkuji

Re: rostlinný tuk

Autor:Janka Pálešová Datum:3.7.2017 12:42

Dobrý den, 

žádné ztužené nebo částečně ztužené tuky se při výrobě tyčinek nepoužívají. Nestužené rostlinné tuky jako např bambucký apod. zde naleznete, vše podrobně ve složení, viz záložka popisu výrobku i na webu. 

S pozdravem

Mgr. Janka Pálešová  

dotaz na výživu pro syna

Autor: Dušan Datum:30.10.2016 18:04

Dobrý den, syn hraje hokej a trénuje 5 x v tydnu a sobotu nebo v neděli hraje zápas, kdy se chci zeptat, jaké tyčinky mu mám zakoupit ( Voltage popř. Jiné ), popř. Zda je nějaký protein na doplnění energie. Je mu 11 let, měří 145 cm a váží 38 kg. Děkuji za odpověď. Dušan Ševčík

Re: dotaz na výživu pro syna

Autor:Janka Pálešová Datum:31.10.2016 11:57

Dobrý den, 
Pro sportovně aktivního kluka jako svačina cca hodinku před výkonem lze zařadit tyčinku, můžete vybrat z následujících: tyčinka VOLTAGE (varianta bez kofeinu), JUST FRUIT, DENUTS či DENUTS CRUNCH, MIXLI nebo STREET XL, případně FLAPJACK (pozor, tady maximálně půlka tyčinky tj až 50g by měla bohatě stačit, ať nemá plné bříško). Lze zvolit i jako svačinu o pauze zápasu, no lépe vždy vše vyzkoušet v tréninkovém režimu, protože odezva trávicího traktu může být při rychle následující zátěži individuální.
S pozdravem
Mgr. Janka Pálešová

Dotaz

Autor:Luky Sládek Datum:12.3.2014 11:49

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, kdy je možné si dát tuto tyčinku v rámci sportovní aktivity.

Odpověď

Autor:Tomáš Andree Datum:12.3.2014 11:50

Tyčinka se ideálně hodí jako předzávodní svačina či lehká snídaně. Dejte si jednu tyčinku hodinu před tréninkem, závodem či výletem a budete mít dostatek energie pro začátek sportu. Tyčinku si můžete samozřejmě dát také v průběhu fyzické aktivity, ovšem spíše v méně náročné části.