Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NUTREND Klub

Nutrend klub

NUTREND Klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10 % na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

STREET XL FRUITY

STREET XL FRUITY

Oblíbený cereální snack s velkou porcí ovoce, který dodá šťavnatou energii kdykoliv během dne. STREET XL FRUITY obsahuje 50% ovoce a je bez průmyslově ztužených tuků. Je také zdrojem vitaminů, prebiotické vlákniny inulinu.

Datum: 13.12.2013 10:56 Odpovědi: 4

Vhodné pro děti do školy???

Autor: Jitka Kropáčová Datum:9.3.2017 09:49

Dobrý den, dcera má nastoupit do 1. třídy a hledám pro ni nějakou zdravou doplňkovou sladkost, kterou bych jí mohla s klidným svědomím dát jako součást svačiny (k namazanému rohlíku a ovoci). Chci se zeptat, jestli je vaše tyčinka k tomuto vhodná, nebo jestli je určena jako náhrada svačiny. Aby svačina + tyčinka nebylo příliš energie.
Doufám, že jsem se vyjádřila jasně :o/
Děkuji

Re: Vhodné pro děti do školy???

Autor:Janka Pálešová Datum:10.3.2017 11:14

Dobrý den, 
Jelikož každé dítě má jiné energetické nároky, odpovím trochu obšírněji. Každopádně Tyčinku STREET XL FRUITY (nebo JUST FRUIT 30g či DENUTS) lze požít jako svačinku, případně součást větší svačinky, kde bude k tomu například čerstvé ovoce. Pečivo k tomu už může být docela dost, je lepší dát jako další svačinku. I pro větší aktivní dítě s vyšším energetickými nároky, je lepší rozdělit, ať nemá plné bříško a postupný příjem energie a živin.
S pozdravem
Mgr. Janka Pálešová

street xl fruity

Autor: Veronika Vodičková Datum:16.6.2016 08:24

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je výše uvedený výrobek bezlepkový. Značku u něj nemáte, ale ve složení jsem neshledala žádný lepek. Dále by mě zajímalo, zda je možné toto zboží zakoupit v běžných obchodních řetězcích a popř. jakých. Dcera dostává tuto tyčinku ve škole a velmi nám oběma chutná. Děkuji za odpověd

Re: street xl fruity

Autor:Michal Tuček Datum:16.6.2016 10:39

Dobrý den
Tyčinka STREET XL FRUITY obsahuje alergeny mléko a sóju. Lepek se v surovinách, ze kterých je vyráběna přirozeně nevyskytuje (není proto mezi alergeny uveden na obalu).
Nepatrná kontaminace lepkem však může nastat při výrobě tyčinky.
S pozdravem
Michal Tůček