Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

NUTREND Klub

Nutrend klub

NUTREND Klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10 % na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 900 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 900 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

CARBONEX

CARBONEX

Energetické tablety pro dodání okamžité energie při řešení energetické krize v průběhu fyzického výkonu, s rychlým nástupem účinku díky rozpouštění v ústech.

Datum: 13.12.2013 10:56 Odpovědi: 14

rychlost účinku

Autor:Kamil Datum:9.8.2019 09:08

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat na rychlost účinku v minutách od podání po projev (cca v minutách - např. po 3-5 min). Jde mi o krátkodobý závod cca kolem 45 minut a potřebu energie na posledních náročných 15 minut....děkuji za radu

Re: rychlost účinku

Autor:Janka Pálešová Datum:9.8.2019 15:34

Dobrý den,  nelze přesně určit dobu, je závislá od mnoha faktorů, proto doporučuji spíše podání cca v polovině takto krátkého závodu. Navíc, pokud se jedná o vysoko intenzivní výkon, doporučuji podat spíše TURBO EFFECT SHOT. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová

5km pod 21 minut

Autor:Jana Datum:8.5.2019 11:21

Dobrý den, ráda bych se zeptala, co použít během závodu na 5km, když je můj cílený čas pod 21 minut? Nebo mi stačí něco před? Děkuji :)

Re: 5km pod 21 minut

Autor:Michal Tuček Datum:11.5.2019 15:56

Dobrý den
Popisovaná aktivita je charakterem krátkodobá a k takové bude stačit použít jako zdroj energie pouze pitný režim. Předpokládám, že se jedná o běh. V případě, že nebudete při sportu zařazovat pitný režim (délka aktivity to nevyžaduje, mohlo by stačit se napít předem), lze doporučit dotazovaný produkt CARBOSNACK.
M. Tůček 

Sprint

Autor:Petra Kovalčíková Datum:8.4.2018 19:40

Dobrý den, chci se zeptat, zda je tento produkt vhodný pro doplnění energie při tréninku, kdy při běhu ztratím energií a na další rozběhy již nemam tolik sil. Nebo zda mi doporučite jiný Váš vyrobek. Jsem spiš začátečník a necham si od Vas poradit. Děkuji.

Re: Sprint

Autor:Janka Pálešová Datum:10.4.2018 10:27

Dobrý den, v průběhu výkonu lze pocucávat gel typu CARBOSNACK (optimálně co 20-30min trochu gelu) a stále popíjet směs ISODRINX v hypotonickém ředění (Při krátkém a intenzivním tréninku do 60 minut isotonické ředění viz. návod na obalu).  Po skončení tréniku doporučuji použít i Enduro Gainer, který lze použít kdykoliv jako tekutou rychle stravitelnou koktejlovou svačinu v průběhu dne nebo před tréninkem. Před tréninkem cca hodinku až dvě lze dát jako svačinku: tyčinku RAW SEEDS nebo VOLTAGE ENERGY CAKE, nebo JUST FRUIT SPORT. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová

Carbonex vs. Carbosnack

Autor:Dvorský Michal Datum:31.3.2018 22:59

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je při dlouhém běhu lepší použít Carbonex anebo Carbosnack.

Re: Carbonex vs. Carbosnack

Autor:Michal Tuček Datum:3.4.2018 08:46

Dobrý den
V případě běhu dochází k vyšší ztrátě energie a tuto je nutno doplňovat. Pokud běh trvá do 60 minut, lze doplnění energie řešit pomocí produktu CARBONEX. Pokud ale doba běhu dosahuje jedné hodiny a déle, je třeba doplňovat rychlý zdroj energie s významným zastoupením jednoduchých cukrů. Část energie lze pokrýt například za pomoci pitného režimu produktem ISODRINX a část za pomoci energetického gelu ENDUROSNACK.
M. Tůček 

Uzivani "deti"

Autor: Milan Datum:22.6.2017 20:32

Dobry den,
Je uvedeno ze neni vhodne pro deti. Od jakeho veku tedy je OK?
Diky

Re: Uzivani "deti"

Autor:Janka Pálešová Datum:23.6.2017 10:56

Dobrý den,
Jedná se o specializovaný doplněk s obsahem creatinu i kofeinu, což není vhodné pro děti. Pro aktivního mladého sportovce lze pod dohledem zodpovědné osoby (rodič, dietolog, lékař, trenér apod.), občasně zařadit cca od 15-ti let. Pokud dítě potřebuje doplnit energii, lze použít formu nápoje ISODRINX, jinak běžnými svačinkami jako například JUST FRUIT, STREED XL, STREET XL FRUITY, DENUTS, případně RAW.
S pozdravem
Mgr. Janka Pálešová

BCAA

Autor: Petr Datum:16.6.2016 18:58

Dobrý den,
mám dotaz: Je vhodné, vzhledem k obsahu aminokyselin kombinovat během výkonu Carbonex a tabletovou formu BCAA?

Re: BCAA

Autor:Michal Tuček Datum:20.6.2016 08:50

Dobrý den
Záleží na délce a intenzitě aktivity. Počítejte s tím, že vlivem fyzické aktivity dochází k úbytku rozvětvených aminokyselin v kosterním svalstvu a jejich doplnění je vhodné z jakéhokoliv zdroje. Bílkovina je pro tyto situace těžká na trávení a tak použití čistých BCAA je na místě. Kombinace zmíněných produktů se nemusíte obávat.
U aktivity se střední intenzitou, která dosáhne 60 minut Vám tuto kombinaci doporučuji.
S pozdravem
Michal Tůček