Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Popis kategorie 
 
KREATINY
Kreatin je dusíkatá organická sloučenina, která se přirozené nachází v lidském tele. Tvoří se v játrech a v ledvinách za účasti aminokyselin L-argininu, L-glycinu a L-methioninu. Kreatin je velmi důležitý při tvorbě zdrojů tzv. „okamžité“ energie (kreatinfosfátu - CP). Doplněním kreatinu se zvyšuje jeho hladina ve svalech, což umožní tělu vytvořit si vetší zásobu „okamžité“ energie. Vhodným doplněním docílíte zvýšení síly i zkrácení regenerace po zátěži.

NUTREND Klub

Nutrend klub

NUTREND Klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10 % na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

CREATINE ETHYL ESTER

CREATINE ETHYL ESTER

CREATINE ETHYL ESTER (CEE) je pokročilá forma kreatinu – esterifikovaný kreatin, který se vyznačuje lepší stabilitou výbornou využitelností. Tento druh kreatinu je vhodný pro rychlostní, vytrvalostní a silově-rychlostní sporty (hokej, basketbal, házená, horolezectví). Tento produkt již bohužel není v naší nabídce, vybrat si můžete z produktů s podobným složením např. CREATINE MONOHYDRATE CREAPURE.

Datum: 13.12.2013 10:56 Odpovědi: 14

CREATINE ETHYL ESTER

Autor:Boris Malev Datum:21.7.2018 23:19

Dobry den, chci se zeptat , jak dlouho muzu to prijmout a na jak dlouhu to mam prestat prijmout abysem mohl odelat dalsi ciklus?
Dekuji

Re: CREATINE ETHYL ESTER

Autor:Janka Pálešová Datum:23.7.2018 09:59

Dobrý den, doporučuji dávkovat 4-6 týdnů a pak 2-4 týdny pauza. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová

Monohydrate VS CREATINE ETHYL ESTER

Autor:Jaroslav Příbrský Datum:24.5.2018 13:42

Dobrý den ,
mám prosím rychlý dotaz. Jaké jsou zásadní rozdíly výše uvedených suplementů (Nadpis příspěvku). Co jsem si vyhledat na internetu, jednoduše řečeno - Monohydrate má lepší výsledky, CEE - nezavodňuje? Jaký byste doporučili vy??
Moc děkuji

Re: Monohydrate VS CREATINE ETHYL ESTER

Autor:Janka Pálešová Datum:24.5.2018 14:32

Dobrý den, jako základní považuji CREATINE MONOHYDRATE, který má statisticky opravdu lepší výsledky a CEE pocitově menší zavodnění, což při správném dávkování a pitném režimu většina sportovců nemusí vůbec u kreatinu negativně vnímat. Někomu však prášková forma příliš nesedí i co se týká žaludku, což řeší speciální CREATINE COMPRESSED CAPS, které dovedou účinnou látku až do tenkého střeva, což je pro její vstřebání optimální. Takže vřele doporučuji. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová

CEE + BCAA l- carnitin

Autor: Honza Datum:29.4.2017 10:07

Dobrý den, chci se zeptat, zda a jak je možno kombinovat CEE + BCAA + l-carnitin? Mám 187 cm a 110 kg a připravuji se na spartan race, a chtěl bych jak zesílit, tak i zároveň dostat trochu váhy dolu. Když půjdu do fitka, tak cca hodinu posiluju a pak jdu na 30 minut na pás. Před a po tréninku si mám dát CEE + BCAA a má význam do toho motat i L carnitin na pálení tuků, nebo už je to překombinované a spíše to uškodí? A pokud bych šel během dne jen běhat, mám CEE dávkovat jako v tréninkové dny, nebo jako netréninkové dny?
Děkuji za odpověď

Re: CEE + BCAA l- carnitin

Autor:Michal Tuček Datum:2.5.2017 09:49

Dobrý den
Současné použití kreatinu, větvených aminokyselin a karnitinu se vzájemně nevylučuje. Jen bych doporučil použití karnitinu samostatně po ránu, ale pokud časově nestíháte, nebo vám toto použití karnitinu nevyhovuje, tak lze spojit suplementaci i dohromady. 
Počítejte s tím, že současné zvýšení síly a redukce tukové tkáně je otázkou pravidelného a správně zvoleného tréninku. Samotná suplementace vám v tomto ohledu pomůže pravidelné a náročnější tréninky zvládnout.
Kreatin bych ve vašem případě doporučil užívat pouze v tréninkové dny.
S pozdravem
M.Tůček 

Dávkování

Autor:Martin Dedek Datum:28.2.2017 09:42

Dobrý den chcu se zeptat jestli se dá nějak upravit dávkování pišete 6 kapslí da se zvyšit při 98 kg a 186 cm .Děkuji za odpověď

Re: Dávkování

Autor:Janka Pálešová Datum:28.2.2017 11:38

Dobrý den,
Vzhledem k Vaší hmotnosti, lze dávku CEE - CREATINE ETHYL ESTERu dát na 8 kapslí (tj. 4 kapsle před tréninkem a 4 po něm). Nepřekračujte dlouhodobě dávku 10 kapslí denně. Obecně po měsíčním užívání je vhodné zařadit 2-4 týdenní pauzu od kreatinu.
S pozdravem
Mgr. Janka Pálešová

3měsíce po otevření... neotrávim se?

Autor: Vojta Datum:29.9.2016 06:33

Zdravím,

je mi 23 let, užíval jsem CEE zaroveň s tribulusem cca. měsíc, poté mě vyřadilo zranění zad na 7 měsíců. Zajímá mě, jestli kapsle můžou nějak zoxidovat či změnit strukturu (v original krabičce), abych si neuškodil, když je ted začnu zase brát. PS. nechci je vyhodit.
Díky za odpověd Vojta

Re: 3měsíce po otevření... neotrávim se?

Autor:Janka Pálešová Datum:3.10.2016 15:42

Dobrý den,
jelikož se jedná o doplňky stravy je obecné doporučení i na obalech výrobků: „Po otevření skladujte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do 3 měsíců.“ Po této době je konzumace na vlastní uvážení a odpovědnost.
S pozdravem
Mgr. Janka Pálešová

Věk

Autor: Rambo Datum:1.7.2016 20:16

Dobrý den,

Od kolika let je vhodné používat creatine??? Mohu jej brát když mi je 14 let, za chvíli 15???

Děkuji za odpověď

Re: Věk

Autor:Michal Tuček Datum:18.7.2016 18:18

Ahoj Martine
Nepovažuji za nutné ve tvém věku, abys používal kreatin. Pokud i přes to pro něj rozhodneš, snaž se dodržovat dávkování a také kreatinový cyklus (respektive pravidelnou pauzu) v jeho užívání.
S pozdravem
Michal Tůček