Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

NUTREND Klub

Nutrend klub

NUTREND Klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10 % na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 900 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 900 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

FAT DIRECT

FAT DIRECT

Unikátní spalovač, který v sobě kombinuje sílu přírodních výtažků a nejnovějších technologií. Je jedinečný nejen svým složením, ale i dobou použití. FatDirect je totiž prvním nočním spalovačem od NUTRENDU. Je speciálně vyvinut k odbourávání tuků ve spánku. Receptura obsahuje výtažky z mořských řas wakame, ale i z garcinie cambogie a ze zelené kávy. Produkt FatDirect neobsahuje povzbuzující látky a je určen k večernímu užití - stačí 1 kapsle 30 minut před spánkem.

Datum: 13.12.2013 10:56 Odpovědi: 119

FAT DIRECT

Autor:Tyna Datum:14.11.2021 23:42

Dobrý den chtěla bych se zeptat na užívání FAT DIRECT... Jsem tři týdny po operaci žlučníku (laparoskopicky zákrok) tak zdali je to vůbec vhodné děkuji

Re: FAT DIRECT

Autor:Michal Tuček Datum:15.11.2021 08:19

Dobrý den

O užívání produktu po laparoskopickém zákroku se poraďte s lékařem. Složení produktu FAT DIRECT je k dohledání na našem webu.

M. Tůček

Kombinace s COMPRESS FEVER

Autor:Petr Špaček Datum:12.11.2021 11:08

Dobrý den,

Měl bych dotaz, jestli se tento produkt dá kokombinovat s COMPRESS FEVER? Tzn podle dávkování tři tablety C. F. před snídaní a obědem a večer před spaním jednu tabletu FAT DIRECT.

S poděkovním a pozdravem,
Petr Špaček

Re: Kombinace s COMPRESS FEVER

Autor:Michal Tuček Datum:12.11.2021 15:41

Dobrý den

Popisované použití by mělo být možné. Zapíjejte vždy dostatečným množstvím tekutin.

M. Tůček

Zhubnutí

Autor:Věra Datum:25.9.2021 22:37

Dobrý den,
potřebuji poradit, jaký byste mi doporučil vaše produkty na snížení váhy.
Jsem 51 letá žena, vážím nějakých 90 kg, v práci především pracuji ve stoje (osmi hodinové směny, ranní, odpolední). Jednou za týden si vyjedu na kolo (30 km), do práce taktéž jezdím na kole. Jen teď přes zimu budu mít méně pohybu. Snažila jsem se zhubnout způsobem že jsem si dávala menší porce. Zařadila jsem do jídelníčku více ryb a luštěnin. Omezila sladké a mastné, ale bohužel mi menší porce nestačí a mám velmi často hlad a váha je pořád stejná. Prosím, poraďte mi, jaké produkty by byly pro mě vhodné. Děkuju

Re: Zhubnutí

Autor:Mgr. Janka Jančíková (Pálešová) Datum:27.9.2021 15:15

Dobrý den, vždy se jedná o spojení správně sestaveného jídelníčku, pohybové aktivity s adekvátním odpočinkem (nízký kalorický příjem dlouhodobě nevhodný i neefektivní, více v mém článku ). Navíc především při aktivitě (i pracovní) potřebujete i určitou dávku energie ze sacharidů. Pokud byste sacharidy (především komplexní jako přílohy v průběhu aktivní části dne typu těstoviny, brambory, rýže, pohanka -  preferujte celozrnné pokud možno) dlouhodobě utáhla na minimum, je větší pravděpodobnost únavy, vyčerpání, nechuti pokračovat a pak i narušení samotné redukce, což se pravděpodobně i stalo. Nově upravený jídelníček pak můžete doplnit o koktejl DIET PROTEIN, který zařadíte jako snídani nebo svačinu. Ve Vaší cestě Vám bude užitečný L-CARNITINE (dávku 2000mg před tréninkem a/nebo ráno v den bez tréninku a k tomu lze přidat i SYNEPHRINE 10mg). Lze kombinovat i s dotazovaným produktem FAT DIRECT. To je na začátek (měsíc /dva) vhodná kombinace a tyto látky lze užívat i delší dobu. Je ale potřeba si uvědomit, že spalovače samotné neudělají Vámi požadovaný výsledek. Spalovače slouží pouze jako prostředek ke zlepšení odbourávání tuků. Složení spalovačů je v podstatě jen o základní účinné látce respektive látkách a jejich kombinacích, které podporují spalování tuků v tomto režimu: trénink, vhodná strava i adekvátní odpočinek. Vytrvejte ve svém snažení, výsledky se dostaví. S pozdravem Mgr. Janka Jančíková

Noční směny

Autor:Kristýna Datum:2.9.2021 12:43

Dobrý den,

mám pouze noční směny, jak by tedy mělo probihat užívání Fat Direct, pokud budu spát cca od 7 do 15 hodin? Měla bych ho tedy užívat po noční směně? Případně jak se časově nejlépe stravovat a kdy sportovat? Jinak užívám i Synephrine a L-Carnitin před sportem. Moc děkuji

Re: Noční směny

Autor:Michal Tuček Datum:2.9.2021 16:08

Dobrý den

Marketingově je produkt FAT DIRECT komunikován jako "noční spalovač". Komunikace je takto nastavena z toho důvodu, že na rozdíl od většiny ostatních doplňků stravy zaměřených tímto směrem produkt FAT DIRECT obsahuje minimum kofeinu a prakticky neobsahuje jiné stimulanty. Uživatel po konzumaci takového produktu by měl následně bez problému usnout. 

Při dodržení doporučení z marketingové komunikace se použití tohoto produktu ve vašem případě nabízí po noční směně, tedy vlastně ráno.

Lidé pracující v noci mají v tomto směru velmi obtížnou situaci, protože jakmile se jejich pracovní směny změní (rotují), tělo je nuceno přijímat živiny a nebo odpočívat ve zcela odlišném denním čase. Každopádně se zkuste držet následného doporučení: Protože vaše tělo je na noční směně aktivní, mělo by být pohlíženo na práci v noci tak, jako by to byl běžný denní režim (snídat, obědvat, večeřet), a to i přestože jsou tato jídla všeobecně zažita pro jinou denní dobu. 

Použití doplňků stravy s obsahem synefrinu bylo pozitivně testováno před sportovní aktivitou a většina prací byla zaměřena na kombinaci s kofeinem. Na základě těchto výsledků doporučím použití synefrinu před sportem. Na proti tomu výzkum doplňků stravy s obsahem karnitinu dosáhl podobného výsledku při použití před sportem i mimo sportovní aktivitu.

M. Tůček

Hubnutí

Autor:Michal Tomšů Datum:12.7.2021 09:27

Dobrý den, mám vyhřezlé plotýnky na bederní páteři a bolest se mi vytřeluje do nohy. Potřeboval bych zhubnout, ale moje fyzické aktivity jsou značně omezené. Chtěl bych se zeptat, co byste mi doporučili za přípravky na hubnutí.
Děkuji.

Re: Hubnutí

Autor:Janka Jančíková (Pálešová) Datum:12.7.2021 12:15

Dobrý den,  základem úspěšné redukce je spojení správně sestaveného základního jídelníčku, pravidelné pohybové aktivity s adekvátním odpočinkem. Pohybovou aktivitu konzultujte s fyzioterapeutem či ošetřujícím lékařem. Jídelníček pak můžete doplnit o vhodné živiny koktejlem DIET PROTEIN, a lze jej použít jako snídani a/anebo pak jako svačinu v průběhu dne když třeba není svačina po ruce. DIET PROTEIN obsahuje bílkoviny, ale i prospěšnou vlákninu, která hoc prodlouží pocit sytosti, no vždy se u koktejlů jedná o tekutou stravu, která pocitově rychleji projde žaludkem. Základní jídla oběd a večeři zkuste co nejlépe sestavit z kvalitních živin, protože pokud byste celkový energetický příjem a živiny dlouhodobě utáhl na minimum, je větší pravděpodobnost únavy, vyčerpání, nechuti pokračovat a pak porušení stravovacího plánu. Jako podpora metabolismu Vám bude L-CARNITINE (dávku 2000mg před tréninkem a/nebo ráno i v den bez aktivity) a k tomu lze přidat i SYNEPHRINE 10mg. To je na začátek (měsíc /dva) vhodná kombinace a tyto látky lze užívat i delší dobu i v kombinaci s OMEGA 3, které jsou vhodným doplňkem právě redukčního jídelníčku, kde je příjem tuků minimalizován a ty správné tuky chybí, pak tělo střádá, protože mnoho metabolických dějů a látek je na nich závislých, takže fungují jako podpora metabolismu, co je při redukci důležité. Na noc lze kombinovat i s FAT DIRECT CAPS. Je ale potřeba si uvědomit, že spalovače samotné neudělají Vámi požadovaný výsledek -podporují spalování tuků v tomto režimu: strava, aktivita i adekvátní odpočinek. Spalovače se stimulačním účinkem (například jako COMPRESS FEVER PLUS) lze zařadit později a jejich užívání je nutno cyklovat (dle doporučeného dávkování).  S pozdravem Mgr. Janka Jančíková

Přírodní spalovač

Autor:Karolína Šajnová Datum:5.5.2021 09:55

Dobrý den,

máte prosím v nabídce přírodní spalovač tuku (který obsahuje pouze přírodní látky)? Nejsem si jista, zda extrakty jsou přírodní či syntetické, myslím i třeba Syneprin..?

Děkuji za odpověď a přeji pohodový den, Karolína

Re: Přírodní spalovač

Autor:Michal Tuček Datum:5.5.2021 14:12

Dobrý den

Pokud se bavíme o rostlinném extraktu, tak se vždy jedná o přírodní látku. Extrakční rozpouštědlo může mít variabilní původ, ale extrahovaná látka z rostlin bude vždy rostlinného původu. Syntéza je zcela jiný proces než extrakce! Zmíněný SYNEPHRINE nabízí společnost Nutrend jako extrakt z pomerančovníku hořkého a tato informace je uvedena i na obale výrobku.

M. Tůček