Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu
Tyčinka ZDARMA!

NUTREND Klub

Klub Nutrend

NUTREND Klub

Věrnostní systém, který pouze pro registrované členy Klubu nabízí celou řadu výhod, akcí a benefitů. Nakupujte za výhodnější ceny na e-shopu NUTREND.cz a ve značkových prodejnách NUTREND stores! Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 900 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 900 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

Fat Direct

Fat Direct

Unikátní spalovač, který v sobě kombinuje sílu přírodních výtažků a nejnovějších technologií. Je jedinečný nejen svým složením, ale i dobou použití. FatDirect je totiž prvním nočním spalovačem od NUTRENDU. Je speciálně vyvinut k odbourávání tuků ve spánku. Receptura obsahuje výtažky z mořských řas wakame, ale i z garcinie cambogie a ze zelené kávy. Produkt FatDirect neobsahuje povzbuzující látky a je určen k večernímu užití - stačí 1 kapsle 30 minut před spánkem.

Datum: 13.12.2013 10:56 Odpovědi: 131

Interakce doplňků stravy

Autor:Marek Sopuch Datum:6.4.2022 22:56

Dobrý den, Lze užívat před spaním (cca 30-60 minut). Fat Direct,Zinc+Mag+VB6 Complex a VITAMIN C SE ŠÍPKY najednou? Je tato kombinace doplňků bez možné interakce. Předem moc děkuji za odpověď.

Re: Interakce doplňků stravy

Autor:Mgr. Janka Jančíková (Pálešová) Datum:11.4.2022 16:32

Dobrý den, tuto kombinaci by při doporučeném dávkování vidím jako bezproblémovou. S pozdravem Mgr. Janka Jančíková 

kombinace spalovačů

Autor:Marek Piterka Datum:28.3.2022 10:17

Dobrý den, je možné kombinovat tento produkt s produktem SYNEPHRINE ? Před tréninkem bych si vzal SYNEPHRINE a poté na noc Fat Direct ? Díky moc

Re: kombinace spalovačů

Autor:Michal Tuček Datum:28.3.2022 11:37

Dobrý den

Ano, zdravý jedinec může volit takovou kombinaci výrobků.

M. Tůček

Vedlejší účinky Fat Direct

Autor:Matěj Datum:21.2.2022 19:51

Dobrý den, má tento spalovač vedlejší účinky? Děkuji

Re: Vedlejší účinky Fat Direct

Autor:Michal Tuček Datum:22.2.2022 11:05

Dobrý den

Složení produktu FAT DIRECT by za předpokladu dodržení doporučeného dávkování nemělo vykazovat jakékoliv vedlejší účinky. Upozorňuji, že tato informace se vztahuje na zdravého jedince, který neužívá léčiva.

M. Tůček

Doping

Autor:David novak Datum:14.2.2022 01:04

Dobrý den Chtěl bych se zeptat jestli je produktu doping free, a vsechny latky v produktu volné dovoleny, bojim se abych prodel doping kontrolu díky za odpověď

Re: Doping

Autor:Michal Tuček Datum:14.2.2022 09:32

Dobrý den
Potvrzujeme, že žádné látky uvedené na seznamu zakázaných látek Světové antidopingové agentury (WADA) 2022 nejsou v naší výrobě přidávány do produktů společnosti Nutrend a užívání látek dopingového charakteru považujeme za neetické! Naše společnost získala v rámci certifikace systémů pro bezpečnost potravin certifikát FSSC 22000, který zahrnuje i riziko nežádoucí křížové kontaminace.

Nicméně rostlinné extrakty mohou přirozeně obsahovat nízká množství látek evidovaných na WADA PROHIBITED LIST 2022 a jejich konzumaci by měl registrovaný sportovec zvážit. Extrakty ze zelené kávy, Garnicia Cambogia a Eakame by měly být v tomto směru bezproblémové.

M. Tůček

Fat direct a jojo efekt

Autor:Petra Datum:21.1.2022 14:22

Dobrý den, mám upravený jídelníček od výživové poradkyně, snažím se sportovat (běh a kruhový trénink) a chtěla bych ještě navíc podpořit spalování tuků. Mám však obavy, že pokud přestanu Fat direct užívat, dostaví se jojo efekt a tuk naberu zase zpět. Druhý dotaz - lze užívat Fat direct dlouhodobě? Děkuji předem za odpovědi. Petra

Re: Fat direct a jojo efekt

Autor:Michal Tuček Datum:24.1.2022 08:01

Dobrý den

Takzvaný jojo efekt souvisí se změnou životního stylu, případně se změnou stravovacích zvyklostí. Doplňky stravy schválení k prodeji na území EU mají v tomto směru minimální vliv, a proto se nemusíte obávat. Produkt FAT DIRECT lze užívat i dlouhodobě.

M. Tůček

Jestli to vůbec pomůže

Autor:Dominika Datum:21.1.2022 03:33

Dobrý den, Zaujali mě vaše produkty.Ale už jsem toho vyzkoušela tolik že nevím jestli to ryskovat.Vždy jsem byla akorát zklamaná. Takže se bude lepší zeptat,když vidím že tady s lidmi komunikujete. Má výška je 165cm a vážím o 20kg víc než bych měla. Hrozně mi to vadí a mé špeky se mi nelibi, někdy mi i překáží v práci. Dělám 3smenny provoz a nemám sílu s nějakým cvičením. Žádám tedy o upřímnou odpověď jestli mi pomůže váš produkt nebo se smířit stim jak vypadám. Děkuji za odpověď.

Re: Jestli to vůbec pomůže

Autor:Michal Tuček Datum:21.1.2022 09:32

Dobrý den

Účinná složka fucoxantin byl v minulosti několikrát úspěšně testován ve studiích na hlodavcích Maeda 2009, Jeon · 2010 a v mnohých dalších. Novější zprávy C Wan-Loy · 2016 naznačují, že tento mořský karotenoid prokázal účinek i na lidech, nicméně kontrola stravování probandů účastnících se studií není zcela jasná. Další účinné složky (extrakt ze zelené kávy a extrakt z Garcinia cambogia) jsou diskutovány odbornou veřejností a konkrétní závěry není jednoduché interpretovat tak, aby si z nich laik vyvodil správný závěr. Proto odpovím následně:

Určitě můžete vyzkoušet tento produkt, nicméně základem úspěchu bude změna stravovacího vzorce. Základem bude snížit porce příloh (těstoviny, rýže, brambory, knedlíky, pečivo) do množství, které na běžném talíři zabere cca 1/5 z plochy. Zdroje bílkoviny (ryby, maso, vejce, tvrdé sýry) mohou představovat také cca 1/5 z plochy talíře. Zbytek talíře (3/5) bude doplněn o čerstvou zeleninu, kterou zakapete rostlinným olejem (olivový, nebo lněný). Takto by mělo vypadat prostřední jídlo v čase vaší bdělosti (normálně nazýváno obědem, nicméně ve směnném provozu bude lepší jiné pojmenování) a také poslední jídlo v čase vaší bdělosti (normálně nazývané večeří). Při provozu na směny však pro oběd nebo večeři neplatí denní doba, ale pouze čas mezi vašim probuzením a usnutím. Takzvanou přesnídávku a svačinu (druhé a čtvrté jídlo v čase vaší bdělosti) může zastoupit produkt DIET PROTEIN. První jídlo v čase vaší bdělosti může obsahovat menší množství cereálií, ovoce a třeba mléčný výrobek, který není zásadně doslazován cukrem. Při současném minimalizování sladkostí, sladkých nápojů včetně slazených minerálních vod a stravy typu fast food není jiná cesta než redukce tělesné hmotnosti. Tento přístup je ale založen na změně uvažování, protože jinak ke změně stravovacích návyků člověk nemůže dospět.

Doporučení platí pro případ, že neužíváte léčiva, která ovlivňují (i nepřímo) metabolismus, protože v takovém případě by doporučení mělo být konzultováno s lékařem, který léčiva předepsal. 

M. Tůček