Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu
balení DELICIOUS VEGAN PROTEIN ZDARMA k nákupu nad  1 500 Kč

NUTREND Klub

Nutrend klub

NUTREND Klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10 % na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

SYNEPHRINE

SYNEPHRINE

Extrakt z rostliny citrus aurantium, který představuje 10 mg synefrinu v jedné kapsli. Produkt je vyhledávaný pro efektivní podporu dietního režimu, ke stimulaci tukového metabolismu prostřednictvím navýšené termogeneze a ke zrychlení bazálního metabolismu.

Datum: 13.12.2013 10:56 Odpovědi: 108

SYNEPHRINE

Autor:Jitka Pipišová Datum:6.1.2021 12:25

Dobry den, užívám před odpoledním cvičením Synephrine a na noc Fat direct. Občas se mi podaří cvičit i dopoledne. Co by prosím bylo vhodné před dalším cvičení brát. Potřebuji hodně zhubnout. Děkuji za odpověď Jitka

Re: SYNEPHRINE

Autor:Michal Tuček Datum:6.1.2021 13:48

Dobrý den

Produkt SYNEPHRINE můžete užívat i ve dvojnásobném množství, než je uvedeno na etiketě, případně doporučovanou dávku lze užívat 2x denně. 

Redukce tuku by měla vycházet ze změny stravovacích návyků a v návaznosti na to teprve zvolit doplňky stravy. Změna stravovacích návyků by měla zahrnovat snížený energetický příjem a naopak zvýšení objemu jednotlivých porcí. Nejsnáze se tomu přiblížíte, když běžně konzumované potraviny budete přijímat v menším množství a k dosažení sytosti použijete několikrát denně čerstvou zeleninu.

Z doplňků stravy bude při dodržení výše uvedených instrukcí užitečný FAT DIRECT SHOT před sportovní aktivitou.

M. Tůček

Spalovač

Autor:Roland Datum:22.8.2020 08:34

Dobrý den mohu užívat synefrine společně s kreatinem díky za odpověď

Re: Spalovač

Autor:Janka Pálešová Datum:24.8.2020 09:30

Dobrý den, 

ano lze, i když kombinace spalovače a kreatinu není úplně běžná, především tedy při dietním režimu, kde se kreatin obvykle nepoužívá. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová


Protein a synephrin

Autor:Lucka Datum:28.5.2020 19:14

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda mohu užívat před cvičením Synephrine a po cvičení si dát protein.
Děkuji za odpověď a přeji krásný zbytek dne.

Re: Protein a synephrin

Autor:Michal Tuček Datum:29.5.2020 08:45

Dobrý den

V případě, že máte na mysli kratší aktivitu ve fitcentru, tak je zmíněná kombinace i doba použití vhodná.

M. Tůček

Kombinace léků

Autor:Lukáš Datum:22.5.2020 20:18

Dobrý den,nebudou komplikace pokud bych bral Synephrine-extract of citrus aurantium,když beru léky na epilepsii a psychiku?

Re: Kombinace léků

Autor:Michal Tuček Datum:25.5.2020 08:58

Dobrý den

Extrakty z citrusů mohou účinek některých léčiv ovlivnit a proto by měl na tento dotaz spíš odpovědět lékař, který konkrétní léky předepsal.

M. Tůček

Spalovač

Autor:Roland Datum:19.5.2020 08:33

Dobrý den můžu synephrine brát delší období nebo je to jako třeba u kreatinu nějakou dobu a dát pauzu jde mi o to aby si na to tělo nezvyklo a pak aby nebyl ztracen účinek děkuji za odpověď

Re: Spalovač

Autor:Michal Tuček Datum:19.5.2020 09:03

Dobrý den

Jedná se o extrakt ze specifických citrusových plodů, ale v menších množstvích se vyskytuje i v dalších citrusech. Při dodržení dávkování tedy můžete užívat i dlouhodobě, protože s účinnou látkou by se měl běžný konzument ve stravě (v dnešní době, kdy jsou citrusové plody v obchodech dostupné) pravidelně setkávat.

M. Tůček

Synephrine a mléčné výrobky

Autor:Lukáš Sedláček Datum:13.5.2020 14:33

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat jaká by měla asi být časová prodleva mezi na lačno užitým Synephrinem v kapsli a mléčným výrobkem. Jsem zvyklý snídat skyry s ovocem a vlákninou. Tuším, že se ale jedná spíše jen vyloženě o mléko?

Re: Synephrine a mléčné výrobky

Autor:Michal Tuček Datum:14.5.2020 09:13

Dobrý den

Pokud užíváte produkt SYNEPHRINE před sportovní aktivitou, jak je doporučováno na obale výrobku, tak v těchto situacích by člověk neměl přijímat významnější zdroje bílkoviny, ani významnější zdroje vlákniny. Je to z toho důvodu, že bílkovina i vláknina konzumovaná s nedostatečným odstupem před fyzickou aktivitou může způsobit určité střevní nepohodlí. 

Dle některých studií (např. J Gutiérrez‐Hellín - ‎2016) je vhodné použít extrakt z pomerančovníku hořkého do hodiny před sportovní aktivitou.

Příjem významnějšího zdroje bílkoviny by měl být ještě o hodinu dříve a co se týká významnějšího vlákniny, tak zde by měl být odstup před náročnější sportovní aktivitou ještě větší!

M. Tůček