Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Popis kategorie

 
 
ANABOLIZÉRY
Produkty tohoto typu podporují antikatabolické prostředí v těle, zaručují v těle dostatečný obsah dusíkatých látek podmiňující syntézu aktivní svalové hmoty za předpokladu dostatečného množství potřebných živin a také dalších látek, které se syntézy přímo účastní. Pro efektivitu těchto produktů je současně nutná i pravidelná silová fyzická aktivita.

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

NUTREND Klub

Nutrend klub

NUTREND Klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10 % na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 900 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 900 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

TRIBULUS TERRESTRIS TURBO

TRIBULUS TERRESTRIS TURBO

Extrakt z plodů rostliny Tribulus terrestris s vysokým obsahem steroidních saponinů, vhodně doplněný o zinek a vitamín B5, je s oblibou vyhledávaný v souvislosti s podporou sexuálních funkcí, plodnosti a k normalizaci hladiny testosteronu v krvi.

Datum: 13.12.2013 10:56 Odpovědi: 42

Kotvičník

Autor:Jindřich Bartošic Datum:29.5.2021 22:27

Bude mi 70, myslíte že tribulus terestis bude mít na mne pozitivní vliv?

Re: Kotvičník

Autor:Michal Tuček Datum:31.5.2021 16:43

Dobrý den

Kotvičník zemní (Tribulus Terrestris) je často přidáván do produktů pro podporu vitality, plodnosti a reprodukce. Nejčastěji je tato bylina volena do receptur podobných produktů z důvodu přirozeného obsahu steroidních saponinů a také z důvodu tradice použití. Produkt TRIBULUS TERRESTRIS TURBO od společnosti Nutrend je doplněn o zinek a vitamín B5. U zinku bylo prokázáno, že také přispívá k normální plodnosti a reprodukci, dále přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi a mimo jiné přispívá k normální funkci imunitního systému. Vitamín B5 je do produktu zařazen z toho důvodu, že  přispívá k normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitaminu D a některých neurotransmiterů, dále přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a k snížení únavy a vyčerpání. Domnívám se, že toto složení může být pro Vás užitečné ve smyslu vitality. Pokud budete potřebovat podpořit silový sportovní výkon, doporučuji produkt CREATINE MONOHYDRATE CREAPURE.

M. Tůček

Výrobek Tribulus T.R.T.

Autor:Petr O. Datum:29.3.2021 12:30

Dobrý den,
mám dotaz týkající se prošlého výrobku Tribulus T.R.T. Je možné používat dál výrobek s ukončenou expirací v 7-2020 ?
Je zde nějaké nebezpečí, popřípadě degradace látek a snížení účinnosti výrobku ? Děkuji.

Re: Výrobek Tribulus T.R.T.

Autor:Michal Tuček Datum:29.3.2021 13:55

Dobrý den

Zákazníkům doporučujeme používat produkty pouze v době minimální trvanlivosti. Za použití produktu nad rámec minimální trvanlivosti nenese výrobce odpovědnost.

M. Tůček


kardiak

Autor:Jiří Datum:27.2.2021 20:53

není škodlivý pro kardiaky?

Re: kardiak

Autor:Michal Tuček Datum:1.3.2021 11:39

Dobrý den

Pokud je člověk odkázaný na léčiva, měl by jakýkoliv doplněk stravy konzultovat s lékařem, který mu léky předepsal. Jde zejména o možné ovlivnění účinnosti léčiv za přítomnosti doplňků stravy.

M. Tůček

trvanlivost produktu

Autor:Taras Hrynkovych Datum:10.12.2020 14:59

dobrý den zbyla mi pixe těchto prašku z roku 2018 no a bohužel nemá datum spotřeby napsáno na té pixle tak se chci zeptat jakou máj tu dobu trvanlivosti děkuji za odpověd

Re: trvanlivost produktu

Autor:Michal Tuček Datum:11.12.2020 08:16

Dobrý den

Extrakty mají zpravidla trvanlivost 2 roky od data výroby a v tomto případě je tomu stejně.

M. Tůček 

Dobrý den

Autor:Martin Doubek Datum:18.11.2020 15:06

chtěl bych se zeptat kolik obsahhuje protodioscinu ? Předem diky za odpověď, Martin.

Re: Dobrý den

Autor:Michal Tuček Datum:18.11.2020 16:00

Dobrý den

Dostupná literatura ohledně účinnosti rostliny Tribulus Terrestris (dále jen TT) na zvýšení koncentrace testosteronu doposud čerpá z omezených zdrojů a díky tomu může konkurence nabízet produkty s vysokým obsahem saponinů a marketingově tak působit na zákazníka. V rostlině TT bylo objeveno více než 100 druhů saponinů a proto není zaručeno, že větší množství saponinů znamená že produkt je účinnější! Obsah saponinů (gitonin, protodioscin, tribulosaponiny A a B), které jsou v souvislosti s efektem aktivace produkce endogenního testosteronu ve vědeckých materiálech citovány, nedeklaruje žádná konkurenční firma. Výjimkou je pouze jeden produkt na trhu, který deklaruje pouze obsah protodioscinu a na tomto základě je postaveno marketingové ovlivnění zákazníka.

Upozorňuji, že na produkci testosteronu má vliv dostatečný obsah zinku ve stravě a proto byl nový TRIBULUS TERRESTRIS TURBO od společnosti Nutrend o zinek obohacen. Aby byla kompozice produktu ještě účinnější, doplnil se do nového produktu TRIBULUS TERRESTRIS TURBO vitamín B5, jehož dostatečné množství ve stravě ovlivňuje produkci steroidních hormonů. Díky této kombinaci nabízí náš produkt (spolu s pestrou stravou) kompletní recepturu pro správnou produkci hormonů, zejména pak produkci testosteronu. 

Současně si uživatel produktu od společnosti NUTREND může být jist, že neužívá doping!

M. Tůček

Mohu kombinovat s Direct fat?

Autor:Tomáš Datum:4.11.2020 18:30

Dobrý den,

mohu kombinovat tento přípravek před večeří a Direct fat před spaním?

Děkuji

Re: Mohu kombinovat s Direct fat?

Autor:Michal Tuček Datum:5.11.2020 09:46

Dobrý den

Ano, kombinace je možná.

M. Tůček