Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Popis kategorie

 
Regenerace
 
 
REGENERACE
 
Říká se, že trénink dělá šampiony. Šampion však musí trénovat neustále, často i několikrát denně - a to není možné bez kvalitní regenerace. Kombinace těch správných živin, vitaminů a minerálů zajistí vašemu tělu vše potřebné pro další náročný tréninkový cyklus, díky kterému budete blíž vysněným cílům a výkonům!

Nutrend klub

Nutrend klub

Nutrend klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

ENDURO BCAA

ENDURO BCAA

Jedná se o obohacené větvené aminokyseliny (BCAA), připravené pro použití při vytrvalostní fyzické aktivitě. Základ tohoto velmi kvalitního produktu tvoří čistá krystalická forma esenciálních aminokyselin (L-leucin, L-isoleucin, L-valin) v optimálním poměru 2:1:1. Tento produkt byl nahrazen novou řadou, s vylepšeným složením ho nyní najdete pod názvem BCAA COMPLEX.

Datum: 13.12.2013 10:56 Odpovědi: 26

Pavel Kouba

Autor:PAVEL KOUBA Datum:2.12.2018 08:55

Dobrý den.Jezdím hodně na kole a chtěl jsem se zeptat jestli je v hodné před jízdou kombinovat Karnitin a BCCA.Děkuji.

Re: Pavel Kouba

Autor:Michal Tuček Datum:3.12.2018 08:35

Dobrý den
Produkt ENDURO BCAA už menší množství karnitinu obsahují, takže není třeba přijímat další významnější množství. Pokud je ale vaše aktivita náročná a dlouhodobá, lze BCAA a karnitin běžně kombinovat.
V takové případě bych doporučil kapslovou formu CARNITINE COMPRESSED CAPS
M. Tůček

Dotaz k BCAA a proteinu

Autor:Lubomír Zach Datum:7.11.2018 10:25

Dobrý den,
jezdím na kole a chtěl bych se zeptat, jestli je potřeba doplňovat protein a BCAA a popřípadě jaké, když používám Regener?
Děkuji za odpověď.

Re: Dotaz k BCAA a proteinu

Autor:Michal Tuček Datum:7.11.2018 14:16

Dobrý den
Pokud používáte produkt REGENER, který již větvené esenciální aminokyseliny obsahuje a během dne máte dostatečný přísun kvalitní bílkoviny, tak další suplementace BCAA není nutná.
M. Tůček

Trek

Autor:Martin Schoř Datum:9.5.2018 11:23

Chystam se na cca 60 km trek po hřebenech hor. Co doporucite před a během? Zkušenost mám s inosinem, bcca....nějaký ten enduro snack. Díky za info!

Re: Trek

Autor:Janka Pálešová Datum:9.5.2018 13:39

Dobrý den, je nutno vyzvednout individualitu každého sportovce i co se týká konkrétního použití doplňků u takto náročných závodů, a proto kladu důraz na otestování v tréninkovém režimu, co vyhovuje jednomu, nemusí druhému.
Před startem cca hodinku/hodinku a půl: tyčinku RAW BAR nebo VOLTAGE ENERGY CAKE, nebo POWERBIKE. Pak cca 30min před 4 kapsle ENDURO BCAA a ANTIKRAMP 2kapsle. V průběhu první poloviny výkonu pocucávat na gely typu ENDUROSNACK (cca co 30 min ½ tuby), pak v druhé polovině závodu spíše gel Carbosnack. Pokud gel nevyhovuje a lze zkusit požvýkat kousek z výšeuvedených tyčinek, případně velice dobře stravitelná je i JUST FRUIT a hlavně stále popíjet směs ISODRINX v hypotonickém ředění, při vyšších teplotách lze přidat ANTICRAMP (2 cps cca v polovině závodu). Sebou mít pohotovostní balení MAGNESLIFE – rychlá pomoc při křečích. V cíli: pomalu popíjet REGENER. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová

Enduro BCAA před Maratonem

Autor:Jiří Sladký Datum:21.4.2018 11:11

Dobrý den,
jak dlouho před Maratonem je vhodné si vzít Enduro BCAA (předpokládám 6 tablet ?).
Poběžím na cca 3 hodiny. Děkuji.

Re: Enduro BCAA před Maratonem

Autor:Janka Pálešová Datum:23.4.2018 09:17

Dobrý den, doporučuji cca 60-30 min před startem 6cps. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová

Kombinace BCAA enduro a Reneger

Autor:Pavel Drahorád Datum:10.4.2018 12:03

prosím vás o radu: plavec 14 let, denně intenzivní trénink 2 hodiny ( 5-6 km ve vodě ) . Bylo by správné před tréninkem 3x BCAA, po tréninku 1 x Reneger a občas zařadit Atfer training protein. Děkuji předem.

Re: Kombinace BCAA enduro a Reneger

Autor:Janka Pálešová Datum:10.4.2018 15:16

Dobrý den, v průběhu výkonu lze pocucávat gel typu ENDUROSNACK (optimálně co 30min trochu gelu) a stále popíjet směs ISODRINX v hypotonickém ředění (pokud gel není možný, dbát na pití o to bedlivěji co 15-20min cca 150ml). Po skončení tréninku doporučuji použít spíše Enduro Gainer, který lze použít kdykoliv jako tekutou rychle stravitelnou koktejlovou svačinu v průběhu dne nebo i před tréninkem. Případně před tréninkem cca hodinku (lépe až dvě hodinky dle individuální odezvy trávícího trakt) lze dát jako svačinku: tyčinku RAW BAR nebo JUST FRUIT SPORT. After training protein lze občas také použít jako svačinu dne, má vyšší podíl bílkovin, takže nezařazovat před tréninkem. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová

ENDURO BCAA

Autor:Miroslav Vlach Datum:8.3.2018 10:05

Dobrý den, v podstatě každý den mám trénink v délce okolo dvou hodin, chtěl bych se zeptat, jestli je možné Enduro BCAA dávkovat průběžně třeba i v menším počtu tablet, několikrát denně bez ohledu na čas tréninku? Děkuji.

Re: ENDURO BCAA

Autor:Janka Pálešová Datum:8.3.2018 11:13

Dobrý den, ano, BCAA lze dávkovat i vícekrát denně při pravidelné náročné aktivitě. I při delším tréninku lze v jeho průběhu dávku zopakovat. U ENDURO BCAA lze např. 3 kapsle před výkonem, další 3 kapsle za další hodinu až hodinu a půl výkonu. Pokud po náročném tréninku zařadíte komplexní nápoj REGENER, který aminokyseliny také obsahuje, již další dávku kapslí nemusíte dávat (případně můžete 1 dávku spíše dát ještě ráno nalačno). S pozdravem Mgr. Janka Pálešová