Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NUTREND Klub

Nutrend klub

NUTREND Klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10 % na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

CREATINE MONOHYDRATE

CREATINE MONOHYDRATE

Kreatin monohydrát v čisté formě, v instantní podobě. Pravidelná suplementace přispívá ke zvýšení síly a svalového výkonu při krátkodobé aktivitě o vysoké intenzitě.

Datum: 13.12.2013 10:56 Odpovědi: 74

NUTREND CREATINE

Autor:Petr Datum:11.10.2021 15:39

Dobrý den, nemůžu najít na stránkách Nutrend NUTREND CREATINE MONOHYDRATE Powerful creatine 300G
Už se nevyrábí? Kdyžtak co by jste doporučily místo tohoto creatinu

Re: NUTREND CREATINE

Autor:Michal Tuček Datum:11.10.2021 16:50

Dobrý den

Označení "POWERFUL" je pouhé tvrzení na starší etiketě výrobku CREATINE MONOHYDRATE. Při úpravě designu tohoto produktu bylo toto tvrzení z etikety odstraněno, ale jedná se o identický produkt.

M. Tůček

Creatin

Autor:Filip Datum:10.10.2021 08:33

Dobrý den chtěl bych se zeptat jesti mate lepsi zkusenost s braním creatinu pred nebo po silovem treninku?

Re: Creatin

Autor:Michal Tuček Datum:11.10.2021 16:26

Dobrý den

Výzkum prokázal nasycení těla kreatinem pro pravidelné, každodenní konzumaci po dobu 2 až 3 týdnů. Výsledky ukázaly, že záleží na velikosti dávky kreatinu a také na přítomnosti významného množství glukózy, současné podané s kreatinem (přítomnost glukózy v některých studiích zvýšila absorpci kreatinu). Teprve po nasycení těla kreatinem lze hodnotit pozitivní vliv kreatinu na sportovní výkon a proto je zcela lhostejné, zda se kreatin podává před sportovní aktivitou, nebo po jejím ukončení. Pokud není spolu s kreatinem přijímán významný zdroj glukózy, lze přijímat kreatin dokonce i mimo sportovní aktivitu.

M. Tůček

Otázka

Autor:Štěpán Datum:7.10.2021 17:38

Dobrý den chtěl bych se zeptat dělám mma a začínám už zápasit moje váha je okolo 73kg a když zápasim tak 70kg a chtěl bych nabrat hlavně sílu neboli svaly .
Vím že hlavně sílu a svaly naberu tvrdou drinou ale chtěl bych zkusit trochu se tak nějak povzbudit a četl sem že ten kreatin víceméně nevadí ani do diety. Pokud budu brát ty 3-5g denně každý den . A v den tréninku sem se chtěl zeptat mám brát 3gramy před nebo po tréninku děkuji.
Samozřejmě beru všechno co tělo potřebuje veškeré vitamíny protein a teď chci bcaa a kreatin a chtěl sem se právě zeptat jaký máte vy názor? Na mma zapasniky kteří berou kreatin je to dobrý nápad na zvětšení síly a podobně ?
A jestli to tak nevadí i během diety. Není to žádná brutální dieta kdy člověk odvodnuje 10kg a podobně ale 3-4kg během třeba 3.tydnu.
Díky

Re: Otázka

Autor:Michal Tuček Datum:8.10.2021 09:39

Dobrý den

Získání síly není přesně to samé jako získání svalové hmoty. Při získání svalové hmoty byste měl počítat s tím, že se vám současně zvedne tělesná hmotnost (úměrně k současné tělesní dispozici) a podle popisu sportovní aktivity to není příliš žádoucí. Sílu ovšem můžete získat i při zachování tělesné hmotnosti a významně se na tom podílí správně sestavený trénink a jak píšete i určitý dril. 

U kreatinu byl skutečně prokázán vliv na fyzický výkon u cvičení v krátkých intervalech a s vysokou intenzitou. Zápas by se mohl mezi takové aktivity zařadit. Výzkum také prokázal zvýšenou absorpci kreatinu v lidském těle za přítomnosti takových sacharidů, ze kterých se v trávicím traktu snadno uvolňuje glukóza. Při měření kreatinu v těle se také zjistilo, že k nasycení kreatinu v těle dochází v rámci dnů až týdnů. Užívání kreatinu bez současného podání významného množství sacharidů je tedy možné kdykoliv během dne (nemusí být vázáno na sportovní aktivitu), ale vždy doporučím s běžným jídlem obsahujícím sacharidy. Pokud ale sportovec kvůli dosažení zvýšené absorpce přijímá současně s kreatinem i významné množství sacharidů, potom je vhodné zejména díky přítomnosti sacharidů volit suplementaci v čase okolo energetického výdeje. Za dostačenou dávku lze považovat 3-6 gramů kreatinu za den.

M. Tůček

Creatine pro běžce?

Autor:Kristina Datum:10.8.2021 15:11

Dobrý den, byl mi jako běžkyni doporučen tento produkt, je to správná volba před tréninkem?mohu to kombinovat s ISOstar? Děkuji

Re: Creatine pro běžce?

Autor:Michal Tuček Datum:10.8.2021 15:45

Dobrý den

Za předpokladu, že jste sprinter a vaše sportovní aktivita trvá cca do 20 vteřin, potom může být kreatinový produkt užitečný. Kombinovat jej můžete například s produktem ISODRINX.

M: Tůček

Dotaz

Autor:Daniel Stehno Datum:18.7.2021 17:47

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli mohu kreatin brát, když je mi 16 let, měřím 186cm a vážím 95kg. Posiluji 3-4× týdně a hraji baseball.

Re: Dotaz

Autor:Michal Tuček Datum:19.7.2021 09:51

Ahoj Danieli

Legislativa neumožňuje doporučení tohoto produktu zákazníkovi mladšímu 18 let. Osobně bych v umírněném doporučení neviděl problém, ale přímo Ti nemohu poskytnout jiné doporučení než je uvedeno na etiketě výrobku a také na našem webu.

M. Tůček

Kombinace Kreatinu a Thermobooster

Autor:Ludovít Schreiter Datum:20.6.2021 23:24

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li je v pořádku před tréninkem kombinovat Creatin monohydrate a Thermobooster compressed caps. Je mi 24 let váha cca 90kg a výška cca 172cm (znovu začínající) dříve jsem již cvičil. (Cca rok zpět) Předem děkuji za odpověď.

Re: Kombinace Kreatinu a Thermobooster

Autor:Michal Tuček Datum:21.6.2021 15:54

Dobrý den

Příjem obou produktů současně bych spíš nedoporučil. Protože se kreatin nemusí používat výhradně před sportovní aktivitou, lze jej použít v pozdější fázi dne.

M. Tůček