Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
  • NARTES
  • Váš košík: 0,00 0

Nutrend klub

Nutrend klub S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. více....

Muj profil

BCAA MEGA STRONG POWDER

BCAA MEGA STRONG POWDER

Tento prvotřídní produkt obsahuje mimořádnou kombinaci účinných látek v instantní podobě. Základem produktu jsou esenciální větvené aminokyseliny L-leucin, L-isoleucin a L-valin. Vzájemný poměr těchto větvených aminokyselin je 4:1:1 pro L-leucin.

Datum: 13.12.2013 10:56 Odpovědi: 75

BCAA mega strony

Autor:Pavel Datum:11.7.2019 16:54

Mam dotaz když budu brát BCAA mega strong powder a beru i protein cfm instant wpc tak co si mám nepred dat před tréningem a poněm jak to mám dávkovat děkuji za odpověď.

Re: BCAA mega strony

Autor:Michal Tuček Datum:15.7.2019 09:22

Dobrý den
    Pokud jste se rozhodl pro tuto kombinaci, doporučuji následující:
    Aminokyseliny jsou rychle vstřebatelné, a proto nebudou překážou v rámci trávení před sortovní aktivitou. Vysoce koncentrovaná bílkovina v instantní podobě patří také k rychle vstřebatelným potravinám, nicméně bezprostředně přes sportovní aktivitou vhodná není. Pokud vám to situace v průběhu dne nedovolí jinak, můžete produkt s vysoce koncentrovanou bílkovinou použít po fyzické aktivitě, u které nedošlo k významnějšímu vyčerpání glykogenu. Pokud ale absolvujete trénink delší a intenzivnější, než je obvyklé, doporučím po takovém tréninku jako vhodnější produkt AFTER TRAINING PROTEIN.
    M. Tůček 

Doplňky stravy v práci

Autor:Lukáš Datum:3.6.2019 01:27

Dobrý den, již zhruba 4 měsíce aktivně cvičím, ovšem momentálně jsem byl nucen změnit pracovní pozici a chci se zeptat, zda-li je vhodné dávkovat BCAA, jelikož se mi změnila povaha práce. Pracuji 7,5h denně v depu při vykládce a nakládce balíků s tím, že některé balíky váží i 30kg a mě jde hlavně o to, abych neztrácel svalovou hmotu bez doplnění energie. V práci zvládnu (vlastní) oběd, jelikož jídelníček mám naplánován. Vzhledem k rychlejšímu tempu v práci si nechci kazit výsledky. Cvičím 3-4x týdně s tím, že po tréninku si dávám Compress Gainer a na noc Micellar Casein. Mám dávat Gainer i v práci nebo třeba pouze BCAA? Můžete mi prosím poradit vhodnou formu doplňků a jejich načasování? Děkuji. Poznamenal bych, že mám velmi štíhlou postavu, ale pociťuji změny k lepšímu, jen by mne zajímalo, jak pokračovat, děkuji. 178/55-23 let

Re: Doplňky stravy v práci

Autor:Michal Tuček Datum:5.6.2019 08:35

Dobrý den
    Vaše práce působí podle popisu opravdu náročně. Předpokládám u takové činnosti zvýšený výdej energie, a proto lze uvažovat o případné svačině z gaineru nebo energetické tyčinky.
    Mezi gainery jednoznačně doporučím COMPRESS B.I.G. Je nejkomplexnější a obsahuje i poměrně dost bílkoviny k podpoře syntézy bílkoviny tělu vlastní.
    Pokud budete potřebovat pevnou stravu a nebude možné konzumovat běžnou sravu (například z časových důvodů), doporučím energetickou tyčinku FLAPJACK.
    COMPRESS B.I.G. lze při takto namáhavé práci použít i 2x denně, neměl by ale běžnou stravu nahrazovat. Měl by představovat zdroj živin nad rámec běžné stravy.
    Zmíněný MICELLAR CASEIN je dobrá volba. Kromě kvalitní bílkoviny s pomalejším uvolněním aminokyselin přijímáte s tímto produktem i probiotické a prebiotické složky a slušnou porci vápníku.
    M. Tůček

Kruhový trénink

Autor:Honza Datum:28.3.2019 16:48

Ahoj, je mě 50 let cvičím KT a přidal jsem cvičení v posilovně a běhání, které je každodenn. Musím brát BCAA pravidelně nebo stačí pouze v den tréninku v posilovně?

Re: Kruhový trénink

Autor:Michal Tuček Datum:29.3.2019 08:27

Dobrý den
    Aminokyseliny jsou součástí bílkoviny, kterou předpokládám, že konzumujete v průběhu dne. Čím kvalitnější bílkovinu přijímáte, tím lepší obsah a poměr aminokyselin vaše tělo dostává.
    Aminokyseliny z potravinových doplňků tedy "brát" nemusíte, ale jejich doplnění může být užitečné v situacích, kdy je některá aminokyselina ve vaší stravě nedostatečně zastoupena, nebo v situacích, kdy lze předpokládat zvýšenou ztrátu aminokyselin, například vlivem náročné a dlouhodobé sportovní aktivity.
    Pokud předpokládáte nedostatečný příjem esenciálních aminokyselin díky nedostatečné kvalitě stravy, lze zdroj esenciálních aminokyselin přijmout každodenně. V případě, kdy předpokládáte zvýšenou ztrátu aminokyselin vlivem náročné a dlouhodobé sportovní aktivity, můžete zdroj esenciálních aminokyselin přijímat v období okolo takové sportovní aktivity.
    M. Tůček 

aminokyseliny?

Autor:Pavel Datum:21.3.2019 14:22

Je mi 71 let, běžně chodím do práce (recepce), jsem relativně fit, ale poslední rok mám těžké nohy a cítím se více unaven.
    Doslechl jsem se, že aminokyseliny mě "probudí"
    Poradíte, prosím. Děkuji Pavel

Re: aminokyseliny?

Autor:Michal Tuček Datum:22.3.2019 09:06

Dobrý den
    Je přirozené, že s přibývajícím věkem se mohou objevovat symptomy, které se dříve neprojevovaly. Svou situaci bude vhodné konzultovat s lékařem a dát na jeho doporučení spíš, než na doporučení laické veřejnosti. Příznaky těžkých nohou a únavy mohou spíše svědčit o deficitu nějakého minerálu, případně vitamínů. Tento stav není v tomto věku ničím neobvyklým, protože díky nižší sekreci enzymů, lze předpokládat i snížený příjem živin ze stravy.
    Pokud byste volil cestu bez konzultace s lékařem, doporučil bych vám z hlediska doplnění stravy produkt MULTIMINERAL COMPRESSED CAPS (upozorňuji však, že se jedná o větší kapsle), dále doplněk OMEGA 3 PLUS a směs trávicích enzymů.
    M. Tůček 

Kombinace produktů - běh

Autor:Petr Piechaczek Datum:7.3.2019 20:32

Dobrý den,

začínám se připravovat na půl maraton a doposud nemám žádné zkušenosti s těmito doplňky. Něco málo jsem si o tom načetl na internetu a na vašem webu u jednotlivých produktů. Chci se zeptat, zda je vhodná kombinace dát si 30 minut před tréninkem N1 + BCAA MEGA STRONG POWDER a po tréninku AFTER TRAINING PROTEIN? Pokud je tato kombinace vhodná, je možné doplnit ještě MASS GAIN, nebo to není potřeba?

Děkuji za rady.

S pozdravem

Petr P.

Re: Kombinace produktů - běh

Autor:Michal Tuček Datum:13.3.2019 09:08

Dobrý den
    Pro dlouhou a intenzivní aktivitu, jakou je půlmaraton, bych vám doporučil kvalitní zdroje energie. Před sportovní aktivitou tohoto typu bude vhodné přijmout kvalitní zdroj sacharidů. Pokud nebudete mít po ruce běžnou stravu, doporučím tyčinku VOLTAGE ENERGY BAR. V průběhu závodu pak iontový nápoj a případně i energetický gel. Po ukončení závodu lze použít REGENER, nebo RECOVERY PROTEIN SHAKE.
    V případě tréninku záleží na tom, jak dlouhá tréninková jednotka je. Pokud ukončíte trénink cca do hodiny, lze použít AFTER TRAINING PROTEIN, pokud je ale trénink delší než 90 minut, bude vhodnější například COMPRESS B.I.G. nebo REGENER.
    M. Tůček

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
    tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist