Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
  • NARTES
  • Váš košík: 0,00 0

Pitný režim

Každý den člověk průměrně vyloučí přibližně 2,5 litru vody. Aby se tyto ztráty vyrovnaly, musí se dodržovat pitný režim. Část vody se denně vytvoří v těle vlivem metabolických činností. Část vody přijmeme v potravě a zbytek musíme do těla dodat ve formě tekutin. Kvalita tekutin a jejich správné množství jsou předpokladem zdraví, duševní pohody a výkonnosti. Dostatek vhodných tekutin zajistí nejen látkovou výměnu, ale i dobrou funkci ledvin a vylučování škodlivých látek.

Dostatek vhodných tekutin zajistí nejen látkovou výměnu, ale i dobrou funkci ledvin a vylučování škodlivých látek, v těle vznikajících. Umožňuje také činnost ostatních orgánů, tělesných i duševních funkcí a vzhled pokožky.

Voda nejvyšší kvality z artéského 170 m hlubokého chráněného podzemního zdroje, který vyvěrá v podhůří Nízkého Jeseníku. Je určena k přímé spotřebě a k přípravě kojenecké stravy. Je pravidelně kontrolována a hlídána.
    V rozsáhlých lesích podhůří Hrubého Jeseníku, v lokalitě Roudno na Bruntálsku, kde je i dnes přírodní a ekologicky čisté prostředí, vyvěrá z hloubi 170 metrů na povrch země pramen, který nikdy nevyschne.

Nutrend klub

Nutrend klub S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. více....

Muj profil

UNISPORT

UNISPORT

UNISPORT je mírně mineralizovaný hypotonický sportovní nápoj. Mezi našimi sportovci se jedná o nejprodávanější tekutý koncentrát, z kterého připravíte až 70 litrů oblíbeného sportovního nápoje. Zájemce si může vybrat z mnoha příchutí a ze dvou velikostí balení 500 ml nebo 1000 ml.

Datum: 13.12.2013 10:56 Odpovědi: 42

Zaměstnání

Autor:Martin Datum:20.6.2019 08:30

Je nápoj Unisport vhodný pro doplňování tekutin i při částečně sedavém zaměstnání(dvanáctky noc/den) kdy je v továrně teplo a nadměrně se potím?

Re: Zaměstnání

Autor:Michal Tuček Datum:20.6.2019 08:40

Dobrý den
    Ano, produkt UNISPORT lze při výše uvedených podmínkách používat.
    M. Tůček 

Cukry?

Autor:Miroslav Datum:31.5.2019 21:02

Ikdyz je v davce 10ml 6,8g cukru na bidon 500ml, nebyl by problem kdyz si do toho vymackam napr 2 turbosnecky? Tim zvysim objem cukru o cca 30g...udelam z toho neco jako isodrink 😉 Dekuji

Re: Cukry?

Autor:Michal Tuček Datum:2.6.2019 19:15

Dobrý den
    Osobně bych nedoporučoval dotazovanou kombinaci. 
    Máte možná pravdu v tom, že při smíchání jednoho UNISPORTU a dvou TURBOSNACKŮ (v současnosti je správný název TURBO EFFECT SHOT), získáte roztok s obsahem téměř 36 g cukrů, ale proč nevyužijete jednodušší a také levnější způsob. Produkt UNISPORT je však určen pro rekreační aktivity, kde není potřeba doplňovat energii v co nejkratším čase.
    Provozujete-li sport, při kterém je nemožné samostatně doplňovat další zdroje energie v průběhu aktivity, doporučím využít výhodnější produkt, než je UNISPORT.
    Jedná se nápoj ISODRINX, který na rozdíl od UNISPORTU obsahuje v jedné dávce téměř 32 g cukrů. Cena jedné dávky produktu ISODRINX při zakoupení kilogramového balení, vyjde na 15,7 Kč v MOC.
    Máte-li potřebu doplnit další zdroj energie, můžete přidat jedno balení TURBO EFFECT SHOT k produktu ISODRINX a vytvoříte nejen efektivnější, ale i výrazně levnější kompozici s obsahem 46 g jednoduchých cukrů. Díky této kombinaci dokonce docílíte přibližného poměru 2:1 mezi glukózou a fruktózou, který se z hlediska využitelnosti energie při sportu jeví jako nejvýhodnější. 
    M. Tůček 

Kombinace jiných přípravků.

Autor:David Datum:19.5.2019 22:28

Dobrý den
    Využívám tento nápoj při běhu a jiných aktivitách.
    V létě se hodně potím.
    Po delších bězích přes 10km přichází křeče.
    Za běh vypiji cca 1-2L vody. Podle počasí a námahy. Na 1L 10ml.
    Píšete že se nápoj nemá připravovat s minerální vodou.
    Mě při křečích zachraňuje Váš tekutý hořčík a mám s sebou i trochu sole když je nejhůř. Jde mi o to jestli mohu v průběhu pití použít i tekutý hořčík, nebo sůl.
    Nebo jestli mám změnit dávkováni?
    Máte nějaká doporučení v kombinaci s jiným přípravkem? Aby to nebylo zbytečné, nebo ještě horší.

Re: Kombinace jiných přípravků.

Autor:Michal Tuček Datum:20.5.2019 11:31

Dobrý den
    Ve vašem případě jednoznačně doporučím produkt SALT CAPS, který je k tomuto účelu vytvořen.
    Doporučuji přijímat vždy jednu kapsli s každými 500 ml vody, které vypijete.
    M. Tůček 

Unisport zero

Autor:Mullerová Datum:6.5.2019 17:34

Dobrý den,byl by vhodný Unisport zero pro moji maminku,82let,k doplnění tekutin?Má však cukrovku a vysoký tlak,děkuji za odpověď.

Re: Unisport zero

Autor:Michal Tuček Datum:10.5.2019 16:08

Dobrý den
    Produkt UNISPORT ZERO je pro člověka s diabetes uplatnitelný v rámci pitného režimu, a to i ve vyšším věku.
    M. Tůček 

UNISPORT vs. ISODRINK

Autor:Martina Datum:14.3.2019 14:44

Dobrý den, chtěla jsem se prosím zeptat, hraji závodně stolní tenis (pohyb cca jako při hit tréningu). Zároveň mimo sezónu chci ale cvičit nohy, fyzičku (běh), atd. Je lepší Isodrink nebo Unisport? A zároveň jsem se chtěla zeptat, je pak po tréningu vhodný after training protein? (Mám doma ještě nějaký regenerer, ale přijde mi, že už je fakt hoodně sladký a zároveň, asi pravidelně bych si ho ani nemohla fin. dovolit).
    Děkuji a zdravím,

Re: UNISPORT vs. ISODRINK

Autor:Michal Tuček Datum:14.3.2019 16:06

Dobrý den
    Z hlediska intenzity sportovní aktivity bych viděl jako vhodnější produkt ISODRINX v hypotonickém ředění. Pokud délka aktivity významně nepřesáhne 90 minut, tak je v kombinaci s nápojem ISODRINX dotazovaný produkt AFTER TRAINING PROTEIN skvělá volba.
    M. Tůček 

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
    tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist