Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Nutrend klub

Nutrend klub

Nutrend klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

UNISPORT

UNISPORT

UNISPORT je mírně mineralizovaný hypotonický sportovní nápoj. Mezi našimi sportovci se jedná o nejprodávanější tekutý koncentrát, z kterého připravíte až 70 litrů oblíbeného sportovního nápoje. Zájemce si může vybrat z mnoha příchutí a ze dvou velikostí balení 500 ml nebo 1000 ml.

Datum: 13.12.2013 10:56 Odpovědi: 48

Dávkovač

Autor:Jirka Datum:13.10.2019 15:53

Dobrý den,
Kolik zmáčknutí dávkovače odpovídá jedné dávce tj, 10 ml ?
Jde mi o to, že váš výrobek využívám v posilovnách na baru a všude to dávkují jinak. Chci mít přehled.
Děkuji

Re: Dávkovač

Autor:Michal Tuček Datum:14.10.2019 09:36

Dobrý den
Jedno zmáčknutí dávkovače odpovídá 5 mililitrům sirupového koncentrátu UNISPORT. Dávka 10 ml je tedy 2 zmáčknutí dávkovače.
S pozdravem
M. Tůček 

Dotaz na drink Unisport

Autor:Markéta Datum:28.8.2019 20:02

Zdravím, měla bych dotaz ohledně drinku Unisport zda mohu podávat i dceři 13let která se vrcholově věnuje sportovnímu cheerleadingu. Předem děkuji za odpověď 😉

Re: Dotaz na drink Unisport

Autor:Michal Tuček Datum:29.8.2019 09:24

Dobrý den
Ano. Hotový nápoj, vytvořený z tohoto sirupového koncentrátu lze podávat při sportu i mimo sportovní aktivitu. Nápoj je vhodný při samostatném použití pro krátkodobé sportovní aktivity (cca do 60 minut). Pokud je sportovní aktivita delší a dochází u ní k významně zvýšenému energetickému výdeji, bude vhodné doplnit o další energetické zdroje, jako například z tyčinek VOLTAGE ENERGY BAR, FRUIT ENERGY BAR, nebo FLAPJACK. Množství přijímané energie u sportu by mělo být úměrné energetickému výdeji.
M. Tůček 

Turnaje volejbalové

Autor:Tomáš Datum:22.7.2019 08:50

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, který z nápojů bude lepší využít, jestli z cukrem nebo bez? Chodím hrát poloprofesionální turnaje hrajou se obvykle celý den na sluníčku mám při zátěži trošku s příjmem potravy (prostě není chuť) a vody, potom bývám po celodenní zátěži dost vyčerpán. Jestli je lepší pro hydrataci a doplnění látek potřebný pro člověka lepší přípravek s cukrem nebo bez? Děkuji Tom

Re: Turnaje volejbalové

Autor:Janka Pálešová Datum:22.7.2019 10:36

Dobrý den, není divu, že se projevuje únava, pokud nepřijímáte žádné živiny při tak náročné aktivitě, proto alespoň sportovní nápoj by měl obsahovat rychle dostupné sachoridy - cukry. Jako pitný režim při aktivitě pro dodání energie, vitamínů a minerálů volte ISODRINX. V pauze můžete dát dobře stravitelnou Fruit Energy Bar nebo energetický gel Endurosnack nebo Carbosnack, který můžete postupně po trošce ujídat nejlépe co 30min.  Více o vysvětleno v článku ZDE.  S pozdravem Mgr. Janka Pálešová

Zaměstnání

Autor:Martin Datum:20.6.2019 08:30

Je nápoj Unisport vhodný pro doplňování tekutin i při částečně sedavém zaměstnání(dvanáctky noc/den) kdy je v továrně teplo a nadměrně se potím?

Re: Zaměstnání

Autor:Michal Tuček Datum:20.6.2019 08:40

Dobrý den
Ano, produkt UNISPORT lze při výše uvedených podmínkách používat.
M. Tůček 

Cukry?

Autor:Miroslav Datum:31.5.2019 21:02

Ikdyz je v davce 10ml 6,8g cukru na bidon 500ml, nebyl by problem kdyz si do toho vymackam napr 2 turbosnecky? Tim zvysim objem cukru o cca 30g...udelam z toho neco jako isodrink 😉 Dekuji

Re: Cukry?

Autor:Michal Tuček Datum:2.6.2019 19:15

Dobrý den
Osobně bych nedoporučoval dotazovanou kombinaci. 
Máte možná pravdu v tom, že při smíchání jednoho UNISPORTU a dvou TURBOSNACKŮ (v současnosti je správný název TURBO EFFECT SHOT), získáte roztok s obsahem téměř 36 g cukrů, ale proč nevyužijete jednodušší a také levnější způsob. Produkt UNISPORT je však určen pro rekreační aktivity, kde není potřeba doplňovat energii v co nejkratším čase.
Provozujete-li sport, při kterém je nemožné samostatně doplňovat další zdroje energie v průběhu aktivity, doporučím využít výhodnější produkt, než je UNISPORT.
Jedná se nápoj ISODRINX, který na rozdíl od UNISPORTU obsahuje v jedné dávce téměř 32 g cukrů. Cena jedné dávky produktu ISODRINX při zakoupení kilogramového balení, vyjde na 15,7 Kč v MOC.
Máte-li potřebu doplnit další zdroj energie, můžete přidat jedno balení TURBO EFFECT SHOT k produktu ISODRINX a vytvoříte nejen efektivnější, ale i výrazně levnější kompozici s obsahem 46 g jednoduchých cukrů. Díky této kombinaci dokonce docílíte přibližného poměru 2:1 mezi glukózou a fruktózou, který se z hlediska využitelnosti energie při sportu jeví jako nejvýhodnější. 
M. Tůček 
 

Kombinace jiných přípravků.

Autor:David Datum:19.5.2019 22:28

Dobrý den
Využívám tento nápoj při běhu a jiných aktivitách.
V létě se hodně potím.
Po delších bězích přes 10km přichází křeče.
Za běh vypiji cca 1-2L vody. Podle počasí a námahy. Na 1L 10ml.
Píšete že se nápoj nemá připravovat s minerální vodou.
Mě při křečích zachraňuje Váš tekutý hořčík a mám s sebou i trochu sole když je nejhůř. Jde mi o to jestli mohu v průběhu pití použít i tekutý hořčík, nebo sůl.
Nebo jestli mám změnit dávkováni?
Máte nějaká doporučení v kombinaci s jiným přípravkem? Aby to nebylo zbytečné, nebo ještě horší.

Re: Kombinace jiných přípravků.

Autor:Michal Tuček Datum:20.5.2019 11:31

Dobrý den
Ve vašem případě jednoznačně doporučím produkt SALT CAPS, který je k tomuto účelu vytvořen.
Doporučuji přijímat vždy jednu kapsli s každými 500 ml vody, které vypijete.
M. Tůček