Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Nutrend klub

Nutrend klub

Nutrend klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

DELUXE

DELUXE

Proteinová tyčinka DELUXE patří svým složením mezi nejlepší produkty na trhu. Díky nejnovějším technologiím a inovované receptuře má tyčinka DELUXE ještě vyšší množství proteinu (32%), vysoký obsah vlákniny, obsahuje lahodné proteinové crispy, je bez lepku a navíc - je polita pravou čokoládou!

Datum: 7.10.2014 12:01 Odpovědi: 16

Doporučení

Autor:Vladan Vojvodík Datum:16.6.2019 11:40

Dobrý den, dceři je 13 let, cvičí aerobik 3 krát týdně.Doporučte mi produkty, které by mohla, děkuji

Re: Doporučení

Autor:Michal Tuček Datum:17.6.2019 08:30

Dobrý den
Aerobik je s sport, který je provozován převážně pod anaerobní glykolýzou, takže dochází k významnějším ztrátám glykogenu, než u sportů s nižší tepovou frekvencí.
Vzhledem k věku vaší dcery a výše popsané skutečnosti, doporučím produkt ISODRINX, který obsahuje větší množství energie než ostatní výrobky tohoto typu od společnosti Nutrend. ISODRINX také obsahuje sodíkové ionty, které je vhodné doplňovat v průběhu aktivity, dále je tento produkt bez umělých barviv a sladidel. Vaše dcera díky němu doplní do těla deset vitamínů.
Protože neznám skladbu jídelníčku vaší dcery, nemohu reálně doporučit výrobky mimo sportovní aktivitu, ale obecně lze doporučit OMEGA 3 PLUS SOFTGEL CAPS, nebo VITAMÍN C.
M. Tůček 

Pomoc s výběrem produktů

Autor:Jirka Solda Datum:23.4.2019 22:29

Dobrý den, je mi 43 let, hraji 1-2x týdně tenis, podobně jezdím na kole cca vždy 30km, do toho občas golf a další sporty. Chtěl bych poradit s vhodnou kombinací tyčenek/drinků pro tyto sporty (dělám je vždy intenzivně s max nasazením :-), ale i jak svačina během dne mezi hlavními jídly. Děkuji JS

Re: Pomoc s výběrem produktů

Autor:Michal Tuček Datum:24.4.2019 15:53

Dobrý den
V rámci pitného režimu bych pro tenis a sporty s vyšší tepovou frekvencí doporučil nápoj ISODRINX v instantní podobě. Pro aktivity typu golf naopak doporučím tabletovou formu produktu ISODRINX tabs.
Stejně by se mělo přistupovat k volbě ostatních energetických zdrojů. Tenis a sporty s vyšší tepovou frekvencí vyžadují i vyšší příjem energie, kterou získáte například z tyčinky ENDURANCE BAR, nebo z energetických gelů CARBOSNACK, či ENDUROSNACK.
Pro aktivity typu golf a pro jiné rekreační aktivity doporučím jako doplněk stravy při aktivitě tyčinku EXCELENT, případně DELUXE.
M. Tůček

Pomoc při výběru více produktů

Autor:Petra Slezáková Datum:31.5.2018 01:08

Dobrý den,potřebuji trochu pomoci. Mám 12ti letého syna. 168cm a 69kg. Cvičí,ale tuk má více usazen na břiše,snaží se,chtěla bych mu něčím pomoci.Dělá judo 6let. Ráda bych mu něco koupila zde,ale nevím co už z toho může a kdy a na co. 2-3xtý trenink. Děkuji za odpověď

Re: Pomoc při výběru více produktů

Autor:Janka Pálešová Datum:31.5.2018 10:33

Dobrý den, na úvod nutno zdůraznit, že byste se měli snažit co nejlépe vyvážit běžný jídelníček, pak lze efektivně doplnit o vhodné svačinky z řady NUTREND. V náročnějším tréninkovém období, je třeba dbát spíše na zvýšený příjem vhodných forem sacharidů, případně vhodných forem tuků. Takže zaměřit se na správné a pravidelné stravování v průběhu dne a také na dostatečný spánek. Aby nedocházelo u mladých sportovců k doplňování energie z nevhodných zdrojů, vytvořila společnost Nutrend za tímto účelem několik ideálních potravinových doplňků. Mezi nimi je oříšková tyčinka DENUTS, která je složená převážně z oříšků a semínek, do kterých byl přidán pravý med od českých včelařů. Pro sportovně aktivního kluka lze z naších produktů jako svačinu i cca hodinku před výkonem zařadit tyčinku, můžete vybrat z následujících: tyčinka VOLTAGE (varianta bez kofeinu), JUST FRUIT, DENUTS či RAW BAR, MIXLI nebo STREET XL, STREET XL FRUITY, případně FLAPJACK (pozor tady max půlka tyčinky tj až 50g by měla bohatě stačit, ať není plné bříško). Lze zvolit i jako svačinu o pauze tréninku či zápasu, no lépe vždy vyzkoušet v tréninkovém režimu, protože odezva trávicího traktu může být při rychle následující zátěži individuální. Jako pitný režim při aktivitě pro dodání energie, vitamínů a minerálů volte ISODRINX v hypotonickém ředění. Jako zpestření jídelníčku můžete občas zařadit PROTEIN PANCAKE - směs na proteinové palačinky v doporučeném dávkování max 50g směsi (tj 2 palačinky). S doplňků zdroj kvalitních tuků doporučuji OMEGA 3 (dávkovat nejlépe s jídlem). S pozdravem Mgr. Janka Pálešová

Využití

Autor: Vít Datum:26.10.2017 06:33

Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem na využití; jaké množství lze denně spotřebovat (1ks.; 2ks.?).

Děkuji Vám.

Na závěr, pochvala za nepřítomnost přidaného cukru.

Vít S.

Re: Využití

Autor:Michal Tuček Datum:27.10.2017 08:05

Dobrý den
Základ stravy by měl vždy vycházet z běžných potravin, a proto doporučujeme konzumovat jednou za den. V případě, že nebudete mít po ruce běžné potraviny, lze proteinové tyčinky konzumovat i 2x denně, tyto případy by však měly být spíš mimořádné.
S pozdravem
M. Tůček 

DeLuxe

Autor: Gabriel Datum:13.9.2017 13:57

Prečo proteinovu tyčinku DeLuxe nedoporučujete konzumovať počas fyzickej aktivity?

Re: DeLuxe

Autor:Janka Pálešová Datum:13.9.2017 16:09

Dobrý den,
Proteiny se obecně déle tráví a při náročné aktivitě nejsou vhodné vyšší dávky bílkovin, ale spíše lehce dostupné energie se sacharidů. Pokud však máte turistický výlet v pohodovém tempu a tento typ tyčinek Vám vyhovuje, je to dobrý zdroj živin na cesty a tento typ aktivit.
S pozdravem
Mgr. Janka Pálešová

Doručení

Autor: Alžběta Datum:26.2.2017 18:25

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak dlouhá je čekací doba objednávky?

Re: Doručení

Autor:Janka Pálešová Datum:27.2.2017 08:58

Dobrý den,
Všechny objednávky se snažíme doručit v průběhu 2 pracovních dnů.
S pozdravem
Mgr. Janka Pálešová