Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu
Unisport ZDARMA

NUTREND Klub

Klub Nutrend

NUTREND Klub

Věrnostní systém, který pouze pro registrované členy Klubu nabízí celou řadu výhod, akcí a benefitů. Nakupujte za výhodnější ceny na e-shopu NUTREND.cz a ve značkových prodejnách NUTREND stores! Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 900 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 900 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

CARNITINE 3000 SHOT

CARNITINE 3000 SHOT

Mimořádně účinná tekutá směs ve formě shotu, s vysokou dávkou 3 g L-karnitinu a účinné látky pro podporu energetického metabolismu, zlepšení stimulace a koncentrace.

Datum: 19.12.2014 13:01 Odpovědi: 36

Kolik shotu tydne?

Autor:Anna Voráčková Datum:24.6.2021 01:27

Dobry den,
Carnitine 3000 shoty pouzivam pravidelne a dlouhodobe. Nyni jiz druhym rokem, momentalne tak 4x-5x tydne (vzdy pred minimalne 50min fyzickou aktivitou - beh nebo h.e.a.t). Vazim 74kg a kofein jinym zpusobem neprijimam. Chtela jsem se zeptat, zda toto mnozstvi je z dlouhodobeho hlediska bezpecne, zda nemuze byt skodlive napr pro ledviny apod (kamaradovi s nemocnou ledvinou tyto shoty lekar vyslovene zakazal...). Dekuji za odpoved.
Anna

Re: Kolik shotu tydne?

Autor:Michal Tuček Datum:24.6.2021 09:25

Dobrý den

Evropský úřad pro bezpečnost potravin (z anglického názvu pod zkratkou EFSA) považuje za bezpečnou denní dávku kofeinu 3 mg / kilogram tělesné hmotnosti. Pokud tedy nepřijímáte významnější množství kofeinu z jiných zdrojů (z kávy; z některých druhů čajů; z energetického nápoje), lze množství obsažené v produktu CARNITINE 3000 SHOT v rámci každodenního použití považovat za bezpečné i z dlouhodobého hlediska.

Některé potraviny mohou být ze stravy nemocného člověka vyloučeny na základě doporučení lékaře, a přitom se jedná o potraviny přirozeně se vyskytující v běžném jídelníčku. Lékař před svým doporučením musí zvážit zdravotní stav jednotlivce a stravu nastavit podle zjištěné diagnózy.

Legislativně schválené doplňky stravy obsahují koncentrovaná množství živin nebo látek. Tyto živiny nebo látky se ve stravě přirozeně vyskytují, ale jejich koncentrace je v doplňku stravy podstatně vyšší. Zejména koncentrace některých živin ve stravě může být v rámci konkrétní diagnózy nemocného člověka limitující a z toho důvodu nemusí lékař některé doplňky stravy svému pacientovi doporučit.

M. Tůček

redukce hmotnosti

Autor:Anna Mausová Datum:6.1.2021 09:51

Dobrý den, mohu kombinovat Carnitine 3000 shot, Fat direct a Compress fever pro mírnou redukci hmotnosti? Každý den věnuji asi 30 minut běhu. Víc nestíhám :-).

Re: redukce hmotnosti

Autor:Michal Tuček Datum:6.1.2021 11:30

Dobrý den

Kombinaci lze schválit za předpokladu, že celková denní dávka kofeinu dlouhodobě nepřekročí 3 mg na kilogram tělesné hmotnosti. Ze jmenovaných produktů CARNITINE 3000 SHOT, FAT DIRECT a COMPRESS FEVER přijmete v součtu okolo 250 mg kofeinu a pokud bychom o této dávce měli uvažovat jako o dlouhodobě bezpečné, tak byste měla vážit 84 kg. Pokud v průběhu dne popíjíte kafé nebo přijímáte další zdroje kofeinu, tak by kombinace těchto doplňků byla také k diskusi.

V ostatních ohledech by kombinace měla být u zdravého jedince bezproblémová.

M. Tůček

CARNITINE 3000 SHOT vs. FAT DIRECT SHOT

Autor:Kateřina Králová Datum:19.9.2020 16:57

Dobrý den,
mohu se zeptat, který z výše uvedených výrobků, je vhodnější pro redukci váhy? 4x týdně chodím do fitness centra a podnikám procházky se psem.
Děkuji za odpověď.

Re: CARNITINE 3000 SHOT vs. FAT DIRECT SHOT

Autor:Michal Tuček Datum:21.9.2020 12:48

Dobrý den

Za uvedených podmínek se mi jeví jako vhodnější produkt FAT DIRECT SHOT.

M. Tůček

nejlepší carnitin

Autor:Tina Datum:15.6.2020 12:27

Zdravím, chci se zeptat, který carnitin doporučíte pro začátečníka, aby co nejvíc fungoval. Díky

Re: nejlepší carnitin

Autor:Michal Tuček Datum:16.6.2020 08:31

Dobrý den

Pokud se neléčíte s krevním tlakem, tak mohu doporučit produkt CARNITINE 3000 SHOT. Pokud se ale léčíte s hypertenzí, tak pro vás bude vhodnější CARNILIFE 40000.

M. Tůček

Kombinacia Creatin + Carnitine

Autor:Marcel Datum:27.1.2020 14:19

Dobry den, je problem kombinacia Creatinu a Carnitinu?

Re: Kombinacia Creatin + Carnitine

Autor:Michal Tuček Datum:28.1.2020 10:23

Dobrý den
Kombinace těchto produktů není zcela obvyklá. Určitě nedoporučím přímou kombinaci při současném podání obou produktů v rámci jedné dávky.
Karnitin lze použít například z produktu CARNITINE COMPRESSED CAPS. Z dostupných materiálů o účinnosti karnitinu vidím jeho nejvhodnější použití po ránu. Dostatečné množství karnitinu v těle zajistí vhodné podmínky pro využití energie z určitých forem tuků.
U kreatinu bylo prokázáno zlepšení sportovní aktivity při užívání dávky 3 gramy až 6 gramů za den. Dalším pozitivem kreatinu je prokázání pozitivních účinků v souvislosti se sportovní aktivitou v jedinců starších 55 let. Jeho vhodné užívání se jeví cca 30-60 minut před sportovní aktivitou nebo kdykoliv během dne bez sportovní aktivity.
M. Tůček

Jaký je rozdíl mezi CARNITINEM a FAT DIRECT SHOT

Autor:Romana Boucová Datum:23.1.2020 13:36

dobrý den,
jaký je rozdíl mezi těmito dvěma produkty. Oba jsou určeny před sportovní aktivitou, ale pro jaký a z jakých důvodu se rozhodnout? děkuji

Re: Jaký je rozdíl mezi CARNITINEM a FAT DIRECT SHOT

Autor:Michal Tuček Datum:23.1.2020 17:28

Dobrý den
CARNITINE 3000 SHOT ve srovnání s produktem FAT DIRECT SHOT obsahuje z části odlišné účinné látky a ty které jsou použitý v obou produktech, mají rozdílná množství. Obsah účinných látek máme uvedeno přehledně na webových stránkách
Každý ze zákazníků si muže zvolit produkt, který mu více vyhovuje dle jeho stravovacího vzorce anebo může produkty střídat.
Pokud potřebujete zlepšit i sportovní výkon, bude v tomto směru lepší použít FAT DIRECT SHOT.
M. Tůček