Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Nutrend klub

Nutrend klub

Nutrend klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

COMPRESS FEVER

COMPRESS FEVER

Mimořádně účinná směs 14 přírodních aktivních látek, které vzájemně spolupracují a podílí se na maximální efektivitě produktu FEVER. Zcela revoluční složení a synergie přírodních aktivních látek podporuje metabolismus tuků, potlačuje únavu a stimuluje organismus.

Datum: 1.4.2015 16:00 Odpovědi: 48

Kombinace léků a spalovačů

Autor:Aneta Dušková Datum:16.11.2019 00:06

Dobrý den,
Chtěla bych poprosit o radu, jak nejlépe zkombinovat spalovače... Ráno musím brát po jídle Detralex na žíly, chtěla jsem si objednat Compress fever na ranní a polední užívání a užívat ho v kombinaci s L-karnitinem 100000 před cvičením či fyz. Aktivitou, je to možné? Případně prosím o radu, co jiného zvolit pro nejefektivnější redukci hmotnosti. Předem děkuji za odpověď 😉

Re: Kombinace léků a spalovačů

Autor:Michal Tuček Datum:18.11.2019 09:16

Dobrý den
Při užívání léčiv byste měla výběr doplňků stravy konzultovat se svým lékařem.
Pro redukci hmotnosti je nejdůležitější upravit stravování tak, abyste měla optimální energetický příjem a výdej. Zejména vhodná forma energetického výdeje bude v souvislosti s redukcí hmotnosti užitečná.
Osobně bych doporučil jako doplněk stravy CARNITINE 100000 (sama jste si ho též vybrala), případně FAT DIRECT SHOT před sportovní aktivitou.
M. Tůček 

Obsah kofeinu

Autor:Pavlína Datum:7.10.2019 10:48

Dobrý den,

kolik kofeinu obsahuje každá dávka?

Děkuji

Re: Obsah kofeinu

Autor:Janka Pálešová Datum:7.10.2019 13:51

Dobrý den, spalovač obsahuje kofein 105 mg/6 kapslí. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová

Kombinace

Autor:Karel Datum:24.8.2019 10:07

Dobrý den, rád bych redukoval tuk, případě zvětšil svalovou hmotu. Proto jsem se chtěl zeptat jestli je vhodná kombinace COMPRESS FEVER PLUS a N1? Popřípadě jaký doplněk zvolit. Děkuji

Re: Kombinace

Autor:Janka Pálešová Datum:28.8.2019 14:59

Dobrý den, toto je nejčastěji vyslovené přání všech, co začínají cvičit. Není to však úplně tak jednoduché, protože chtít zaráz spalovaní tuků a na nabrání svalové hmoty je tak trochu jako „sedět naráz na dvou židlích“! I když pro začátečníky je možno do určité míry tyto cíle zkombinovat, protože tělo bude reagovat na nové zatížení svalů a vzhledem k tomuto vyššímu výdeji energie tréninkem lze očekávat i snížení podkožního tuku a zviditelnění svalové hmoty těla. Je proto nutno se především zamyslet nad celkovou změnou stravování: správně kaloricky nastavit a pak zvýšit příjem kvalitních bílkovin, omezit příjem především saturovaných tuků a jednoduchých cukrů. Kombinace stimulačního spalovače FEVER a stimulantu N1 vzhledem k vysokému obsahu stimulantů nedoporučuji. Zařaďte pouze spalovač v doporučeném dávkování, k němu lze přidat základní doplňky:  Protein, OMEGA 3 PLUS Mastné kyseliny, případně HMB. Po několika měsících poctivého tréniku a sestaveného jídelníčku vyhodnoťte výsledky a rozhodněte se, co upřednostnit: zda nabírání svalové hmoty a navýšení příjmu živin i zařazení posilovacího tréninku nebo se budete spíše snažit o udržování, zkvalitňování a snižování vrstvy podkožního tuku. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová

protein + spalovač

Autor:ondřej Datum:22.7.2019 19:17

dobrý den, je možné kombinovat DIET PROTEIN s COMPRESS FEVER PLUS?

Re: protein + spalovač

Autor:Michal Tuček Datum:23.7.2019 08:21

Dobrý den
Ano, kombinace je v průběhu dne možná, za podmínky dodržení doporučeného dávkování.
M. Tůček 

COMPRESS FEVER

Autor:lucie Stará Datum:1.6.2019 18:58

Dobrý den, mohu kombinovat COMPRESS FEVER rano a na obed. A pak vecer pri treninku L- carnitin 3000? A ještě jsem se chtěla zeptat kdy půjde objednat COMPRESS FEVER? Děkuji Lucie

Re: COMPRESS FEVER

Autor:Michal Tuček Datum:2.6.2019 19:47

Dobrý den
Ano, kombinace je možná. Upozorňuji pouze v tomto případě na omezení konzumace kávy, případně dalších kofeinových zdrojů. 
Doporučená dávka (6 kapslí) produktu COMPRESS FEVER obsahuje 105 mg kofeinu z přírodních zdrojů. (guarana, zelená káva, yerba mate, zelený čaj)
Pokud před sportovní aktivitou použijete produkt CARNITINE 3000 SHOT, dodáte tělu dalších 127 mg kofeinu.
Jedná se o efektivní kombinaci, upozorňuji však na vyšší obsah kofeinu, abyste předešla zhoršení kvality spánku. Pokud jste milovníkem kávy a během dne si dopřejete další zdroj kofeinu, doporučím vám před sportovní aktivitou jako vhodnější produkt SYNEPHRINE.
M. Tůček 

Kombinace produktu

Autor:Martina Datum:28.5.2019 22:03

Dobry den, koupila jsem si fat direct shot, whey amino tablety a compress fever plus. Cvicim 4dny v tydnu po 2h hned rano. Vynechavam snidani. Jim az obed. Jak si mam davkovat produkty? Jsou to obrovske tablety. Dekuji

Re: Kombinace produktu

Autor:Michal Tuček Datum:29.5.2019 09:05

Dobrý den
Vynechání snídaně považuji za chybné rozhodnutí. Občasné absence živin po ránu nepředstavuje velký problém, ale pravidelné vynechání porce stravy může představovat nedostatek některých esenciálních látek.
Mezi takové esenciální látky řadíme vitamíny, minerály, nebo třeba vlákninu a jejich nedostatek může mít vliv například na naši imunitu, náladu a nebo třeba i únavu.
Protože produkt COMPRESS FEVER je určen k užívání před snídaní a před obědem, budu vás nabádat k opětovnému zařazení tohoto prvního denního jídla zpět do jídelníčku. 
FAT DIRECT SHOT je jednoznačně nejvhodnější k použití před sportovní aktivitou. Protože ale popisujete, že sportujete hned ráno, tak se při použití tohoto produktu na lačný žaludek můžete setkat s určitým střevním nepohodlím. Většina klientů tímto problémem netrpí, ale pokud by to byl zrovna váš případ, je nutné aktivitu zařadit v jinou denní dobu, nebo produkt vysadit.
Produkt WHEY AMINO 10000 je hydrolyzát syrovátkové bílkoviny (přestože se jedná o tablety) a stejně jako ostatní proteiny je vhodné i tento použít kdykoliv během dne, ale s dostatečným odstupem od běžné stravy a také od sportovní aktivity.
M. Tůček