Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NUTREND Klub

Nutrend klub

NUTREND Klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10 % na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

COMPRESS FEVER

COMPRESS FEVER

Mimořádně účinná směs 14 aktivních látek, které působí synergicky a podporují metabolismus tuků, potlačují únavu a stimulují organismus. Praktické balení v kapslích zajistí dobré vstřebávání, produkt je vhodný pro podporu metabolismu i ve dnech bez tréninkové aktivity.

Datum: 1.4.2015 16:00 Odpovědi: 78

Správné doplňky

Autor:Michal Riegel Datum:9.8.2021 08:24

Dobrý den,

mám takový komplexní dotaz. Je mi 45 let. 187 cm a 86 kg. 20% tuku.

Sportuji téměř denně. Běh včetně internetových tréninků 3x týdně, posilovna formou kruhových tréninků 2x týdně, kolo 2x týdně. Vše ráno, vstávám v 5, banán a pak trénink. Jen ty intervaly v běhu na dráze v podvečer.

Při tréninku voda nebo tekuté BCAA.

Měl jsem 95 kg, zhubl teď na 86 za rok a půl. Rád bych se dostal na tak na 80 - 82, ale udržel si svaly. Běh je pro mě hlavní aktivita, 5 km dám v závodním tempu za 20 min. Nechci být ale příliš hubený, proto i posiluji. Navíc nám silový trénink rád, ale cvičím intervalově, takže žádné úplně maximální zátěže.

Nyní po tréninku ihned 100 % whey protein, pak cca po 2 hodinách snídaně. Oběd. Snažím se o poloviční přílohu.

Večer kolem 6. salát s vejcem, sýrem, apod.

Pokud jdu pak běhat večerní intervaly na dráhu, už nejím a dám si po tréninku 100% whey protein a před spaním ještě jen noční protein (ten teď nemám od vás). Toto je tak 1x, max 2x týdně.

Prosím, poradili byste mě, jak bych měl doplňky ideálně nakombinovat, abych dosáhl svého cíle. Čím víc tady čtu vaše články, tím víc si říkám, že ten protein používám úplně chybné a možná bych měl zařadit sacharidy hned po tréninku (after training protein?)

Mnohokrát děkuji.

S pozdravem,
Michal Riegel

Re: Správné doplňky

Autor:Michal Tuček Datum:10.8.2021 15:24

Dobrý den

Použití doplňků stravy by mělo vycházet ze znalosti energetického příjmu i energetického výdeje jednotlivce. Svůj energetický výdej jste ve svém dotazu orientačně popsal, ale aby nebylo doporučení čistě marketingového charakteru, je nutná znalost denního příjmu všech živin v jídelníčku a na případný deficit teprve navázat doplňkem stravy. Z informace, že daná porce obsahuje sýr mohu vydedukovat pouze, že je v danou chvíli ve stravě přítomna v rámci živin mléčná bílkovina a mléčný tuk. Kolik bílkoviny a tuku se ale v takové porci skrývá, zůstává pouze v teoretické rovině a pokud si takto rozebereme každou denní porci stravy, můžeme dosáhnout diametrálně odlišných hodnot nejen v rámci energetického příjmu.

Mezi sportovci je zvykem přijímat protein po sportovní aktivitě typu fitness (cvičení cca 60 minut dlouhé) ihned po tréninku. Takový přístup může být ale užitečný pouze za předpokladu, že sportovec nezačíná podobný trénink v hypoglykemii. Pokud je před podobnou sportovní aktivitou v jídelníčku sportovce deficit sacharidů, bude vhodné tuto živinu aspoň částečně doplnit za pomoci iontového nápoje typu ISODRINX. Pokud sportovec začíná takovou sportovní aktivitu se zodpovědným přístupem a jeho strava obsahovala optimální množství správně zvolených sacharidů (nebo využije zmíněný iontový nápoj), jeho tělo by mělo mít dost energie pro energetický výdej který jej čeká a po tomto typu sportovní aktivity si pak sportovec může dopřát proteinový nápoj jakým je třeba 100% WHEY PROTEIN.

Vnímá-li sportovec, že se jeho aktivita časově protáhla, nebo měl při sportu významnější energetický výdej než bývá obvyklé (spojeno třeba s cvičením velkých svalových partií v konkrétním tréninku) může volit produkt s významnějším obsahem sacharidů, jako je například AFTER TRAINING PROTEIN. Zcela odlišná situace ale je, když sportovec začíná aktivitu hladový (v hypoglykemii), v průběhu nepřijímá energetický zdroj (pije pouze čistou vodu) a potřebuje podstoupit další aktivitu s výrazně kratším časovým odstupem. Potom musí volit produkt, který obsahuje významně více sacharidů, jako je třeba COMPRESS B.I.G., aby jeho tělo dostalo látky pro možnou regeneraci.

Z popisu snad již vnímáte, že nelze doporučit univerzálně pro každou situaci, natož pro všechny sportovce stejně. Podobně se do správného doporučení propíše i odlišná délka, odlišná intenzita a odlišný typ sportovní aktivity. Doplněk stravy nebo strava samotná po delší aerobní aktivitě by měl mít odlišnou kompozici živin než po aktivitě ve fitness. 

Pokud se vám daří redukovat tělesný tuk v rozsahu, který popisujete (tělesná hmotnost nejde příliš rychle dolů), jste na správné cestě.

M. Tůček

Michal

Autor:Michal Šulo Datum:23.6.2021 11:18

Je možné kombinovat tento preparát s SYNEBHRINE?

Re: Michal

Autor:Michal Tuček Datum:23.6.2021 12:30

Dobrý den

Ano, kombinace zvolených produktů je možná.

M. Tůček

spalovac

Autor:libor dedik Datum:14.6.2021 17:56

pokud necvicim tak intenzivne,ale jsem hodne vytizeny v praci,,kuchar,, musim dodrzet predepsane davkovani

Re: spalovac

Autor:Michal Tuček Datum:15.6.2021 11:29

Dobrý den

Užívání produktu COMPRESS FEVER nesouvisí přímo se sportovní aktivitou a proto je užitečné dávkování dodržet. Pokud ale nemáte dostatečně sportovní aktivitu, doporučím doplňkově produkt DIET PROTEIN, který může nahradit dopolední svačinu, nebo poslední denní jídlo. Produkt DIET PROTEIN si můžete snadno připravit bez tepelné úpravy a konzumovat i v případné časové tísni.

M. Tůček

Akční balíček COMPRESS FEVER PLUS a CLA SOFTGEL CAPS

Autor:Martina Datum:8.4.2021 13:38

Dobrý den, zakoupila jsem od vás akční balíček COMPRESS FEVER PLUS a CLA SOFTGEL CAPS a ráda bych se zeptala, zda je vhodné tyto tablety brát současně a také jestli jsou vhodné při keto dietě, kdy jídelníček je sestavený na míru a skládá se převážně z masa, 100% BEEF PROTEIN, zeleniny a mléčných výrobků, s vyšším podílem tuku, sacharidy 20 až 35g den.
Děkuji za odpověď
Martina

Re: Akční balíček COMPRESS FEVER PLUS a CLA SOFTGEL CAPS

Autor:Janka Pálešová Datum:8.4.2021 15:05

Dobrý den, ano, přípravky je možné zařadit i do tohoto druhu diet dle doporučeného dávkování.  Nekombinujte s dalšími spalovači tuků či stimulanty.
Pokud však Váš jídelníček obsahuje vyšší množství nasycených tuků, doporučuji spíš doplněk OMEGA 3. Po měsíci maximálně dvou tohoto režimu doporučuji však přejít na vyváženou racionální stravu a vynechání spalovačů kompenzovat vhodnou pohybovou aktivitou. Nárazové hubnutí těmito dietami (KETO) není pro tělo z dlouhodobějšího hlediska nijak prospěšné a dokonce pak často vede k jojo efektu. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová

Úprava jídelníčku.

Autor:Petra H. Datum:11.3.2021 19:22

Dobrý den,
začala jsem tento týden užívat přípravek COMPRESS FEVER. Je možné, že by po užívání 3 tablet před snídaní a 3 před obědem způsobovalo to, že mě bolí břicho a mám ho nafouklé? Jídelníček jsem si nijak neupravovala, ale myslím, že ranní snídaně - jogurt s mussli a klasický oběd - brambor s rybou není nutné nijak upravovat. Nebo se mýlím a musím svůj jídelníček radikálně změnit?
A ještě se zeptám: je výše 3 tablet před každým jídlem optimální? Pokud bych užívala třeba jenom 1 tabletu, má to odlišný efekt než Vámi požadované 3. Děkuji za odpověď. Petra

Re: Úprava jídelníčku.

Autor:Michal Tuček Datum:12.3.2021 14:22

Dobrý den

Popisovaná reakce není u tohoto produktu obvyklá. Je možné, že se jedná o alergickou reakci na některou složku (extrakt) v produktu. Jste alergik?

M. Tůček

COMPRESS FEVER delka uzivani

Autor:Eva Cupkova Datum:27.12.2020 22:38

Dobry den,
Jaka je doporucena delka uzivani COMPRESS FEVER? Po jak dlouhe dobe lze pripravek opet uzivat?

Dekuji

Re: COMPRESS FEVER delka uzivani

Autor:Michal Tuček Datum:3.1.2021 22:22

Dobrý den

Produkt COMPRESS FEVER může zdravý jedinec užívat dlouhodobě. V případě, že upravíte jídelníček, bude produkt COMPRESS FEVER velmi efektivním pomocníkem a jeho užívání by mohlo být po relativně rozumné době ukončeno díky dosažení cíle.

M. Tůček