Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NUTREND Klub

Nutrend klub

NUTREND Klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10 % na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

COMPRESS FEVER

COMPRESS FEVER

Mimořádně účinná směs 14 přírodních aktivních látek, které vzájemně spolupracují a podílí se na maximální efektivitě produktu FEVER. Zcela revoluční složení a synergie přírodních aktivních látek podporuje metabolismus tuků, potlačuje únavu a stimuluje organismus.

Datum: 1.4.2015 16:00 Odpovědi: 64

Intermittent Fasting

Autor:Golias Daniel Datum:21.7.2020 13:22

Jiem medzi 12:00 a 20:00. Cvičím 6 dní v týždni @ 17:00. Aký by bol ideálny spôsob, ako vziať Compress Fever?

Re: Intermittent Fasting

Autor:Michal Tuček Datum:21.7.2020 16:14

Dobrý den

Užívání produktu COMPRESS FEVER se nevztahuje k fyzické aktivitě, ale spíš k stravě. Za běžných podmínek doporučujeme jeho použití před hlavními jídly s výjimkou večeře. Je to z toho důvodu, že některé rostlinné extrakty v sobě přirozeně obsahují kofein a ten by neměl být přijímán v krátké době před spaním.

Pokud tedy máte odlišný denní režim, použijte produkt COMPRESS FEVER před prvními dvěma hlavními jídly, které budou po vašem probuzení.

M. Tůček

Výrobky Nutrend a odvodnění organismu

Autor:Lucka Datum:7.7.2020 20:15

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné užívat Compress Fever a jiné vaše produkty s přípravky na odvodnění organismu? Jedná se o přípravky na přírodní bázi, např.od Natur House. Děkuji L.S.

Re: Výrobky Nutrend a odvodnění organismu

Autor:Michal Tuček Datum:8.7.2020 08:46

Dobrý den

Některé z rostlinných extraktů použitých v produktu COMPRESS FEVER mají diuretický účinek. Nadměrné zadržování vody v těle však souvisí s chybným stravovacím vzorcem a funkcí ledvin. Pokud řešíte podobný problém, bude vhodné konzultovat současný stav s lékařem. Extrakty z rostlin jsou vždy na přírodní bázi, protože nemohou být vytvořeny synteticky.

M. Tůček

Užití při redukci

Autor:František Datum:31.5.2020 14:03

Dobrý den,
před třemi týdnu jsem najel stravu a chodím denně cvičit, pokud nestíhám tak aspoň spinningové kolo doma a něco s vlastní vahou. Měřím 185cm a v tuto chvíli vážím 110kg, před třemi roky jsem už z podobné váhy shazoval na nějakých 90kg a kolem těch 90kg jsem to taky držel asi 3 roky, za poslední rok jsem ale kvůli extrémnímu pracovnímu vypětí a špatné životosprávě přibral opět 20kg. Dnes při redukci užívám 30 minut před cvičením 2000mg L-Carnitine a jednu kaspli Synephrine a večer si beru před spaním jednu kapsli Fat Direct, chci se zeptat jestli byste mi třeba nedoporučili i nějakou změnu, koukal jsem právě po Compress Fever nebo Fat Direct Shot? Ještě upřesním dietu a cvičení. Snídám celozrnné tousty se šunkou/vejce či ovesné vločky, obědvám kuře, celozrnný kuskus se zeleninou a večeřím kuře/rybu se zeleninou, jako svačinu si ještě někdy v průběhu dne dávám ovoce či čistý bilý jogurt. Ve fitku jedu vždy jedu 50 min. cardio s průměrnou tepovkou cca 145 a vždy přidávám cca 45 min. silový trénink (první den: ruce a prsa, druhý den: břicho a záda, třetí den: nohy).

Re: Užití při redukci

Autor:Michal Tuček Datum:1.6.2020 12:16

Dobrý den

Jako alternativu svačiny v dopoledních hodinách mohu doporučit produkt DIET PROTEIN a tento produkt můžete použít současně jako poslední denní jídlo. COMPRESS FEVER je také skvělá volba do období redukce hmotnosti. Před sportovní aktivitou může být užitečný FAT DIRECT SHOT.

V rámci stravy zařaďte v tomto období více zeleniny. Může být klidně součástí každé významné denní porce jídla a může nahradit na talíři i část běžné přílohy (méně kalorií a více vody a vlákniny). 

M. Tůček

Kombinace s Thermo Booster

Autor:Jiří Kerzl Datum:19.5.2020 20:39

Dobrý den, dá se COMPRESSED FEVER užívat současně s THERMO BOOSTER? Některé složky jsou stejně, tak aby nedošlo k předávkování.

O tom že hlavní je pro hubnutí strava a cvičení dobře vím, netřeba zmiňovat ;-)

Re: Kombinace s Thermo Booster

Autor:Michal Tuček Datum:20.5.2020 12:28

Dobrý den

Asi největším problémem při této kombinaci je obsah kofeinu v obou produktech. Produkt THERMOBOOSTER COMPRESSED CAPS obsahuje v jedné kapsli 122 mg kofeinu a produkt COMPRESS FEVER obsahuje 105 mg kofeinu na doporučovanou dávku. Při kombinaci tedy můžete přijmout 227 mg kofeinu a pokud byste dodržel plné dávkování, tak by se hodnota přijatého kofeinu z těchto dvou doplňků vyšplhala na cca 350 mg!

Taková dávka kofeinu je příliš velká na to, aby byla pro tělo při pravidelném příjmu prospěšná. Navíc pokud jste milovník kávy, tak tuto hodnotu můžete ještě zvýšit v průběhu dne, a to určitě doporučit nemohu. Za vhodnější do kombinace bych k produktu COMPRESS FEVER považoval například FAT DIRECT SHOT.

M. Tůček

Kombinace s ostatními suplementy

Autor:Miloslav Datum:13.5.2020 01:29

Dobrý den ,
Chtěl bych se zeptat zda je možné užívat tento produkt za předpokladu že užívám BCAA plus After training protein , některé látky jako například kofein a další jsou již obsaženy ve výše uvedených suplementech nemůže dojít k předávkování některou z obsažených látek ?

Re: Kombinace s ostatními suplementy

Autor:Michal Tuček Datum:13.5.2020 08:55

Dobrý den

Produkt COMPRESS FEVER můžete bez obav kombinovat s produktem AFTER TRAINING PROTEIN. Také většina našich výrobků s obsahem BCAA neobsahuje kofein a proto si můžete vybrat výrobek do kombinace.

M. Tůček

Užívání COMPRESS FEVER bez cvičení

Autor:Monika Slanarova Datum:12.5.2020 21:20

Ahoj zdravím...
Je možné užívat COMPRESS FEVER ikdyz nemám každý den čas na cvicení?
Sportuji většinou jen víkendy.. Občas to stihnu i v týdnu...
Děkuji

Re: Užívání COMPRESS FEVER bez cvičení

Autor:Michal Tuček Datum:13.5.2020 08:47

Dobrý den

Produkt COMPRESS FEVER můžete užívat i v dnech bez fyzické aktivity. Pro podporu redukce tuku ale určitě doporučím i úpravu jídelníčku a pravidelnou fyzickou aktivitu.

M. Tůček