Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu
Unisport ZDARMA

NUTREND Klub

Klub Nutrend

NUTREND Klub

Věrnostní systém, který pouze pro registrované členy Klubu nabízí celou řadu výhod, akcí a benefitů. Nakupujte za výhodnější ceny na e-shopu NUTREND.cz a ve značkových prodejnách NUTREND stores! Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 900 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 900 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

UNISPORT ZERO

UNISPORT ZERO

Tekutý koncentrát pro přípravu sportovního nápoje s nulovým obsahem cukru. Lehce mineralizovaný hypotonický drink obsahuje aminokyseliny a extrakt ze zeleného čaje, je ideální k doplnění tekutin a minerálů kdykoli během dne.

Datum: 14.12.2015 15:00 Odpovědi: 22

Unisport zero x creatine

Autor:Ondrej Datum:13.2.2021 20:10

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je možné do nápoje Unisport Zero přidávat Creatine Monohydrát Creapture. Je lepší užívat před a nebo po tréninku, který trvá cca 90min, v rámci posilování. Rád bych nabral trochu svalové hmoty. Děkuji :-)

Re: Unisport zero x creatine

Autor:Michal Tuček Datum:15.2.2021 09:34

Dobrý den

Vzájemná kombinace produktu UNISPORT ZERO a produktu CREATINE MONOHYDRATE CREAPURE je určitě možná. Některé studie prokázaly zvýšené ukládání kreatinu ve svalech při současném podání významného zdroje glukózy a proto by mohlo být efektivnější volit jako nápoj produkt ISODRINX, než vámi zamýšlený UNISPORT ZERO.

Produkt ISODRINX bude určitě vhodnější i s ohledem na zmíněnou délku sportovní aktivity.

M. Tůček

Unisport zero nápoj při kojení

Autor:Karolína Špindlerová Datum:4.6.2020 12:12

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda je možný užívat nápoj při sportu UNI-zero, když kojím. A popř.pokud ano, jak časově před kojením (třeba nejpozději hodinu před kojením)? Děkuji.

Re: Unisport zero nápoj při kojení

Autor:Michal Tuček Datum:8.6.2020 10:07

Dobrý den

Výrobek není určen pro těhotné nebo kojící ženy. Pokud hledáte nápoj pro sportovní aktivitu, doporučuji produkt ISODRINX.

M. Tůček

Pumpička

Autor:Matěj Hudec Datum:1.5.2020 10:31

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je v balení i pumpička.

Re: Pumpička

Autor:Michal Tuček Datum:4.5.2020 09:11

Dobrý den

Součást produktu je plastová odměrka, která je nasazená na uzávěr. V případě zájmu o dávkovač (kterou ve svém dotazu nazýváte pumpička), můžete jej objednat na našem webu.

M. Tůček

Unisport zero

Autor:Petra Čiháčková Datum:28.1.2020 17:35

Dobrý den ráda bych se zeptala zda můžeme s manželem pít unisport zero v průběhu celého dne i mimo cvičení? Předem moc děkuji za odpověď Čiháčková

Re: Unisport zero

Autor:Michal Tuček Datum:29.1.2020 09:18

Dobrý den
Ano, produkt UNISPORT ZERO můžete používat i mimo sportovní aktivitu.
M. Tůček 

Unisport

Autor:Ladislav Datum:22.1.2020 11:59

Dobrý den, může pít unisport nápoj 14-letý syn jako běžný nápoj místo limonád. Nedělá intenzivně žádný sport, netrpí obezitou, jen potřebujeme trochu srazit cukry a kyselinu močovou. Pokud věk není problém , jestli je lepší zero nebo normální.

Re: Unisport

Autor:Michal Tuček Datum:22.1.2020 13:17

Dobrý den
Předem upozorňuji, že UNISPORT a UNISPORT ZERO nejsou produkty určené k léčbě hyperglykemie, ani hyperurikémie.
Ve srovnání s běžnými limonádami a sirupy však nabízí výsledný nápoj z těchto produktů nižší obsah cukrů. Použitím produkt UNISPORT nebo UNISPORT ZERO můžete u vašeho syna přispět k snížení příjmu cukrů ve stravě a tím pozitivně ovlivnit glykemii. Ve 100 mililitrech hotového nápoje dle doporučeného ředění nabízí produkt UNISPORT pouhých 1,36 g cukru. U produktu UNISPORT ZERO je hodnota cukru skutečně nula!
O nesprávném stravovacím vzorci však svědčí i zmíněná hyperurikémie a proto doporučuji nejdřív konzultovat stravování s lékařem (dietologem).
M. Tůček

Zánět slinivky břišní

Autor:Kristýna Datum:6.1.2020 16:42

Dobrý večer, mám dotaz ohledně mého manžela který se teď momentálně léčí se zánětem slinivky břišní. Zda může UNISPORT ZERO i přes tento zdravotní problém pít. Děkuji

Re: Zánět slinivky břišní

Autor:Michal Tuček Datum:7.1.2020 08:33

Dobrý den
Na toto téma by se měl vyjádřit lékař specialista, který se v této souvislosti vašemu manželovi věnuje. Složení máme transparentně na našich webových stránkách, kde je můžete lékaři ukázat.
M. Tůček