Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu
Unisport ZDARMA

NUTREND Klub

Klub Nutrend

NUTREND Klub

Věrnostní systém, který pouze pro registrované členy Klubu nabízí celou řadu výhod, akcí a benefitů. Nakupujte za výhodnější ceny na e-shopu NUTREND.cz a ve značkových prodejnách NUTREND stores! Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 900 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 900 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

THERMOBOOSTER COMPRESSED CAPS

THERMOBOOSTER COMPRESSED CAPS

Směs účinných látek s maximálním efektem, uzavřených pro přesné dávkování do lehce vstřebatelných kapslí. Vysoký obsah kofeinu zajišťuje stimulaci organismu a pozitivně ovlivňuje sportovní výkon.

Datum: 1.3.2016 12:00 Odpovědi: 66

Kofein

Autor:Pavlína Datum:16.5.2022 14:30

Dobrý den, hloupá otázka, ale miluji kafe a chci se zeptat zda s kombinací s THERMOBOOSTER COMPRESSED CAPS mohu mít komplikace při kombinaci s kávou nebo zda to nemá vliv.

Re: Kofein

Autor:Mgr. Janka Jančíková (Pálešová) Datum:16.5.2022 16:16

Dobrý den, s kofeinem opatrně, tento doplněk již obsahuje 122 mg kofeinu v kapsli (což je obsah jako 2 průměrné kávičky). Doporučuji článek https://www.nutrend.cz/kofein-jako-pomocnik-i-nepritel-a30971.htm. Pokud tedy kávičku máte jako denní rituál, tak doporučuji například ranní kafčo a doplněk stravy jen 1 kapsli před odpolední aktivitou. S pozdravem. Mgr. Janka Jančíková


Spalovač tuku a gainer

Autor:David Datum:16.5.2022 07:40

Dobrý den, můžu užívat spalovač tuku a gainer? Gainer beru před cvičením na nárůst svalové hmoty a spalovač na hubnutí Děkuji za odpověď

Re: Spalovač tuku a gainer

Autor:Mgr. Janka Jančíková (Pálešová) Datum:16.5.2022 16:27

Dobrý den, toto je nejčastěji vyslovené přání všech. Není to však úplně tak jednoduché, protože chtít zaráz spalovaní tuků a na nabrání svalové hmoty je to tak trochu jako „sedět naráz na dvou židlích“! I když pro začátečníky je možno do určité míry tyto cíle zkombinovat, protože tělo bude reagovat na nové zatížení svalů a vzhledem k tomuto vyššímu výdeji energie tréninkem lze očekávat i snížení podkožního tuku a zviditelnění svalové hmoty těla. Je ale nutno se především zamyslet nad celkovou změnou stravování, celkovým energetickým příjmem a výdejem. Obvyklejší je dávka GAINERU po kvalitním tréninku, ale vše záleží na individuálním rozložením stravy, energie i intenzitě tréninku během dn. Dávka spalovače obvykle ráno a/nebo před tréninkem. S pozdravem Mgr. Janka Jančíková


Dotaz

Autor:Jan Datum:2.1.2022 15:01

Dobrý den, rád bych se zeptal zda jde THERMOBOOSTER kombinovat s CARNITINEM 100 000 a tabletami SYNEFRIN.

Re: Dotaz

Autor:Michal Tuček Datum:3.1.2022 10:53

Dobrý den

Dotazovaná kombinace by měla být pro zdravého jedince použitelná. Doporučím pouze zvýšit příjem tekutin z důvodu vysokého obsahu kofeinu v produktu THERMOBOOSTER COMPRESSED CAPS.

M. Tůček

Cvičení

Autor:karel chlapek Datum:4.8.2020 19:43

Dobrý den,
MámE s ženou rozdělený trénink následovně.
Jeden den silový trénink (velká zátěž) před užíváme BCAA v průběhu iso drinx - isotonické ředění a po tréninku after training.
Další den se jedná o aerobní cvičení (aerobik, jóga) a tady bych chtěl poradit jaký suplement používat před a při, po cvičení je zařazen after.
Poprosil bych o doporučení suplementů pro muže i ženu.
Děkuji K.

Re: Cvičení

Autor:Michal Tuček Datum:5.8.2020 14:54

Dobrý den

Při výběru doplňku stravy je třeba vždy zohlednit stanovený cíl, kterého chcete dosáhnout. Dalším faktorem pro výběr doplňku stravy je délka a intenzita sportovní aktivity. Největší váhu u výběru doplňku stravy však sehraje složení stravy, které by mělo být doplňkem stravy vhodně doplněno.

Z vašeho dotazu není patrné, jaký cíl jste si stanovili. Intenzitu sportovní aktivity snad odhadnu správně a délku sportovní aktivity předpokládám do hodiny. Pokud je cílem redukce tuku, mohu doporučit pro oba produkt FAT DIRECT SHOT, který je nejvhodnější užívat výhradně před sportovní aktivitou.

V rámci budování svalové hmoty a zlepšení sportovního výkonu mohu doporučit opět oběma CREATINE MONOHYDRATE CREAPURE, který je vhodné použít před sportovním výkonem, nebo v dopoledních hodinách spolu s jídlem obsahujícím sacharidy.

Pitný režim při sportovní aktivitě může být za předpokládaných podmínek dodržen za pomoci produktu ZERODRINX.

M. Tůček


Hubnutí

Autor:Petra Poborská Datum:11.7.2020 21:35

Dobrý den, 3x až 4x týdně se snažím běhat, chtěla bych převážně docílit úbytku tuku na břiše a i něco zhubnout. Je tenhle přípravek vhodný na úbytek? Případně prosím o radu. Který spalovač a co na hubnutí. Děkuji

Re: Hubnutí

Autor:Michal Tuček Datum:13.7.2020 10:02

Dobrý den

Produkt THERMOBOOSTER COMPRESSED CAPS ovlivňuje metabolismus tuků za pomoci stimulačních látek a látek na bázi rostlinných extraktů. Díky aktivním látkám pomůže zvýšit využití tuku, jako zdroje energie při fyzické aktivitě, nicméně aktivita by i v těchto případech měla probíhat v takzvaných aerobních podmínkách (tepová frekvence by se neměla dostávat dlouhodobě příliš vysoko). Při použití tohoto produktu je třeba zvýšit příjem tekutin.

Pokud budete chtít využít nějakého pomocníka mimo sportovní aktivitu, doporučím produkt COMPRESS FEVER, který je doporučován před hlavními jídly, jako je snídaně a oběd. Energetický příjem (včetně poměru živin) je třeba upravit tak, aby odpovídal potřebám těla v rámci běžných úkonů a současně pokryl částečně energetický výdej sportovní aktivity, kterou jste zvolila pro redukci tělesného tuku.

M. Tůček

DOTAZ

Autor:Renáta Kučerová Datum:22.4.2020 16:25

Dobrý den,

Měla jsem od Vás koupený produkt CARNITINE 60000 + SYNEPHRINE, chtěla bych se zeptat jestli je možné užívat součastně s tímto produktem THERMOBOOSTER COMPRESSED CAPS. Na redukci hmotnosti nebo co by jste prosím doporučili??
Děkuji

Re: DOTAZ

Autor:Michal Tuček Datum:23.4.2020 08:56

Dobrý den

V prvé řadě doporučím úpravu jídelníčku. Základem je minimální příjem jednoduchých cukrů (sladkosti, slazené nápoje, džusy, koncentrované ovoce) mimo sportovní aktivitu. Dále snižte příjem živočišných tuků a tuků tuhého skupenství (máslo, smetana, kokosový tuk, kakaové máslo, sádlo, palmový a palmojádrový tuk). Ve stravě by se měl vyskytovat hojně čerstvá zelenina a pitný režim mimo sportovní aktivitu by měl být založen na čisté vodě. 

Produkt CARNITINE 60000 + SYNEPHRINE a produkt THERMOBOOSTER COMPRESSED CAPS může zdravý jedinec kombinovat.

M. Tůček