Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Nutrend klub

Nutrend klub

Nutrend klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

OMEGA 3 PLUS SOFTGEL CAPS

OMEGA 3 PLUS SOFTGEL CAPS

OMEGA-3 PLUS COMPRESSED CAPS představuje prémiovou formu rybího oleje, obohacenou o vitamin D. Rybí olej je uzavřen ve speciálních softgelových kapslích, které výrazně zpomalují degradační procesy účinných látek a tím zvyšují přirozenou trvanlivost a stabilitu výrobku.

Datum: 21.3.2016 10:00 Odpovědi: 4

Vyroba, zpracovani oleje a nevhpdnodt pro kojici

Autor:Marek Soukup Datum:18.5.2019 13:11

Dobrý den, mám dotaz ohledne oleje, jakou formou je ziskavan. Mrazenim ci varenim ? A tez se chci zeptat, co obsahuje navic, ze neni vhodny pro kojici kdyz jina znacka omegu 3 naopak doporucuje. Dekuji

Re: Vyroba, zpracovani oleje a nevhpdnodt pro kojici

Autor:Michal Tuček Datum:20.5.2019 13:43

Dobrý den
V průběhu výroby produktů s obsahem omega 3 mastných kyselin se teploty střídají, dle probíhajícího procesu výroby.
Náš produkt OMEGA 3 PLUS nabízí zákazníkům tento tuk ve formě triglyceridů. Tuk ve formě triglyceridů je dle výzkumu využitelnější v organismu, než tuk ve formě etyl-esterů.
Při výrobě produktů s obsahem omega 3 mastných kyselin je vždy použito několik procesů získávání a čištění čistého rybího oleje a při těchto procesech se také vždy teploty střídají!
Pokud se tedy ptáte, zda výroba probíhá při zahřátí, nebo chlazení (mrazení), tak odpověď je ano v obou případech. Některé procesy například zahrnují získání čistého tuku s obsahem omega 3, jiné procesy oddělují například těžké kovy a podobně.
Naše OMEGA 3 PLUS byly testovány v roce 2018 časopisem D-test na obsah omega 3 mastných kyselin. Z 32 testovaných vzorků jsme obsadili 2 místo vzhledem k obsahu a kvalitě produktu. Oproti vítězi navíc nabízíme zákazníkovi vitamín D, který je považován za nedostatečně zastoupený ve stravě a z toho hlediska je chápán jako velmi důležitý!
Upozorňují, že produkt OMEGA 3 PLUS mohou užívat kojící a těhotné ženy!
M. Tůček 

Dávkování

Autor:Jan Neuwirth Datum:15.3.2019 14:41

Dobrý den,
rád bych si ujasnil dávkování tohoto doplňku, neboť zde na webu uvádíte 1-2 tablety před snídaní a když jsem si od Vás nechal vypracovat "Můj dietní plán", mám v něm uvedenu jednu tabletu u oběda a druhou na večeři.
Jak tedy dávkovat správně a efektivně?

Díky.

Re: Dávkování

Autor:Janka Pálešová Datum:18.3.2019 13:34

OMEGA 3 jsou vhodným doplňkem téměř každého jídelníčku, protože ty správné tuky v naší stravě obecně chybí. Dávkování je nejlepší s jídlem nebo po jídle 1-3 kapsle denně. Takže můžete dávkovat s obědem a s večeří po jedné kapsli. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová