Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Nutrend klub

Nutrend klub

Nutrend klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

100% WHEY ISOLATE

100% WHEY ISOLATE

Syrovátkový proteinový izolát (WPI) v sobě ukrývá nejčistší formu syrovátkové bílkoviny. Výroba prémiového WPI je velmi nákladná, ale jedná se o nejlepší formu proteinu, který za své peníze můžete získat. 100% WHEY ISOLATE obsahuje výhradně bílkovinu vyrobenou metodou CFM (Cross-Flow Microfiltration).

Datum: 25.7.2016 09:00 Odpovědi: 46

Whey isolate

Autor:Zuzana Datum:22.10.2019 07:57

Dobrý den, je mi 36 let, měřím 161 cm, váha 55 kg.
2x týdně mám silové tréninky a 2x týdně kardio trénink. Ráda bych zpevnila postavu, možná něco málo ještě zhubla. Zakoupila jsem si whey isolate jako doplněk po tréninku, chtěla jsem něco a nízkým obsahem sacharidů. Je to v pořádku nebo byste mi doporučili něco jiného? Děkuju, Zuzka

Re: Whey isolate

Autor:Janka Pálešová Datum:23.10.2019 16:24

Dobrý den, ano, pokud držíte nízko sacharidový příjem, tak po tréninku lze použít vysoko proteinový koncentrát. Pokud byste po delším období tohoto LOW CARB příjmu cítila únavu, chutě apod., doporučuji především po intenzivních trénincích AFTER TRAINING PROTEIN. Optimální množství vhodně nakombinovaných sacharidů v dávce jen podpoří regeneraci! S pozdravem Mgr. Janka Pálešová

100% WHEY ISOLATE

Autor:Simona Datum:13.10.2019 10:05

Dobrý den ,můžu začít používat tento doplněk v případě :jsem několik měsíců po porodu a chtěla bych se dostat do formy,rychlá chůze s kočárkem a 1x týdně orbitrek a zda občas můžu užívat doplněk fat direct shot -ten bych chtěla nej občas třeba 1,2x týdně a tento doplněk jestli je vhodný k spalení tuků - abcaa mega strong potřebuji spálit tuky Děkuji

Re: 100% WHEY ISOLATE

Autor:Michal Tuček Datum:14.10.2019 08:52

Dobrý den
Pokud již nekojíte, tak by neměly dotazované produkty představovat riziko a můžete začít užívat dle doporučeného dávkování.
V případě laktace mohu doporučit pouze produkt 100% WHEY ISOLATE, ale pouze za předpokladu, že celkový denní příjem nebude významně vyšší než je v rámci vaši hmotnosti doporučováno. Navýšení bílkoviny by ve vašem případě mělo být přibližně o 15 gramů za den. Vhodnost použití tohoto produktu při kojení však konzultujte s lékařem.
M. Tůček

Protein

Autor:Tereza Datum:15.9.2019 11:45

Dobry den. Je mi 29 let moje vaha je 50kg a vyska 167cm a cvicim 2x az 3x tydne a snazim se nabrat svalovou hmotu nejlepe na hyzdich. Prosim o radu jestli je 100%whey isolate spravnym doplnkem stravy? Jiny mi delaji blbe na zaludek. Dekuji

Re: Protein

Autor:Janka Pálešová Datum:16.9.2019 16:10

Dobrý den, dovolím si doporučit AFTER TRANINING PROTEIN, jako komplexní doplněk stravy po sportovní aktivitě, obsahuje i trávící enzym Tolarase®-L. V případě nedostatečného příjmu bílkoviny běžnou stravou navrhuji produkt HYDRO WHEY v průběhu dne. Celkový denní příjem bílkoviny ze všech zdrojů, by však neměl dlouhodobě přesáhnout 2 gramy na kilogram vaší tělesné hmotnosti. Oba produkty lze zakoupit v jednorázové dávce, tedy tak vyzkoušet individuální toleranci přípravku. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová

doba použitelnosti

Autor:Lukáš Žofka Datum:2.9.2019 20:53

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli je ještě možné spotřebovat 100% WHEY ISOLATE, který jsem otevřel před rokem.
Jedná se o balení 1800g, skladováno v suchu a běžné pokojové teplotě.
Je téměř plný a trvanlivost na obalu je uvedena do 10.1.2020.
Děkuji předem za odpověď.

Re: doba použitelnosti

Autor:Michal Tuček Datum:3.9.2019 10:44

Dobrý den
Přestože popisujete vhodné skladování a osobně bych neočekával problém, nemůžeme za stav proteinu po delším otevření převzít odpovědnost a musím zopakovat informaci, které je uvedená na obale výrobku:
> Po otevření skladujte při teplotě do 25 ºC a spotřebujte do 3 měsíců. <
S pozdravem
M. Tůček 

Vhodný doplněk

Autor:Eva Datum:9.7.2019 17:24

Dobrý den, je mi 49 let, 173 Cm, 58 kg, pravidelne cvičim (3-4 tydne), beham (1-2 tydne). Zrejme vzhledem k věku uz mam ovšem problem s úbytkem svalu a rada bych mírně zvýšila jejich objem a zpevnila tělo. Co mi poradíte a jak užívat. Děkuji

Re: Vhodný doplněk

Autor:Michal Tuček Datum:10.7.2019 14:12

Dobrý den
Ztráta svalové hmoty může mít několik důvodů:
1) Lze to přisuzovat snížené syntéze bílkoviny v těle, vlivem konzumace stravy s nižším obsahem některé z esenciálních aminokyselin. V této souvislosti je třeba uvažovat, zda nedošlo v posledních několika měsících nebo letech k úpravě stravovacích návyků, při které mohlo dojít k vyloučení některých zdrojů bílkoviny ze stravy (veganství a podobně).

2) Další důvod může být díky dlouhodobě chybnému stravovacímu vzorci, kdy některá esenciální látka, která se na syntéze bílkoviny podílí může být v dlouhodobém deficitu (například vitamíny, minerály a podobně)

3) Příčinou může být i snížená absorpce živin ze stravy, způsobená nedostatečným působením trávicích enzymů, nebo funkcí střev. Pokud by se jednalo o správný předpoklad, mohlo by doplnění trávicích enzymů do stravy v této souvislosti pomoci.

4) Neměli bychom zapomenout na možnost ztráty svalové hmoty vlivem zvýšené katabolické reakce, způsobené nadměrnou sportovní aktivitou. Zejména příliš dlouhý energetický výdej zapříčiňuje ztrátu svalové hmoty! V případě správného úsudku v tomto směru by bylo vhodné aktivitu zkrátit, nebo zcela změnit.

Jako vhodný doplněk stravy si dovolím doporučit AFTER TRAINING PROTEIN, který by mohl být užitečný v souvislosti s většinou uvedených bodů. Jeho konzumace je ideální po sportovní aktivitě a živiny z něj získané by měly představovat navýšení běžného denního energetického příjmu. Dále doporučím zařadit aktivitu silového charakteru, kde je předpoklad správného zatížení a také délky aktivity, nejlépe pod vedením odborníka.
M. Tůček 

Intolerancia na laktózu

Autor:Katarína Datum:18.5.2019 19:03

Dobrý den , možete mi prosím poradiť které z produktov proteinov sú vhodné pre niekoho s intoleranciou laktózy? Ďakujem

Re: Intolerancia na laktózu

Autor:Michal Tuček Datum:20.5.2019 09:03

Dobrý den
Při intoleranci na laktózu mohu doporučit produkty HYDRO WHEY, nebo AFTER TRAINING PROTEIN, případně 100 % BEEF PROTEIN, které obsahují trávicí enzymy, které pomohou laktózu štěpit.
Člověk s intolerancí by s těmito produkty neměl mýt problém. Zmíněné produkty však nelze doporučit při alergii, protože trávicí enzymy rozloží laktózu až v trávicím traktu.
M. Tůček