Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu
Unisport ZDARMA

NUTREND Klub

Klub Nutrend

NUTREND Klub

Věrnostní systém, který pouze pro registrované členy Klubu nabízí celou řadu výhod, akcí a benefitů. Nakupujte za výhodnější ceny na e-shopu NUTREND.cz a ve značkových prodejnách NUTREND stores! Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 900 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 900 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

FLAPJACK GLUTEN FREE

FLAPJACK GLUTEN FREE

Křehká a lahodná tyčinka plná ovesných vloček, které jsou tím nejlepším přírodním zdrojem energie. Velká porce perfektně zasytí a doplní postupně se uvolňující sacharidy. Vychutnejte si lahodné kombinace ovoce, oříšků, hořké čokolády či jogurtu, navíc zcela bez lepku.

Datum: 4.8.2016 11:00 Odpovědi: 8

Vhodne pre deti ?

Autor:Hana Datum:10.6.2021 17:02

Dobrý deň, je tyčinka vhodná pre 4ročné dieťa, ktoré dodržuje bezlepkovu diétu ?

Re: Vhodne pre deti ?

Autor:Michal Tuček Datum:13.6.2021 19:44

Dobrý den

Složením lze s vhodností tyčinky pro malé dítě souhlasit, ale problém je v dávce energie, kterou tyčinka FLAPJACK GLUTEN FREE představuje. Pokud by čtyřleté dítě mělo významnou sportovní aktivitu (alespoň 60 minut) bude užitečné mu podat polovinu této tyčinky (50g). V případě situace bez sportovní aktivity by bylo vhodné u takto malého dítěte jednorázově nepřekračovat 30 gramů této ovesné bezlepkové tyčinky.

M. Tůček

Strava na 24 hod závod.

Autor:Roman Datum:4.6.2020 20:50

Dobrý den .Chci Vás poprosit o radu , chystám se na cyklistycký závod na 24 hodin.Je tahle tyčinka dobrá volba na doplnění energie.? Popřípadě co my doporučíte v průběhu závodu. Děkuji Petřvalský

Re: Strava na 24 hod závod.

Autor:Michal Tuček Datum:8.6.2020 14:05

Dobrý den

Takto dlouhý závod představuje extrémní výdej energie. Vzhledem k tomu, že u takto dlouhé aktivity nelze předpokládat dlouhodobě vysokou tepovou frekvenci, můžete použít jako zdroj energie i tyčinky a jiné výrobky s pevnou konzistencí.

Jako pitný režim jednoznačně doporučím produkt ISODRINX. V rámci ztráty elektrolytů v průběhu aktivity bude vhodné jejich doplnění za pomoci produktu SALT CAPS. Sacharidy můžete doplňovat za pomocí energetických gelů ENDUROSNACK a CARBOSNACK v situacích, kdy bude před vámi stoupání trati. Tyčinky jako jsou VOLTAGE ENERGY BAR, nebo ENDURANCE BAR, případně i RAW BAR můžete přijímat v situacích, kdy bude vaše tepová frekvence klidnější. Celkově se snažte doplňovat alespoň 60 gramů sacharidů za hodinu, protože ztráta energie v takové aktivitě bude obrovská. Příjem bílkoviny při takto náročné aktivitě je minoritní a v případě potřeby lze uplatnit její zdroj z produktu COMPRESS B.I.G.

Jako stimulace bude ideální produkt GUTAR ENERGY SHOT, který můžete použít i opakovaně v průběhu sportovní aktivity.

M. Tůček

příchuť kokos pistácie

Autor:Tereza Datum:7.8.2019 20:04

Dobrý den
bude ještě příchuť kokos pistácie?
Děkuji

Re: příchuť kokos pistácie

Autor:Michal Tuček Datum:8.8.2019 08:51

Dobrý den
Budeme o příchuti do budoucna uvažovat.
M. Tůček 

lepek

Autor:Jan Svoboda Datum:12.3.2019 13:37

Dobrý den, pravidelně nakupuji tyto tyčinky, moc mi chutnají. Jedna varianta byla bez lepku, druhá nikoli, trochu mě zmátlo, že tyčinku už máte na eshopu jen jednu. Které příchutě jsou bez lepku?
Díky za odpověď.

Re: lepek

Autor:Michal Tuček Datum:13.3.2019 09:41

Dobrý den
V současné chvíli je produkt FLAPJACK od společnosti Nutrend neobsahuje glutenu a všechny příchutě jsou tedy bezlepkové.
M. Tůček