Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
  • NARTES
  • Váš košík: 0,00 0

AKTIVNÍ ZDRAVÍ
    [kloubní výživa, vitamíny a minerály, mastné kyseliny]

Náročná fyzická aktivita, případný stres, klimatické podmínky nebo znečištěné ovzduší vytváří antigeny, se kterými se snaží náš imunitní systém bojovat. Pokud organismus dobře zásobíme vhodnými vitaminy a minerály, je imunitní systém dostatečně silný a cítíme vnitřní pohodu a rovnováhu. Pokud ale tyto vitaminy a stopové prvky nedodáváme v dostatečném množství či jsou v organismu v nerovnováze, mohou nastat zdravotní komplikace. Společnost NUTREND nabízí ucelenou řadu produktů právě pro předcházení podobným situacím. Můžete se spolehnout na kvalitní vitaminy, minerály, antioxidanty či podporu kloubního aparátu.

Nutrend klub

Nutrend klub S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. více....

Muj profil

FLEXIT GOLD DRINK

FLEXIT GOLD DRINK

FLEXIT GOLD DRINK je mimořádný instantní nápoj s obsahem devíti účinných látek se skvělým nutričním a fyziologickým efektem. Mezi nejdůležitější účinné látky řadíme speciální rybí kolagenový peptid Naticol ®, produkovaný enzymatickou hydrolýzou, který vyniká svou nízkou molekulární hmotností.

Datum: 31.10.2016 15:00 Odpovědi: 30

Obsah aminokyselin

Autor:Peter Datum:10.4.2019 12:46

Dobry den,

zaujima ake aminokyseliny produkt obsahuje a ake presne je zastupenie aminokyseliny arginin. Po tom ako som pripravok zacal uzivat, v dost znacnej miere sa mi zacal robit herpes na perach, ktoreho tvorbu prave aminokyselina arginim podporuje. Viete mi preto povedat ake je zastupenie, tejto aminokyseliny?? Dakujem velmi pekne.

Re: Obsah aminokyselin

Autor:Michal Tuček Datum:12.4.2019 10:04

Dobrý den
    Aminokyselina L-arginin je přirozenou součástí kolagenu a představuje podíl 8 - 9 % z jeho aminokyselinového spektra. Samostatně do produktu tato neesenciální aminokyselina není přidávána a její množství na jednu dávku tedy je cca 0,8 g.
    M. Tůček 

Dávkovanie

Autor:Martin Datum:8.4.2019 11:56

Dobrý deň,
    chcel by som sa popýtať prečo je nutné ho brať ráno nalačno, či sa ho nedá brať napr. po jedle. A koľko je to piť zvýšený príjem tekutín. Ďakujem za odpoveď.

Re: Dávkovanie

Autor:Michal Tuček Datum:8.4.2019 16:50

Dobrý den
    Produkt obsahuje velkou škálu účinných látek, které by se neměly kombinovat s některými složkami běžné stravy.
    Dalším důvodem je stravitelnost bílkoviny. Schopnost našeho trávicího traktu rozkládat a vstřebávat bílkovinu je za běžných okolností limitována hranicí okolo 40 gramů v jednorázové porci. Protože produkt FLEXIT GOLD DRINK obsahuje 10 gramů bílkoviny v jedné porci, mohla by být (díky kombinaci produktu s běžnou stravou) tato hranice snadno překročena.
    Z těchto důvodů doporučujeme konzumaci tohoto produktu samostatně.
    M. Tůček 

Flexit Gold-Bolest kolenou

Autor:Daniel Kocourek Datum:5.6.2018 04:50

Dobrý den, užívám tento přípravek 3.dnem a hned po první dávce mě začala kolena bolet. Je to normální?

Re: Flexit Gold-Bolest kolenou

Autor:Janka Pálešová Datum:5.6.2018 10:21

Dobrý den, toto je velice nepravděpodobné, i pro optimalizaci stavu je u těchto látek zapotřebí minimálně měsíční dávkování. FLEXIT GOLD s koncertovaným obsahem účinných látek společně se speciálním kolagenovým peptidem NATICOL v jednom přípravku tvoří recepturu pro podporu pojivového aparátu. Jedná se o doplněk, proto především zaměřte i na Váš běžný jídelníček a živiny, které podporují zdraví kloubního aparátu. K tomuto tématu naleznete více v mém článku poradny: PRAKTICKÉ RADY PRO PODPORU KLOUBNÍHO APARÁTU. Hodně zdaru. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová

Bolest kloubů

Autor:David Týč Datum:15.1.2018 12:31

Dobrý den, při cvičení mám problém s bolestmi v loktech a kolenou i při minimálních vahách. Lékař mi nic nezjistil. Může mi tento přípravek pomoci? A kdy bude naskladněn? Děkuji

Re: Bolest kloubů

Autor:Janka Pálešová Datum:15.1.2018 15:49

Dobrý den, ano, přikloním k minimálně měsíčnímu dávkování FLEXIT GOLD (skladem do konce týdne) s koncertovaným obsahem účinných látek společně se speciálním kolagenovým peptidem NATICOL v jednom přípravku, což tvoří optimální recepturu pro podporu pojivového aparátu. Jedná se o doplněk, proto především zaměřte především na Váš běžný jídelníček a živiny, které podporují zdraví kloubního aparátu. K tomuto tématu naleznete více v mém článku poradny: PRAKTICKÉ RADY PRO PODPORU KLOUBNÍHO APARÁTU. Hodně zdaru. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová

Achilovka

Autor: Pavel Datum:12.1.2018 22:59

Dobrý den, chodím běhat a bolí mě achilovka pomohl by mě při tréninku flexit gold.
    Děkuji za odpověď

Re: Achilovka

Autor:Janka Pálešová Datum:15.1.2018 08:57

Dobrý den, jako podporu regenerace určitě lze kloubní výživu doporučit, nepodceňujte signály těla na přetrénování,  rehabilitaci a dostatečný odpočinek. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
    tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist