Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0
   
   
  AKTIVNÍ ZDRAVÍ
  [kloubní výživa, vitamíny a minerály, mastné kyseliny]
   
  Náročná fyzická aktivita, případný stres, klimatické podmínky nebo znečištěné ovzduší vytváří antigeny, se kterými se snaží náš imunitní systém bojovat. Pokud organismus dobře zásobíme vhodnými vitaminy a minerály, je imunitní systém dostatečně silný a cítíme vnitřní pohodu a rovnováhu. Pokud ale tyto vitaminy a stopové prvky nedodáváme v dostatečném množství či jsou v organismu v nerovnováze, mohou nastat zdravotní komplikace. Společnost NUTREND nabízí ucelenou řadu produktů právě pro předcházení podobným situacím. Můžete se spolehnout na kvalitní vitaminy, minerály, antioxidanty či podporu kloubního aparátu.
   

  Nutrend klub

  Nutrend klub S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. více....
   
   
   
   
  Muj profil

  FLEXIT GOLD DRINK

  FLEXIT GOLD DRINK

  FLEXIT GOLD DRINK je mimořádný instantní nápoj s obsahem devíti účinných látek se skvělým nutričním a fyziologickým efektem. Mezi nejdůležitější účinné látky řadíme speciální rybí kolagenový peptid Naticol ®, produkovaný enzymatickou hydrolýzou, který vyniká svou nízkou molekulární hmotností.

  Datum: 31.10.2016 15:00 Odpovědi: 34

  Kombinace s Flexit Gelacoll

  Autor:Lenka Šišková Datum:7.7.2019 14:25

  Dobrý den,
  Vaše produkty mi hodně pomáhají, ale nedávno jsem zjistila, že už se nevyrábí Flexit Liquid. Místo něj mi byl doporučen Flexit Gold Drink. Může se i ten kombinovat s kapslemi Flexit Gelacoll? Popřípadě, co byste mi doporučili? V práci se hodně nastojím, nachodím a ve volném čase ráda cvičím se závažím na ose (výpady, dřepy, powerlifting...), tudíž mám dost zatížené klouby.

  Děkuji za odpověď a přeji pěkný den ;)

  Re: Kombinace s Flexit Gelacoll

  Autor:Michal Tuček Datum:8.7.2019 12:27

  Dobrý den
  Doporučení produktu FLEXIT GOLD DRINK bylo správné. Kombinovat tento produkt s kapslemi FLEXIT GELACOLL není nutné. Vitamínu C a kolagenu obsahuje FLEXIT GOLD DRINK dostatečné množství a není nutné tyto složky přidávat jiným doplňkem stravy. Kombinace nadměrného cvičení (nejen se závažím) a nevhodného stravování může způsobit zánětlivé stavy kloubních pouzder, úponů, šlach, nebo jiné pojivové tkáně. Pro potlačení případného zánětu a s tím související bolesti v popisovaných místech, můžeme doporučit produkt CURCUMIN+BIOPERINE+VITAMIN D.
  M. Tůček

  Rozdíl hydrolyzát želatiny vs kolagenní bílkovina

  Autor:David Dang Datum:1.6.2019 21:26

  Jaká je rozdíl mezi hydrolyzátem želatiny a kolagenní bilkovinou? Beru tedka gelacoll caps a tam je zhruba 3g na den, dost mi to pomohlo, ale myslím si že bych měl brát vic g. Byl by to upgrade z gelacoll caps na tenhle flexit gold drink? Díky

  Re: Rozdíl hydrolyzát želatiny vs kolagenní bílkovina

  Autor:Michal Tuček Datum:2.6.2019 20:15

  Dobrý den
  Nativní kolagen (nejčastější typy) je pravidelné struktury a jeho "kostru" tvoří takzvaná šroubovice (helix), tvořená četněji zastoupenými aminokyselinami glycinem, prolinem a hydroxyprolinem.
  Želatina je stejně jako kolagen řazena mezi bílkovinu (pokud nemáte na mysli gumové bonbony, které obsahují bílkovinu pouze z 3-5 %). Hlavní rozdíl mezi kolagenem a želatinou je fakt, že u želatiny došlo v rámci výrobního procesu k denaturaci. Díky denaturaci má želatina odlišnou strukturu, ale téměř totožné aminokyselinové spektrum jako kolagen.
  Protože kolagen (i želatina) jsou primárně zdrojem základních stavebních prvků (aminokyselin) pro případnou syntézu kolagenu tělu vlastního, je z tohoto hlediska téměř lhostejné, zda přijímáte želatinu, nebo kolagen. Důležitá je přítomnost dalších látek, které jsou podmínkou pro zmíněnou syntézu vlastního kolagenu a tyto jsou dost často v doporučeních opomíjeny.
  Ano, produkt FLEXIT DRINK, nebo FLEXIT GOLD DRINK lze považovat za efektivnější produkty v souvislosti s péčí o klouby a péči o pojivovou tkáň celkově.
  M. Tůček 

  Obsah aminokyselin

  Autor:Peter Datum:10.4.2019 12:46

  Dobry den,

  zaujima ake aminokyseliny produkt obsahuje a ake presne je zastupenie aminokyseliny arginin. Po tom ako som pripravok zacal uzivat, v dost znacnej miere sa mi zacal robit herpes na perach, ktoreho tvorbu prave aminokyselina arginim podporuje. Viete mi preto povedat ake je zastupenie, tejto aminokyseliny?? Dakujem velmi pekne.

  Re: Obsah aminokyselin

  Autor:Michal Tuček Datum:12.4.2019 10:04

  Dobrý den
  Aminokyselina L-arginin je přirozenou součástí kolagenu a představuje podíl 8 - 9 % z jeho aminokyselinového spektra. Samostatně do produktu tato neesenciální aminokyselina není přidávána a její množství na jednu dávku tedy je cca 0,8 g.
  M. Tůček 

  Dávkovanie

  Autor:Martin Datum:8.4.2019 11:56

  Dobrý deň,
  chcel by som sa popýtať prečo je nutné ho brať ráno nalačno, či sa ho nedá brať napr. po jedle. A koľko je to piť zvýšený príjem tekutín. Ďakujem za odpoveď.

  Re: Dávkovanie

  Autor:Michal Tuček Datum:8.4.2019 16:50

  Dobrý den
  Produkt obsahuje velkou škálu účinných látek, které by se neměly kombinovat s některými složkami běžné stravy.
  Dalším důvodem je stravitelnost bílkoviny. Schopnost našeho trávicího traktu rozkládat a vstřebávat bílkovinu je za běžných okolností limitována hranicí okolo 40 gramů v jednorázové porci. Protože produkt FLEXIT GOLD DRINK obsahuje 10 gramů bílkoviny v jedné porci, mohla by být (díky kombinaci produktu s běžnou stravou) tato hranice snadno překročena.
  Z těchto důvodů doporučujeme konzumaci tohoto produktu samostatně.
  M. Tůček 

  Flexit Gold-Bolest kolenou

  Autor:Daniel Kocourek Datum:5.6.2018 04:50

  Dobrý den, užívám tento přípravek 3.dnem a hned po první dávce mě začala kolena bolet. Je to normální?

  Re: Flexit Gold-Bolest kolenou

  Autor:Janka Pálešová Datum:5.6.2018 10:21

  Dobrý den, toto je velice nepravděpodobné, i pro optimalizaci stavu je u těchto látek zapotřebí minimálně měsíční dávkování. FLEXIT GOLD s koncertovaným obsahem účinných látek společně se speciálním kolagenovým peptidem NATICOL v jednom přípravku tvoří recepturu pro podporu pojivového aparátu. Jedná se o doplněk, proto především zaměřte i na Váš běžný jídelníček a živiny, které podporují zdraví kloubního aparátu. K tomuto tématu naleznete více v mém článku poradny: PRAKTICKÉ RADY PRO PODPORU KLOUBNÍHO APARÁTU. Hodně zdaru. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist