Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Nutrend klub

Nutrend klub

Nutrend klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

FLEXIT GOLD DRINK

FLEXIT GOLD DRINK

FLEXIT GOLD DRINK je mimořádný instantní nápoj s obsahem devíti účinných látek se skvělým nutričním a fyziologickým efektem. Mezi nejdůležitější účinné látky řadíme speciální rybí kolagenový peptid Naticol ®, produkovaný enzymatickou hydrolýzou, který vyniká svou nízkou molekulární hmotností.

Datum: 31.10.2016 15:00 Odpovědi: 38

Flexit Gold Drink

Autor:Pavel Datum:17.10.2019 05:27

Chci se zeptat jak dlouho popřípadě v jakých intervalech se má Flexid Gold Drink užívat a nebo brát. zda celoročně nebo vysadit a potom zase nasadit.

Re: Flexit Gold Drink

Autor:Michal Tuček Datum:17.10.2019 14:32

Dobrý den
Obnova pojivové tkáně je u člověka velmi zdlouhavý proces a hlavně výrazně nedokonalý proces. Produkt FLEXIT GOLD DRINK může nabídnout tělu základní látky pro obnovu pojivové tkáně, ale v rámci vytvoření vhodných podmínek pro možnost obnovy je třeba přizpůsobit i samotné stravování. Zejména omezit jednoduché cukry a alkohol by měly ze stravy zcela zmizet.
Díky dlouhé obnově pojivové tkáně je vhodné užívat 3 měsíce bez přerušení. Opětovné použití bude vhodné po dvou až třech měsících.
M. Tůček 

Flexit gold drink - štítná žláza

Autor:Břeťa Datum:16.9.2019 14:49

Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem zda lze používat kloubní výživu Flexit gold drink v případě, že užívám prášky na štítnou žlázu? Děkuji za odpověď.

Re: Flexit gold drink - štítná žláza

Autor:Michal Tuček Datum:17.9.2019 10:11

Dobrý den
Doporučuji užívání FLEXIT GOLD DRINK konzultovat s lékařem (endokrinologem) a vyloučit tak případné kontraindikace.
M. Tůček 

Kombinace s Flexit Gelacoll

Autor:Lenka Šišková Datum:7.7.2019 14:25

Dobrý den,
Vaše produkty mi hodně pomáhají, ale nedávno jsem zjistila, že už se nevyrábí Flexit Liquid. Místo něj mi byl doporučen Flexit Gold Drink. Může se i ten kombinovat s kapslemi Flexit Gelacoll? Popřípadě, co byste mi doporučili? V práci se hodně nastojím, nachodím a ve volném čase ráda cvičím se závažím na ose (výpady, dřepy, powerlifting...), tudíž mám dost zatížené klouby.

Děkuji za odpověď a přeji pěkný den ;)

Re: Kombinace s Flexit Gelacoll

Autor:Michal Tuček Datum:8.7.2019 12:27

Dobrý den
Doporučení produktu FLEXIT GOLD DRINK bylo správné. Kombinovat tento produkt s kapslemi FLEXIT GELACOLL není nutné. Vitamínu C a kolagenu obsahuje FLEXIT GOLD DRINK dostatečné množství a není nutné tyto složky přidávat jiným doplňkem stravy. Kombinace nadměrného cvičení (nejen se závažím) a nevhodného stravování může způsobit zánětlivé stavy kloubních pouzder, úponů, šlach, nebo jiné pojivové tkáně. Pro potlačení případného zánětu a s tím související bolesti v popisovaných místech, můžeme doporučit produkt CURCUMIN+BIOPERINE+VITAMIN D.
M. Tůček

Rozdíl hydrolyzát želatiny vs kolagenní bílkovina

Autor:David Dang Datum:1.6.2019 21:26

Jaká je rozdíl mezi hydrolyzátem želatiny a kolagenní bilkovinou? Beru tedka gelacoll caps a tam je zhruba 3g na den, dost mi to pomohlo, ale myslím si že bych měl brát vic g. Byl by to upgrade z gelacoll caps na tenhle flexit gold drink? Díky

Re: Rozdíl hydrolyzát želatiny vs kolagenní bílkovina

Autor:Michal Tuček Datum:2.6.2019 20:15

Dobrý den
Nativní kolagen (nejčastější typy) je pravidelné struktury a jeho "kostru" tvoří takzvaná šroubovice (helix), tvořená četněji zastoupenými aminokyselinami glycinem, prolinem a hydroxyprolinem.
Želatina je stejně jako kolagen řazena mezi bílkovinu (pokud nemáte na mysli gumové bonbony, které obsahují bílkovinu pouze z 3-5 %). Hlavní rozdíl mezi kolagenem a želatinou je fakt, že u želatiny došlo v rámci výrobního procesu k denaturaci. Díky denaturaci má želatina odlišnou strukturu, ale téměř totožné aminokyselinové spektrum jako kolagen.
Protože kolagen (i želatina) jsou primárně zdrojem základních stavebních prvků (aminokyselin) pro případnou syntézu kolagenu tělu vlastního, je z tohoto hlediska téměř lhostejné, zda přijímáte želatinu, nebo kolagen. Důležitá je přítomnost dalších látek, které jsou podmínkou pro zmíněnou syntézu vlastního kolagenu a tyto jsou dost často v doporučeních opomíjeny.
Ano, produkt FLEXIT DRINK, nebo FLEXIT GOLD DRINK lze považovat za efektivnější produkty v souvislosti s péčí o klouby a péči o pojivovou tkáň celkově.
M. Tůček 

Obsah aminokyselin

Autor:Peter Datum:10.4.2019 12:46

Dobry den,

zaujima ake aminokyseliny produkt obsahuje a ake presne je zastupenie aminokyseliny arginin. Po tom ako som pripravok zacal uzivat, v dost znacnej miere sa mi zacal robit herpes na perach, ktoreho tvorbu prave aminokyselina arginim podporuje. Viete mi preto povedat ake je zastupenie, tejto aminokyseliny?? Dakujem velmi pekne.

Re: Obsah aminokyselin

Autor:Michal Tuček Datum:12.4.2019 10:04

Dobrý den
Aminokyselina L-arginin je přirozenou součástí kolagenu a představuje podíl 8 - 9 % z jeho aminokyselinového spektra. Samostatně do produktu tato neesenciální aminokyselina není přidávána a její množství na jednu dávku tedy je cca 0,8 g.
M. Tůček 

Dávkovanie

Autor:Martin Datum:8.4.2019 11:56

Dobrý deň,
chcel by som sa popýtať prečo je nutné ho brať ráno nalačno, či sa ho nedá brať napr. po jedle. A koľko je to piť zvýšený príjem tekutín. Ďakujem za odpoveď.

Re: Dávkovanie

Autor:Michal Tuček Datum:8.4.2019 16:50

Dobrý den
Produkt obsahuje velkou škálu účinných látek, které by se neměly kombinovat s některými složkami běžné stravy.
Dalším důvodem je stravitelnost bílkoviny. Schopnost našeho trávicího traktu rozkládat a vstřebávat bílkovinu je za běžných okolností limitována hranicí okolo 40 gramů v jednorázové porci. Protože produkt FLEXIT GOLD DRINK obsahuje 10 gramů bílkoviny v jedné porci, mohla by být (díky kombinaci produktu s běžnou stravou) tato hranice snadno překročena.
Z těchto důvodů doporučujeme konzumaci tohoto produktu samostatně.
M. Tůček