Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

NUTREND Klub

Nutrend klub

NUTREND Klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10 % na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 900 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 900 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

PROTEIN PANCAKE

PROTEIN PANCAKE

Instantní směs pro snadnou přípravu lahodných proteinových palačinek, lívanců a vaflí. Je složená z kvalitního mléčného proteinu a směsi rýžové a pohankové mouky, navíc bez přidaného cukru, bez lepku, konzervantů i barviv. Jednoduchá příprava zajistí perfektní svačinu plnou bílkovin.

Datum: 4.1.2017 11:00 Odpovědi: 39

Protein oancakes

Autor:Roland Stucki Datum:12.6.2020 14:07

Je v balení 750g odměrka se děkuji za odpověď

Re: Protein oancakes

Autor:Michal Tuček Datum:12.6.2020 14:11

Dobrý den

Ano, odměrka je součástí balení o hmotnosti 750 gramů.

M. Tůček

Keto dieta

Autor:Martina Datum:26.5.2020 09:23

Dobry den,
Lze tyto palacinky (livance) zaradit do keto diety? Dekuji

Re: Keto dieta

Autor:Michal Tuček Datum:26.5.2020 13:24

Dobrý den

Na rozdíl od marketingového klamu konkurenčních prodejců se pokusím vysvětlit skutečné benefity a zápory diet s názvem keto.

Skutečná ketodieta se využívá v lékařství k léčbě některých neurologických onemocnění (například epilepsie). Je založená na sníženém příjmu energie ze sacharidů (nikoliv pouze z cukrů), současně zvýšeným příjmem energie z bílkoviny a zejména pak z tuků, které se při skutečné ketodietě podílí na celkovém příjmu energie až ze 70%! Právě díky vysokému obsahu tuků je třeba u tohoto typu diety lékařského dozoru a vedení! Zejména správná kompozice jednotlivých mastných kyselin z přijímaných tuků ve stravě hraje důležitou roli v souvislosti se správnými hladinami cholesterolu v krvi a kardiovaskulárním systémem jedince.

Laické a současně módní stravování nazývané ketodietou odpovídá spíš dietě vysoko-proteinové, která z dlouhodobého hlediska není pro člověka příliš prospěšná. Tato dieta je založena na vysokém příjmu bílkoviny ve stravě a podobně jako u skutečné ketodiety i zde je cílem snížit uhlohydráty (sacharidy) ve stravě. Z krátkodobého hlediska je vysoko-proteinová dieta efektivní, ale z dlouhodobého hlediska se taková strava vyznačuje nedostatečným příjmem vlákniny, a to je významnou hrozbou pro vaše střeva. Dalším nepříznivým faktorem vysoko-proteinové diety je zátěž pro játra a ledviny (vlivem nepřiměřené tvorby amoniaku a jeho následným odbouráním zvýšený výskyt močoviny v těle).

Většina podobných stravovacích experimentů vede k jojo-efektu. Pokud i přes uvedené informace chcete v jakékoliv dietě tohoto typu pokračovat, vybírejte produkty nejen s minimem cukrů, ale i s minimem sacharidů. Na místo proteinových palačinek nebo proteinových tyčinek, které sacharidy obsahují vždy, lze za tímto účelem volit sypké směsi s vysokou koncentrací bílkoviny, jako například HYDRO WHEY, 100% WHEY ISOLATE, ISO WHEY PROZERO, 100% BEEF PROTEIN, MICELLAR CASEIN. Do tohoto typu diet také můžete zvolit produkt OMEGA 3 PLUS SOFTGEL CAPS.

M. Tůček

Pánev

Autor:Karel Datum:24.5.2020 17:17

Dobrý den, musí se panička něčím vymazat než začnu smažit?

Re: Pánev

Autor:Michal Tuček Datum:25.5.2020 09:26

Dobrý de

Podobně jako u přípravy běžných palačinek se některé pánve promazat musí a jiné nikoliv. Pro jistotu bych jemnou vrstvu tuku pro přípravu použil.

M. Tůček

Laktóza

Autor:Tomáš Datum:3.4.2020 04:27

Dobrý den, obsahuje tento výrobek laktózu? Popř. jaké množstvi? Díky.

Re: Laktóza

Autor:Michal Tuček Datum:3.4.2020 10:02

Dobrý den

Produkty všech výrobců, které jsou z mléčné bílkoviny (kasein nebo syrovátková bílkovina) obsahují zbytkové množství laktózy. Protože i zde je základ bílkoviny tvořen syrovátkovým proteinem a mléčným proteinovým izolátem, je ve výrobku malé množství laktózy přítomno. Jedna porce obsahuje méně než 3 gramy laktózy.

M. Tůček

Děti a protein

Autor:Marcela Datum:30.1.2020 11:48

Dobrý den, syn (14) jezdí závodně MTB a palačinky mu připravuji 2xtýdně místo snídaně po zátěži, není to problém? děkuji

Re: Děti a protein

Autor:Janka Pálešová Datum:31.1.2020 13:11

Dobrý den, dostatečné množství bílkoviny ve stravě sportujícího dítěte je velmi důležité, ale pomocí produktů s vyšší koncentrací bílkoviny se může doporučovaný příjem bílkoviny snadno překročit!
S ohledem na dodržení denního příjmu v množství okolo 1,2 gramu bílkoviny na kilogram tělesné hmotnosti (ze všech zdrojů), lze použít i doplňky/potraviny s vyšším obsahem bílkovin (v doporučené porci PANCAKE je 22 g bílkovin, co je pro cca 40 kg vážící dítě téměř polovina referenční hodnoty příjmu neboli doporučené denní dávky). S pozdravem Mgr. Janka Pálešová

Dvě palačinky

Autor:Petr Datum:24.10.2019 22:00

Dobrý den, da se udělat z jedneho "pytlíku" jen jedná palačinka ze bych si dál na snídani jen jednu ? A zbytek si zas dal druhý den na snídani?

Re: Dvě palačinky

Autor:Janka Pálešová Datum:25.10.2019 14:00

Dobrý den, PROTEIN PANCAKE – ze sypké směsi na proteinové palačinky v doporučeném dávkování 50g směsi smíchané se 100 ml vody uděláte 2 palačinky nebo 4 lívanečky. Samozřejmě můžete sníst pouze ½ této porce, ale pokud druhou část odložíte na další den, již nebude chutnat tak, jak čerstvě udělaná. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová