Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
  • NARTES
  • Váš košík: 0,00 0

PROTEINY

Proteiny (bílkoviny) zastávající v organismu nejrůznější funkce. Jsou strukturními složkami všech buněk, mají katalytické účinky (většina enzymů je proteinového původu), jako protilátky jsou součástí imunitního systému a mají mimo jiné i regulační schopnost v organismu v podobě hormonu. Díky uvedenému jsou základní složkou potravy. Při pravidelném a dostatečném příjmu kvalitní bílkoviny potravou dochází k obnově svalové hmoty, ale také k tvorbě nové svaloviny.

Nutrend klub

Nutrend klub S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. více....

Muj profil

PROTEIN PANCAKE

PROTEIN PANCAKE

Vynikající kvalita bílkovin je zajištěna vysoce koncentrovaným mléčným proteinovým izolátem (MPI) a syrovátkovým proteinovým koncentrátem (WPC). PROTEIN PANCAKEs jsou skvělé nejen díky vysokému obsahu kvalitní bílkoviny, ale i díky tomu, že neobsahují lepek a také nejsou zatížené konzervanty nebo barvivy.

Datum: 4.1.2017 11:00 Odpovědi: 25

Těhotenství a protein pancake

Autor:Simona Datum:17.6.2019 13:03

Dobrý den, jsem v prvním trimestru a jsem zvyklá jíst proteinové palačinky obden a až doposud jsem si je dělala (2M těhotenství), je to špatně? Šla jsem si teď koupit nové balení pancakes a paní mi říkala, že to není v hodně, ráda bych se zeptala z jakého důvodu? A jestli to může tedy ovlivnit plod či nikoliv? Děkuji za odpověď.

Re: Těhotenství a protein pancake

Autor:Michal Tuček Datum:18.6.2019 16:49

Dobrý den
    Nejsem si vědom toho, že by konzumace proteinových palačinek tohoto typu byla nevhodná pro těhotné ženy, a proto také na výrobku neexistuje omezení v tomto směru. Jediné, co mě napadá v souvislosti s určitým rizikem je nadměrný příjem bílkoviny v průběhu dne. Díky nadměrnému příjmu bílkoviny dojde k zvýšení amoniaku v těle a následně zvýšení močoviny. Toto se ale týká pouze rizika spojeného s nadměrnou konzumací bílkoviny, případně jednotlivých aminokyselin, či jiných dusíkatých látek.
    Občasná konzumace tohoto produktu s ohledem na celkové množství bílkoviny ve stravě je bezpečná i v období těhotenství a není třeba se čehokoliv obávat.
    M. Tůček 

Trvanlivost

Autor:Olga Fišnerová Datum:24.5.2018 22:04

Dobrý den,
    Uvažuji o koupi většího balení. Chci se ale zeptat, jak dlouho směs vydrží poživatelná po prvním otevření? Ptám se proto, že některé potravinové doplňky s vysokým obsahem přidaných bílkovin takhle vydrží jen několik dní.
    Děkuji za odpověď.

Re: Trvanlivost

Autor:Michal Tuček Datum:25.5.2018 08:22

Dobrý den
    Pokud dodržíte doporučení na obalu ohledně skladování, můžete produkt spotřebovat cca do třech měsíců.
    Vzhledem k tomu, že velké balení produktu obsahuje 15 dávek, domnívám se že by to neměl být problém.
    M. Tůček 

Příprava

Autor:Olga Fišnerová Datum:24.3.2018 16:49

Možná trochu blbej dotaz, ale jak by to vypadalo, kdyby se ty pancakes připravily z mlíka místo z vody? Jenom tak ze zvyku, že jsou palačinky vždycky z mlíka. Díky za odpověď =D

Re: Příprava

Autor:Michal Tuček Datum:27.3.2018 07:48

Dobrý den
    Protein pancakes v mléce připravit můžete. Jen počítejte s tím, že přípravou v mléce změníte poměr živin, tedy bílkovin, sacharidů (zejména laktózy) a tuků ve finálním produktu.
    M. Tůček 

Příprava

Autor: Václav Datum:7.1.2018 15:18

Dobrý den, nedoporučujete tedy ani variantu přípravy palačinky večer okolo 21 hodiny a druhý den ráno konzumace?
    Děkuji

Re: Příprava

Autor:Janka Pálešová Datum:8.1.2018 09:00

Dobrý den, čerstvě připravené palačinky chutnají určitě nejlépe, ale lze použít i později po přípravě. S pozravem Mgr. Janka Pálešová

Příprava a vlastnosti

Autor: Vít Datum:6.1.2018 20:03

Dobrý den,

obracím se na Vás s následujícími dotazy:

Lze tyto palačinky připravovat bez vymazání povrchu pánve tukem?

Potřebují hotové palačinky nějaké doplnění?
    Jde mi jen o jejich výživnost. Za nejlepší možnost považuji, jestli je lze sníst hned, bez čehokoliv dalšího. Přidávám pochvalu za velmi hezkou úpravu vzhledu palačinek z video doprovodů. Zároveň jsem se však neubránil představě, že tak vyzdobené palačinky působí coby něco zrovna připravené v lepší restauraci, kavárně, hotelu, a, samozřejmě, cukrárně, a jen těžko doma, při běžném provozu.

Děkuji Vám,

Vít S.

Re: Příprava a vlastnosti

Autor:Janka Pálešová Datum:8.1.2018 08:55

Dobrý den, palačinky NUTREND lze připravit na kvalitní pánvi bez přidání tuku. Lze jej konzumovat po přípravě bez další úpravy a ingrediencí, ale pokud kápnete na vrch trošku jogurtu a například pár kapek javorového sirupu plus malá hrst borůvek či malin dotvoří chuťové i smyslové potěšení bez nutnosti kulinárského kuchařského umění bez velkého výkyvu nutričních hodnot. Dobrou chuť, s pozdravem Mgr. Janka Pálešová

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
    tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist