Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Nutrend klub

Nutrend klub

Nutrend klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

HYDRO WHEY

HYDRO WHEY

Izolát nativní syrovátkové bílkoviny je považován za jeden z nejvýhodnějších zdrojů bílkoviny z hlediska vstřebatelnosti, ale také využitelnosti.

Datum: 2.10.2017 10:01 Odpovědi: 40

Příchutě HydroWhey

Autor:David Šmidra Datum:14.4.2019 21:22

Dobrý den,
Měl bych dotaz - zvažujete do budoucna rozšířit škálu příchutí produktu HydroWhey?
Mám s tímto vaším produktem vynikající zkušenosti, nicméně mě mrzí že je k dostání pouze ve třech prichutích (narozdil např. od produktu 100% Whey).
Děkuji moc,
S přáním úspěšného dne
David Šmidra

Re: Příchutě HydroWhey

Autor:Michal Tuček Datum:15.4.2019 08:35

Dobrý den
Jsem rád, že jste s tímto produktem spokojen. Předložím váš dotaz vedení společnosti jako podnět k úvaze nad rozšířením palety příchutí u tohoto produktu.
S pozdravem
M. Tůček 

Hydro Whey, BCAA 4,1,1

Autor:Lukáš Schwarz Datum:5.12.2018 07:38

Dobry den je možné kombinovat přípravek Hydro Whey a BCAA 4:1:1? Nadváhou jsem nikdy netrpěl, i bez posilování jsem poměrně osvalený, ale hubený. Na doporučení po různých problémech s blokádami, bolestmi svalů a kloubů mi bylo doporučeno do těla napumpovat proteiny a všelijaké doplňky. Žiju velmi aktivní zivotem, ale posilování se nevěnuji. Lukas 29 let. Děkuji

Re: Hydro Whey, BCAA 4,1,1

Autor:Michal Tuček Datum:5.12.2018 08:58

Dobrý den
Ano, bílkovina je základ pro svalový růst. Její složky (aminokyseliny) jsou stavební kameny pro bílkovinu tělu vlastní, mezi níž patří i svalstvo. Nicméně k syntéze bílkoviny jsou potřeba i ostatní živiny, takže zaměření na čistě proteinový základ stravy je poměrně častou chybou. Mimo živiny (sacharidy, tuky a bílkoviny) je třeba přijímat i dostatečné množství vitamínů a minerálů. Zejména pestrá a pravidelná strava je základ a obohatit lze o některý z doplňků stravy s vyšší koncentrací bílkoviny. Dotazovaný HYDRO WHEY patří mezi nejkvalitnější zdroje hydrolyzované bílkoviny, které na trhu můžete objevit. Případné doplnění aminokyselinami již není nutné, ale to nechám čistě na vašem uvážení.
Musím však konstatovat, že vhodná silová aktivita je pro svalový růst podmínkou a bez ní se neobejdete. Jako příklad uvedu situaci, kdy u člověka dojde k úrazu končetiny. Svalstvo končetiny při fixaci bez možnosti aktivace rychle ochabuje. Pro svalový růst je kromě dobrého stravování třeba systematické zatěžování svalstva, aby mohla následovat anabolická reakce.
M. Tůček 

after nebo hydro

Autor:Aleš Petříček Datum:23.11.2018 11:07

Dobrý den,
Co je lepší na zvyšování objemu svalové hmoty? After protein, nebo Hydro ? A je pravda, že pro nárůst musím konzumovat 2x vyšší gramáž proteinu jako je moje váha? Tedy 60 kg = 120 g proteinu denně?
Děkuji Milena

Re: after nebo hydro

Autor:Michal Tuček Datum:26.11.2018 09:12

Dobrý den
Z hlediska budování svalové hmoty je třeba konzumovat dostatečné množství všech živin (sacharidy, tuky a bílkoviny), ale také minerálů a vitamínů. Bílkovinu pro tělo představuje takový "stavební materiál" pro budování svalstva, podobně jako jsou cihly základ pro stavbu domu. Ostatní živiny, vitamíny a minerály jsou zase nástrojem, který umožňuje proces syntézy tělu vlastní bílkoviny (nejen svalstva) a jejich přítomnost v dostatečném množství je také velice důležitá.
Jako jeden z nejkvalitnějších zdrojů bílkoviny je považována bílkovina syrovátková. Je to důvod, proč je také v produktech určených pro budování svalové hmoty často používána. Z dotazovaných produktů obsahují syrovátkovou bílkovinu oba, ale liší se od sebe poměrem ostatních živin. Záleží tedy, kdy chcete produkt tohoto typu užívat. Pokud se Vám jedná čistě o konzumaci po fyzické aktivitě, bude vhodnější AFTER TRAINING PROTEIN. Za předpokladu zamýšlené konzumace podobného produktu mimo sportovní aktivitu, může být s ohledem na složení běžné stravy vhodnější HYDRO WHEY. Záleží také na typu, intenzitě a délce sportovní aktivity. V případě, že se jedná o kratší a lehčí formu aktivity, lze bezprostředně po aktivitě konzumovat i HYDRO WHEY.
Co se týká množství přijaté bílkoviny, tak v souvislosti se svalovým růstem je doporučováno přijímat 1,5 až 2 gramy na kilogram tělesné hmotnosti.
M. Tůček 

Správný výběr doplňků

Autor:Eliška Fišková Datum:22.8.2018 19:19

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Hraju závodně basketbal a tréninky mám 5x týdně. Zároveň mám dost problémů s regenerací a i dost problémů se zraněním. Chtěla bych se zeptat jaké doplňky byste mi doporučili? Předem děkuji

Re: Správný výběr doplňků

Autor:Michal Tuček Datum:23.8.2018 11:04

Dobrý den
Pokud je Vám více než 15 let, tak bych doporučil s ohledem na regeneraci produkt CREAPORT a jako vhodný bych viděl i produkt FLEXIT DRINK, nebo FLEXIT GOLD DRINK.
CREAPORT doporučuji k použití po sportovním výkonu a FLEXIT po ránu bez ohledu na sportovní aktivitu.
M. Tůček 

Správný výběr proteinu

Autor:Daniel Probošt Datum:20.8.2018 23:25

Dobrý den, je mi 16 let a mám podváhu - 173cm, 50kg. Začínám doma cvičit, cca 20-30min každý den. Doporučite mi prosím nějaký protein na nabírání váhy a případně, kdy ho brát. Děkuji

Re: Správný výběr proteinu

Autor:Janka Pálešová Datum:21.8.2018 08:49

Dobrý den, doporučuji především upravit celkový jídelníček, kaloricky správně nastavit a sestavit z kvalitních živin rovnoměrně rozložených v průběhu dne. Z doplňků pro nabírání hmoty prioritně vhodné zařadit Gainer doporučuji COMPRESS B.I.G., ten dávkujte především po tréninku, protože po tréninku je důležitý i příjem vhodných forem sacharidů a tyto výrobky obsahují vyvážený poměr jak sacharidů i proteinů. Lze použít i jako svačinu v průběhu dne. Vysoko-proteinové přípravky jako např. HYDRO WHEY či 100% WHEY nebo 100% DELUXE představují dobře vstřebatelný zdroj bílkovin ale s minimem sacharidů, což je vhodné jak pro aktivní sportovce, tak i pro uživatele, kteří potřebují obohatit svůj jídelníček a zvýšit příjem kvalitních bílkovin (celkový dop. denní příjem u sportujících cca 2g bílkovin na kg tělesné hmotnosti na den). U Vás tedy postačí 1 maximálně 2 dávky denně například na svačinu případně jako druhou večeři. Po tréninku vždy preferujte GAINER. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová

Protein Hydro whey

Autor:Adam Fixa Datum:16.7.2018 10:28

Dobry den mohu se zeptat,jakou by jste mi doporučili příchuť proteinu hydro whey? Teď jsem měl after training protein příchuť čokoláda a tato příchuť mi chutnala,ale chtěl bych zkusit nejspíš vaničku,tak se chci zeptat jestli je to dobra volba. Předem dekuji za odpověď.

Re: Protein Hydro whey

Autor:Janka Pálešová Datum:16.7.2018 10:42

Dobrý den, příchuť je docela individuální preferencí každého, ale je pravda, že čokoláda je nejprodávanější z příchutí, pak ihned vanilková příchuť, která je neutrálnější a lze vřele doporučit. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová