Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NUTREND Klub

Klub NUTREND


NUTREND Klub

Věrnostní systém pouze pro registrované členy nabízí celou řadu výhod. Nakupujte za výhodnější ceny na e-shopu NUTREND.cz a ve značkových prodejnách NUTREND stores! Více

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 1 400 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 1 400 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

MAGNESLIFE STRONG

MAGNESLIFE STRONG

Vysoká dávka 375 mg hořčíku v rychle vstřebatelné tekuté formě. Spolu s vitamínem B6 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k elektrolytické rovnováze, podporuje energetický metabolismus a přispívá k odolnosti nervového systému proti stresu.

Datum: 2.1.2018 16:01 Odpovědi: 14

Magneslife strong + Salt Caps

Autor:Tomáš Lesovský Datum:17.8.2022 11:11

Dobrý den, před 1 - 1,5hod dlouhým během (případně OCR, tedy i silové překážky). Doporučujete společně se Salt Caps hodinu před závodem i magnésko a přípdně jaké? Raději silnější strong, nebo slabší mag. active drink? (jinak ještě piju před závodem 300ml isodrinx v hypotonick.) Děkuji Vám.

Re: Magneslife strong + Salt Caps

Autor:Mgr. Janka Jančíková (Pálešová) Datum:17.8.2022 11:44

Dobrý den, před závodem cca 30 min doporučuji dávku SALT CAPS zapít ISODRINX cca 250 ml hypotonického ředění. MAGNESLIVE STRONG 60 ml lze užít večer, den před závodem. Pokud je možnost vzít sebou pohotovostní ampulku MAGNESLIVE 25 ml, která je při výkonu vhodnější z hlediska obsahu glukózy. Produkt MAGNESLIVE ACTIVE DRINK je svým složením s obsahem draslíku určen především po tréninku či aktivitě. S pozdravem Mgr. Janka Jančíková

Těhotenství

Autor:Ondřej Kotas Datum:8.8.2020 07:34

Zdravím ,

můj dotaz je velice jednoduchý . Je tento vyrobek vhodný i pro těhotné?

Re: Těhotenství

Autor:Michal Tuček Datum:10.8.2020 09:00

Dobrý den

Hořčík by se měl v průběhu dne přijímat opakované po menších dávkách, spolu s dalšími látkami a prvky ze stravy. Nevhodná forma hořčíku nebo jeho jednorázové podání v nadměrné dávce může vyvolat laxativní efekt a to by v těhotenství nebylo žádoucí. Použití konkrétního doplňku stravy je třeba v případě těhotenství konzultovat s lékařem, který doporučí i další úpravu stravy.

Produkt MAGNESLIFE STRONG je určen pro situace, kdy je tělo sportovce vystaveno nadměrné fyzické zátěži, při které dochází k deficitu magnesia a sportovec potřebuje ve fyzické zátěži i nadále pokračovat.

M. Tůček

Rozdíl Magnes life liquid / Magneslife strong

Autor:Martin Haluza Datum:12.11.2019 17:29

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi Magnes life liquid a Magneslife strong? Díky

Re: Rozdíl Magnes life liquid / Magneslife strong

Autor:Michal Tuček Datum:13.11.2019 08:44

Dobrý den
Základní rozdíl je patrný již z informací na etiketě, případně na webu. Jedná se o odlišný obsah hořčíku a vitamínu B6.
Produkt MAGNESLIFE nabízí 250 mg hořčíku (toto množství odpovídá 67% referenční hodnoty příjmu) a 8 mg vitamínu B6 (což odpovídá 571 % referenční hodnoty příjmu).
Produkt MAGNESLIFE STRONG nabízí 375 mg hořčíku (toto množství odpovídá 100% referenční hodnoty příjmu) a 8 mg vitamínu B6 (což odpovídá 714 % referenční hodnoty příjmu), produkt je bez cukru.
M. Tůček 

jizda na kole130km v tahu-doplnky stravovovmi behem jizdy

Autor:Helena Marková Datum:26.5.2019 19:27

dobry den, v sobotu jedu 130 km na kole a potrebuji poradit co si nakoupit na cestu abych to zvladla,jake doplňky co jist abych mela energii a nebylo mi zle z hladu.dekuji moc za radu

Re: jizda na kole130km v tahu-doplnky stravovovmi behem jizdy

Autor:Michal Tuček Datum:27.5.2019 10:25

Dobrý den
Předpokládám, že se ve vašem případě nejedná o nějaký závod, ale spíš o dlouhou cestu.
Musím zmínit fakt, že trénovanost vám žádný doplněk nenahradí a pokud na takovou aktivitu nejste zvyklá, tak počítejte s tím, že vás bude bolet svalstvo i přes použití doplňků stravy.
Nicméně abyste cestu "přežila" doporučím základní zdroje energie, které vám pomohou.
Pro dodržení pitného režimu doporučím produkt ISODRINX, který můžete popíjet během celé cesty. Pokud nebudete mít vysoké tempo a váš trávicí trakt bude schopen zpracovávat pevnou stravu, mohu doporučit jako kvalitní zdroj energie produkt FLAPJACK, nebo VOLTAGE ENERGY BAR. V opačném případě je nutné počítat s příjmem energie ze zdrojů tekutých, nebo polotekutých (gelů). Mezi gely bych doporučit produkt CARBOSACK a to klidně i opakovaně v průběhu sportovní aktivity.
Dalším produktem, který bych jistě doporučil jako velmi důležitý je SALT CAPS. Tyto kapsle obsahují směs důležitých elektrolytů a jsou prevencí před nástupem křečí a díky nim je tělo schopno správně pracovat i při dlouhé aktivitě v určitém tempu.
Oddálit únavu můžete za pomoci produktu GUTAR. Jedná se o směs rostlinných extraktů a aminokyselin, které stimulují tělo. GUTAR lze použít před startem, nebo počáteční fázi sportovního výkonu. Jeho stimulace trvá po dobu až 6 hodin.
M. Tůček 

kombinace produktů

Autor:Michala Jakubčová Datum:19.3.2019 10:59

Dobrý den,
bylo by možné mi doporučit kombinaci vašich produktů na závod ( maraton) - Teď v tréninku užívám ISO drink a po
BCAA. + CARBOSNACK GEL.
Moc Vám děkuji za odpověď Michala

Re: kombinace produktů

Autor:Michal Tuček Datum:19.3.2019 16:45

Dobrý den
Energetický výdej je při aktivitě typu maraton poměrně značný. Mimo to při takto náročné a dlouhé aktivitě dochází také k významným ztrátám tekutin a minerálů. Všechny tyto uvedené složky by měly být aspoň z části tělu dodány, aby nedošlo díky deficitu některé z nich k snížení výkonnosti nebo nucenému ukončení aktivity.
Vhodným produktem pro doplnění tekutin, energie a nezbytných iontů je nápoje ISODRINX. Pro případnou energetickou krizi lze použít energetický gel CARBOSNACK, který je vhodný právě do kombinace zmíněnému nápoji. Tuto kombinaci je možné v průběhu sportovní aktivity použít i opakovaně.
Pro případ svalových křečí je možné použít produkt MAGNESLIFE, který účinkuje ve velmi krátké době po podání.
M. Tůček

Anti cramp a magnesium

Autor:Michaela Fejfarová Datum:15.5.2018 09:02

Dobrý den, můžu si vzít v den závodu tablety anti cramp spolu s tekutým magnesiem ?

Děkuji :)

Re: Anti cramp a magnesium

Autor:Janka Pálešová Datum:15.5.2018 09:47

Dobrý den, ano dle doporučeného dávkování pro prevenci křečí používejte ANTICRAMP, při akutních stavech MAGNESLIFE ampulku.
Křeče může vyvolat i nedostatečná hydratace či nedostatek sodíku, jako pitný režim pro tyto aktivity je určen ISODRINX v hypotonickém ředění.
při vyšších teplotách lze přidat ANTICRAMP (2 cps cca v polovině závodu). Sebou mít pohotovostní balení MAGNESLIFE – rychlá pomoc při křečích. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová