Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NUTREND Klub

Nutrend klub

NUTREND Klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10 % na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

CLA + CARNITINE POWDER

CLA + CARNITINE POWDER

Ideální produkt pro váš dietní plán – instantní nápoj bez cukru a umělých barviv snižující fyzickou a psychickou únavu. Hlavními složkami jsou konjugovaná kyselina linolová (CLA) a L-karnitin, které sportovci nejčastěji vyhledávají v souvislosti s redukcí tuku. Díky obsaženým vitaminům B5, B6, B12 a D podporuje produkt správnou funkci imunitního systému, energetický metabolismus a přispívá ke snížení únavy. Vysoký obsah zinku podporuje správnou syntézu bílkovin i imunitu.

Datum: 26.4.2018 10:01 Odpovědi: 18

kombinace spalovačů?

Autor:Petra Ivanová Datum:14.4.2020 13:31

Dobrý den, je možná kombinace spalovačů carnitine 100000 a CLA? Tři roky necvičím a kromě práce momentálně nemám pohyb. Vaše produkty jsem dříve hodně využívala, když jsem sportovala. Z důvodu náročné práce a nedostatku času a životní situace jsem byla v podstatě bez aerobního pohybu. Také se u mne přehoupl rok 45 a jsem lenivější: -). Momentálně bych teď ráda pozvolna přidávala každodenní běh, chůzí a menší posilování. Ráda bych také ubrala na váze nejméně 7 kil. Poradíte mi prosím, co na začátek na start a co potom později. Moc děkuji. Petra

Re: kombinace spalovačů?

Autor:Michal Tuček Datum:14.4.2020 14:32

Dobrý den

Dotazovaná kombinace je možná. Základem pro redukci hmotnosti je vyvážená a pestrá strava s minimem jednoduchých cukrů a s dostatečným množstvím čerstvé zeleniny. Za účelem redukce hmotnosti lze také možné mírně navýšit příjem bílkoviny, dále vhodně volit zdroje tuků v rámci zachování kardiovaskulárního zdraví a správných hladin cholesterolu.

Za tímto účelem bude vhodný například produkt DIET PROTEIN, dále také mohu doporučit OMEGA 3 PLUS SOFTGEL CAPS. Pro zefektivnění účinku fyzické aktivity v souvislostí s redukcí tukové tkáně lze využít produktu SYNEPHRINE, nebo FAT DIRECT SHOT.

M. Tůček

Cvičení

Autor:Petra Datum:15.1.2020 21:03

Dobrý den, minulý rok jsem pravidelně chodila cvičit . Pilates a kruhový trénink. Potřebovala bych poradit jaký protein a spalovač je nejoblíbenějši u zákazníků . Hodně se také nabeham kolem 2 léte holčičky . Děkuji za odpověď . Chci se dostat zase zpět do kondice jako dříve. Začínám opět cvičit 1 týdně pilates a k tomu ještě jednou týdně kruhac.

Re: Cvičení

Autor:Michal Tuček Datum:16.1.2020 08:45

Dobrý den
V souvislosti s proteinem si zákazníci nejčastěji vybírají produkt DIET PROTEIN pro dny bez významnější fyzické aktivity s vysokou tepovou frekvencí. Nedojde-li u vás ke sportovní aktivitě, při které by se tepová frekvence dostala na hodnotu 60 % vašeho tepového maxima po dobu déle než 30 minut, doporučím za předpokladu, že již nekojíte tento produkt.
Pokud již provozujete pravidelně sportovní aktivitu se vzestupem tepové frekvence okolo hodnoty 60 % vašeho tepového maxima, mohu vám za předpokladu již ukončeného kojení doporučit produkt FAT DIRECT SHOT. Při deficitu bílkoviny ve vaší stravě mohu poukázat na produkt HYDRO WHEY, jako na představitele snadno dostupné bílkoviny, který by případný deficit mohl doplnit.
Pokud ale stále kojíte, doporučení zůstane u běžné stravy s navýšeným obsahem zeleniny.
M. Tůček 

Opravdu pomůže i někomu kdo je jiz hubeny ale zavodni vaha je jeste o par kg nize?

Autor:Petr Datum:7.8.2019 22:40

Zdravim - potrebuji se dostat na zavodni bezeckou vahu 65kg. Ted mam 68-69kg pri vysce 182cm, podkozni tuk pod 7%. Beham 6x tydne 80-90km. Jsem vegan. Je realne ze mi CLA + Carnitine pomuze nebo doporucujete neco jineho? Prosim zadne povzbuzovace nebo kofein. Dekuji.

Re: Opravdu pomůže i někomu kdo je jiz hubeny ale zavodni vaha je jeste o par kg nize?

Autor:Janka Pálešová Datum:9.8.2019 15:16

Dobrý den, jelikož je vaše procento tuku již docela nízké, organismus si přirozeně chrání určité množství podkožního tuku, což je dané i geneticky a další snižování je závislé na mnoha faktorech. Pochopitelně, že pro Vás váha dolů pro závodní formu žádaná, tak doporučím spíše dávku 2000 mg L-CARNITINU v kombinaci se SYNEPHRINE – extrakt Citrus aurantium 1 kapsle cca 30 minut před tréninkem a v den volna dopoledne nebo ráno na lačno. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová

Spalovače

Autor:Mojmír Datum:27.6.2019 11:16

Dobrý den, měl bych prosím Vás dotaz. Chtěl bych začít s redukcí váhy s doplněním o spalovače, jen nevím a chtěl bych doporučení který je pro mě nejlepší. Muž 175 cm, 89 kg.Spíše pasivní sportovec ( 2 krát týdně pasivně kopaná, jinak skoro denně 3 km do práce na koloběžce či kole a denní procházky cca další 3 km. Zaměstnaní THP, takže spíše sedavé. Děkuji za odpověď

Re: Spalovače

Autor:Michal Tuček Datum:27.6.2019 15:49

Dobrý den
Díky menšímu množství pohybové aktivity považuji za nejdůležitější, zmínit vhodné upravení jídelníčku, které by jednak energetiky a také skladbou jednotlivých živin vyhovovalo vašemu životnímu stylu. Větší porce sacharidů z běžných příloh lze zaměnit za čerstvou zeleninu, tepelně upravené tuky (smažené, pečené) zaměnit za tuky bez tepelné úpravy a vyhnout se zdrojům rychlých cukrů (pivo a alkohol všeobecně, slazené vody a sladkosti). Zdroj menšího množství rychlých cukrů lze přijmout pouze v souvislosti s fyzickou aktivitou, a to buď těsně před aktivitou, nebo v jejím průběhu.
Jako pomocníka pro efektivnější vliv sportovní aktivity (zmiňovaná kopaná) na metabolismus tuků lze doporučit produkt FAT DIRECT SHOT. Pro snížení příjmu živin ze stravy doporučím produkt DIET PROTEIN.
M. Tůček

Dotaz na nejlepší suplement

Autor:Dominik Filo Datum:1.4.2019 23:24

Dobrý den. Začal jsem po 3 letech opět cvičit. 2x týdně fitko, ostatní dny běh. Práci mám fyzicky náročnou. Věk 25 let, 173cm 90kg. Rád bych zhubnul alespoň 8 kg a zároveň nabral nějaké svalstvo. Doporučíte mi ideální suplement, či kombinaci suplementů? Děkuji

Re: Dotaz na nejlepší suplement

Autor:Michal Tuček Datum:2.4.2019 10:41

Dobrý den
K redukci tukové tkáně a současně k budování svalové hmoty vám pomůže zejména vhodná fyzická aktivita. Ze suplementů lze doporučit FAT DIRECT SHOT, který je mezi zákazníky oblíbený současně jako pre-workout.
Dále bych doporučil produkt COMPRESS FEVER, který pracuje na bázi mnoha rostlinných extraktů a dalších účinných látek.
M. Tůček 

Váha

Autor:Afërdita Datum:21.3.2019 22:19

Dobrý den, jsem úplný nováček jak ve cvičení tak ve změně stravy. Cvičím 3-4 týdně. Chtěla bych se zeptat, který produkt by byl nejideálnější pro, jak regulaci váhy, tak podporu svalové hmoty. Váha 63kg a výška 157cm. Děkuji.

Re: Váha

Autor:Michal Tuček Datum:22.3.2019 09:25

Dobrý den
Pokud cvičíte 4 x týdně, tak bych pro vás viděl jako ideální doplněk FAT DIRECT SHOT. Obsahuje směs účinných látek se synergickým účinkem, které mohou být při vámi zvoleném cíli užitečné.
M. Tůček