Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu
Unisport ZDARMA

NUTREND Klub

Klub Nutrend

NUTREND Klub

Věrnostní systém, který pouze pro registrované členy Klubu nabízí celou řadu výhod, akcí a benefitů. Nakupujte za výhodnější ceny na e-shopu NUTREND.cz a ve značkových prodejnách NUTREND stores! Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 900 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 900 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

CURCUMIN + BIOPERINE + VITAMIN D

CURCUMIN + BIOPERINE + VITAMIN D

Unikátní receptura tří účinných látek představuje produkt ideální do detoxikačních plánů. Výtažek kurkuminoidů má antioxidační účinky, je protizánětlivý, podporuje správné trávení a imunitu. Díky unikátní kombinaci s bioperinem a vitamínem D je až 185x vstřebatelnější než přírodní kurkumin.

Datum: 21.8.2018 16:01 Odpovědi: 20

Kombinace některých produktů

Autor:Jolanta Hrvolová Datum:20.1.2022 22:19

Prosím o sdělení, zda můžu kombinovat Flexit drink gold , CURCUMIN + BIOPERINE + VITAMIN D a OMEGA 3 PLUS SOFTGEL CAPS. Všechny tyto produkty obsahuji značné množství vit. D. Děkuji za odpověď.

Re: Kombinace některých produktů

Autor:Michal Tuček Datum:21.1.2022 12:59

Dobrý den

Je skvělé, že uvažujete nad možným neúměrným podání vitamínů, protože i tyto esenciální látky v naší stravě mohou při dlouhodobém nadbytku působit nepříznivě na zdraví člověka. Podle Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA) je tolerovaná horní úroveň příjmu pro vitamin D 50 μg za den. Nad vyšším množstvím již vyvstávají určitá rizika a není z dlouhodobého hlediska taková množství podávat. Zmíněná rizika neznamenají hned toxicitu, protože ta byla prokázána u člověka až u množství několikanásobně vyššího.

Kombinací dotazovaných produktů lze dosáhnout příjmu 24,5<41,5 μg dle zvoleného dávkování, což odpovídá 490<830 % referenční hodnoty příjmu (dříve se používalo označení denní doporučené dávky) a v mezinárodních jednotkách je toto množství vyjádřeno jako 980<1660 IU. Tato hodnota je podle EFSA stále tolerované množství i při dlouhodobém užívání. Otázkou zůstává další příjem vitamínu D ve vaší stravě, protože konzumace ryb (zejména rybího tuku) nebo potravin o vitamín D obohacených (margaríny nebo mléčný tuk) může příjem vitamínu D ještě navýšit. Asi bych doporučil vynechat suplementaci produktu OMEGA 3 PLUS SOFTGEL CAPS v dnech, kdy budou ve vašem jídelníčku přítomny ryby, ale jinak se obavy jeví jako bezpředmětné.

M. Tůček

Kombinace Flexit drink gold a CURCUMIN + BIOPERINE + VITAMIN D

Autor:Katka Datum:19.4.2021 10:53

Mohu kombinovat s Flexit drink gold, tj. ráno na lačno Flexit drink a v průběhu dne s jídlem CURCUMIN + BIOPERINE + VITAMIN D? Děkuji za odpověď. Katka

Re: Kombinace Flexit drink gold a CURCUMIN + BIOPERINE + VITAMIN D

Autor:Michal Tuček Datum:19.4.2021 12:35

Dobrý den

Ano, tato kombinace by měla být bezproblémová.

M. Tůček

Obsah Kurkuminu ve vašem produktu

Autor:Zdeněk Cvrček Datum:12.2.2021 06:57

Dobrý den, zaujal mě váš produkt CURCUMIN + BIOPERINE + VITAMIN D. Co mě udivilo, je řádově nižší obsah curcuminu oproti jiným formám produktu, pevné kapsle, které dnesužívám od jiných výrobců (30 mg vs 600 mg u ostatních). Můžete mi prosím ptvrdit že účinnost je stejná, rád bych vyzkoušel, ale ten rozdíl mě zastavil v objednání. Děkuji

Re: Obsah Kurkuminu ve vašem produktu

Autor:Michal Tuček Datum:12.2.2021 10:38

Dobrý den

U konkurenčních výrobků se jedná o pouhý extrakt z kurkumy. Odborným výzkumem bylo zjištěno, že běžné extrakty z kurkumy jsou biologicky špatně dostupné a výsledky ukázaly, že po konzumaci kurkumy (v rámci kulinářství) nebo například po konzumaci tablet s běžným extraktem z kurkumy dojde pouze k minimálnímu vzestupu kurkuminu v plazmě. Většina extraktu nebo kurkumového prášku je z těla vyloučena.

Další vědecké práce přinesly zjištění, že přítomnost černého pepře (extraktu z černého pepře) o něco zvýší biologickou dostupnost, ale ani za přítomnosti pepře se nedosahuje biologické dostupnosti jako u kapslí NovaSOL®.
Kdybychom tedy k zákazníkovi chtěli přistupovat stejně jako některá naše konkurence, potom bychom mohli napsat, že naše kapsle obsahují 500 mg kurkuminu a doufali bychom, že vyšší číslice uvedená u výrobku zaručí i jeho vyšší prodejnost.

Protože jsme si biologické dostupnosti extraktu z kurkumy vědomi a protože se snažíme zákazníkovi podat správné informace, zvolili jsme značkové kapsle NovaSOL® s 500 mg náplní kurkuminu, které mají bioekvivalent> 10 gramů kurkuminoidů, což odpovídá přibližně 27 běžným tabletám po 500mg kurkuminového extraktu. U kapslí NovaSOL® se jedná o koloidní tekutou formu kurkuminu (koloidní částice mají velikost v rozmezí 1 nm až 1000 nm) a navíc jsme jako jediní obohatili kapsle NovaSOL®
o piperin, abychom měli jistotu, že zákazníkovi nabízíme unikátní produkt na trhu.

M. Tůček

Micellar Casein

Autor:Ondřej Novotný Datum:7.12.2020 07:39

Dobrý den ,
mohu tento výrobek používat, když večer piju Micellar Casein ?
Děkuji za odpověd´ , Ondra

Re: Micellar Casein

Autor:Michal Tuček Datum:7.12.2020 09:56

Dobrý den

Vitamín D (naleznete jej i v produktu CURCUMIN + BIOPERINE + VITAMIN D) přispívá k absorpci / využití vápníku a fosforu. Na vápník jsou přirozeně bohaté mléčné výrobky pocházející z kravského mléka a protože je produkt MICELLAR CASEIN tvořen majoritní složkou mléčné bílkoviny (kaseinem) vyskytuje se vápník ve velkém množství i zde. Přítomnost vápníku a vitamínu D v těle hraje důležitou roli při udržování minerální hustoty kostní hmoty, takže kombinace těchto produktů (nemusí být současné podání) je v tomto ohledu velmi užitečná.

M. Tůček

CURCUMIN+BIOPERINE+VITAMIN D

Autor:Jelen Václav Datum:13.2.2020 11:48

Dobrý den,chtěl bych se zeptat za by pomohl výrobek CURCUMIN+BIOPERINE+VITAMIN D na bolesti kolen. Syn /15 let/ hraje hokej a stěžuje si na bolesti kolen. Chtěl bych mu pořídit kloubní výživu a hlavně zmírnit bolesti. Y lékařského hlediska má kolena v pořádku,tak myslím že je má přetížené. Děkuji za radu.
Jelen V.

Re: CURCUMIN+BIOPERINE+VITAMIN D

Autor:Michal Tuček Datum:13.2.2020 15:34

Dobrý den
Produkt CURCUMIN+BIOPERINE+VITAMIN D není určen pro děti, těhotné ani kojící ženy. Jako vhodný doplněk stravy pro vašeho syna vidím FLEXIT GELACOLL.
Současně bude vhodné omezit jednoduché cukry v jeho stravě, a to jak z pevné stravy, tak z nápojů. Výjimku v tomto případě představuje drink konzumovaný přímo při sportovní aktivitě.
Dále doporučuji zařadit pestrou stravu s dostatečným množstvím čerstvé zeleniny, aby tělo dostávalo spolu s produktem FLEXIT GELACOLL i dostatečné množství látek podílejících se na obnově chrupavek, šlach a celkově pojivové tkáně.
M. Tůček 

Pri kojeni

Autor:Elvira Datum:10.12.2019 20:15

Dobry den,
Chtela jsem se zeptat, zda je nejaky duvod, proc bych nemela brat Curcumin behem kojeni? Posledni dobou se nemohu vyhrabat z ruznych viroz... dekuji!
Elvira

Re: Pri kojeni

Autor:Michal Tuček Datum:11.12.2019 09:01

Dobrý den
Všechny živiny a jednotlivé složky, které konzumujete se v určitém procentu vyskytují ve vašem mateřském mléce. Protože kojenec by neměl dostávat stravu obsahující koření (dětská výživa neobsahuje kurkumin, nebo extrakty z pepře), tak tento doplněk stravy nedoporučuje kojícím nebo těhotným.
V případě virózy, zejména s ohledem na situaci když kojíte, doporučím upřednostnit návštěvu lékaře před alternativní formou léčby.
M. Tůček