Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NUTREND Klub

Nutrend klub

NUTREND Klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10 % na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

CURCUMIN + BIOPERINE + VITAMIN D

CURCUMIN + BIOPERINE + VITAMIN D

Nový produkt od společnosti NUTREND, kapsle Curcumin+Bioperine+Vitamin D, patří k absolutní špičce ve své kategorii na trhu. Účinky kurkuminu jsou v této směsi podporovány bioperinem a vitaminem D. Díky unikátním technologiím a receptuře je výtažek kurkuminoidů až 185 x vstřebatelnější než běžný kurkumin v přírodní formě a dvě kapsle produktu jsou 27 x účinnější, než běžné tablety.

Datum: 21.8.2018 16:01 Odpovědi: 12

CURCUMIN+BIOPERINE+VITAMIN D

Autor:Jelen Václav Datum:13.2.2020 11:48

Dobrý den,chtěl bych se zeptat za by pomohl výrobek CURCUMIN+BIOPERINE+VITAMIN D na bolesti kolen. Syn /15 let/ hraje hokej a stěžuje si na bolesti kolen. Chtěl bych mu pořídit kloubní výživu a hlavně zmírnit bolesti. Y lékařského hlediska má kolena v pořádku,tak myslím že je má přetížené. Děkuji za radu.
Jelen V.

Re: CURCUMIN+BIOPERINE+VITAMIN D

Autor:Michal Tuček Datum:13.2.2020 15:34

Dobrý den
Produkt CURCUMIN+BIOPERINE+VITAMIN D není určen pro děti, těhotné ani kojící ženy. Jako vhodný doplněk stravy pro vašeho syna vidím FLEXIT GELACOLL.
Současně bude vhodné omezit jednoduché cukry v jeho stravě, a to jak z pevné stravy, tak z nápojů. Výjimku v tomto případě představuje drink konzumovaný přímo při sportovní aktivitě.
Dále doporučuji zařadit pestrou stravu s dostatečným množstvím čerstvé zeleniny, aby tělo dostávalo spolu s produktem FLEXIT GELACOLL i dostatečné množství látek podílejících se na obnově chrupavek, šlach a celkově pojivové tkáně.
M. Tůček 

Pri kojeni

Autor:Elvira Datum:10.12.2019 20:15

Dobry den,
Chtela jsem se zeptat, zda je nejaky duvod, proc bych nemela brat Curcumin behem kojeni? Posledni dobou se nemohu vyhrabat z ruznych viroz... dekuji!
Elvira

Re: Pri kojeni

Autor:Michal Tuček Datum:11.12.2019 09:01

Dobrý den
Všechny živiny a jednotlivé složky, které konzumujete se v určitém procentu vyskytují ve vašem mateřském mléce. Protože kojenec by neměl dostávat stravu obsahující koření (dětská výživa neobsahuje kurkumin, nebo extrakty z pepře), tak tento doplněk stravy nedoporučuje kojícím nebo těhotným.
V případě virózy, zejména s ohledem na situaci když kojíte, doporučím upřednostnit návštěvu lékaře před alternativní formou léčby.
M. Tůček 

Kurkumin + Bioperine + vitamin D

Autor:Daniela Jonášová Datum:4.12.2019 09:12

Popisovaný výrobek Kurkumin jsem si koupila a již ho užívám. Pravidelně 3 - 4x týdně navštěvuji fitness, věřím že budou výsledky ještě viditelnější. Užívám nyní ale i Ostropestřec Mariánský = namletý. Rozpustím ho ve vodě a vypiju a to během odpoledne. Večer si beru 1 tbl. Kurkuminu. Lze toto kombinovat.? Daniela Mladá Boleslav

Re: Kurkumin + Bioperine + vitamin D

Autor:Michal Tuček Datum:4.12.2019 15:42

Dobý den
Ostropestřec Mariánský je považován za invazivní plevel, řazený též mezi bodláky, který obsahuje směs účinných látek, ale i případných těžkých kovů podle lokality ze které pochází a stavu půdy, na které vyrostl. Účinnou látkou v semenech této rostliny je silymarin, kterému jsou přisuzovány léčebné účinky, zejména pak v souvislosti s působením na činnost jater. Z toho důvodu je silymarin používán v léčivech, kde je ale deklarována čistota silymarinu a kontrolovaný minimální obsah těžkých kovů. Podle farmakokinetiky můžeme předpokládat, že silymarin ovlivňuje činnost jater a může mít tedy vliv na vstřebávání jiných léčiv a účinných látek. Kolik silymarinu je ale obsaženo v namleté směsi, kterou užíváte lze jen těžko odhadovat, ale nepředpokládám významnější problém při společném užívání.
M. Tůček

Kombinace s Masterpiece

Autor:Martina Pavlasová Datum:30.10.2019 12:07

Dobrý den, lze užívat současně s Masterpiece?
Děkuji Martina

Re: Kombinace s Masterpiece

Autor:Michal Tuček Datum:30.10.2019 12:44

Dobrý den
Domnívám se, že tato kombinace je možná.
M. Tůček 

podpora imunity

Autor:Kateřina Novotná Datum:12.3.2019 14:38

Dobrý den, bývám často nemocná, může mi tento produktu pomoci ke zlepšení imunity?
Děkuji. Katka

Re: podpora imunity

Autor:Michal Tuček Datum:13.3.2019 09:58

Dobrý den
Ano! Zákazníci produkt CURCUMIN + BIOPERINE + VITAMIN D vyhledávají mimo jiné i za účelem posílení imunity.
M. Tůček

CURCUMIN + BIOPERINE + VITAMIN D

Autor:Miroslav Adámek Datum:26.1.2019 19:01

Dobrý den,
lze kombinovat "CURCUMIN + BIOPERINE + VITAMIN D" s Multivitamíny a Multiminerály?Pokud ano,kdy?
Děkuji Mirek

Re: CURCUMIN + BIOPERINE + VITAMIN D

Autor:Michal Tuček Datum:29.1.2019 13:38

Dobrý den
Pokud ke kombinaci dotazovaných produktů máte důvod (například nekvalitní stravu, nebo velmi náročnou fyzickou aktivitu), lze dotazované produkty kombinovat následujícím způsobem:
MULTIVITAMIN COMPRESSED CAPS - 1 kapsle po ránu.
MULTIMINERAL COMPRESSED CAPS - 1 kapsle večer.
CURCUMIN + BIOPERINE + VITAMIN D - 1 kapsle v průběhu dne s jídlem.
M. Tůček