Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
  • NARTES
  • Váš košík: 0,00 0

STIMULANTY ENERGIZERY

Tato kategorie zahrnuje suplementy, které při použití před fyzickou aktivitou zlepšují svalový tonus a stimulují organismus. Přípravky tohoto typu zlepšují koncentraci, mohou dodat překvapující energii, díky zrychlení metabolismu pomáhat při spalování tuků, ale mohou být i kombinací všech popsaných efektů dohromady. Díky těmto produktům dochází k intenzivnějšímu tréninku a výkonnostnímu posunu.

Nutrend klub

Nutrend klub S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. více....

Muj profil

FAT DIRECT SHOT

FAT DIRECT SHOT

FAT DIRECT SHOT je zcela nový spalovač a nakopávač 2 v 1. Představuje unikátní spojení účinných látek pro podporu hubnutí a fyzického výkonu. Tento pomocník pro období dietního režimu i tvrdého tréninku zajistí stimulaci organismu, oddálí únavu a současně podpoří efektivitu metabolismu tuků. FAT DIRECT SHOT je bez cukru.

Datum: 27.9.2018 10:01 Odpovědi: 22

Vhodný spalovač

Autor:Barbora Datum:6.5.2019 10:33

Dobrý den,

momentálně jsem "najela" na lepší stravování a tabata a HIIT tréninky 4x týdně (V-Shred plán). Jde mi převážně o snížení hmotnosti a zpevnění svalů. Z Vašich produktů jsem již do jídelníčku zařadila 100% WHEY PROTEIN, který užívám jako svačiny mezi jídly (1-2 x denně). V plánu však doporučují i spalovače před tréninky. Je vhodnější FAT DIRECT SHOT nebo nějaký jiný ve formě tablet?

Děkuji

Re: Vhodný spalovač

Autor:Michal Tuček Datum:10.5.2019 16:05

Dobrý den
    Před sportovní aktivitou doporučuji jednoznačně produkt FAT DIRECT SHOT. Mimo sportovní aktivitu můžete vyzkoušet velmi efektivní produkt COMPRESS FEVER.
    S pozdravem
    M. Tůček 

vhodná kombinace

Autor:Alexandra Rajnova Datum:23.3.2019 14:08

Dobrý den,je mi 55roků,měřím 165cm,vážím cca 54-56kg.Cvičím druhý měsíc kruhový tréning,3x týdně.Chtěla bych celkově zpevnit tělo,vyrýsovat svaly,hlavně brišní.Pracuji 9let na noční směny,nemám žádné zdravotní problémy.Po tréninku piju Whey protein,1 odměrku,nejdřív jsem zkusila do mléka,ale to mě nadýmá,tak musím pít s vodou.Necelý měsíc užívám noční spalovač-FAT DIRECT.Chtěla bych poradit vhodné doplňky,hlavně na výdrž.Začínám jezdit na kole,ale nepravidelně.Zatím nevidím žádné výsledky.Děkuji A.Rajnová

Re: vhodná kombinace

Autor:Michal Tuček Datum:27.3.2019 07:57

Dobrý den
    Pro zpevnění postavy a vyrýsování svalstva jste zvolila vhodné doplňky, ale nejsem si jistý, zda volíte správný typ aktivity. Pokud se při sportu dostáváte do vysokých tepových frekvencí, využívá vaše tělo jako zdroj energie primárně glykogen (forma polysacharidu) a tukové zásoby jsou za těchto podmínek využity jako zdroj energie minimálně.
    Předpokládám, že kruhový trénink je navíc aktivita, která probíhá v časovém úseku cca do 60 minut včetně protažení, takže i z hlediska časového rozsahu nebude pro redukci tuku ideální. Doplnil bych aspoň 20 rychlou chůzí, nebo středně intenzivní jízdou na kole (cyklo-trenažeru).
    Proteinové produkty s vysokou koncentrací bílkoviny nedoporučuji pro rozmíchání v mléce. Mléko obsahuje významný zdroj mléčného cukru (laktózy), která může být v tomto případě problémová a navíc spolu s mléčným tukem poměrně mění charakter výrobku. Použití do vody je vždy vhodnější.  
    M. Tůček

Dotaz

Autor:Michaela Korbelová Datum:22.2.2019 11:41

Dobrý den, jaké je prosím Vás rozdíl mezi FAT DIRECT SHOT a CARNITINE 3000 SHOT ? Potřebuji něco na nakopnutí ale aby mi to zároveň pomohlo k redukci hmotnosti. U obou těchto výrobků jsou podobné popisy.

Předem děkuji.

Re: Dotaz

Autor:Michal Tuček Datum:25.2.2019 15:40

Dobrý den
    Oba produkty jsou zaměřeny na látky, které naše tělo potřebuje v období redukce hmotnosti. Zásadní rozdíly jsou však v kombinaci některých látek. CARNITINE 3000 SHOT je nastaven na vyšší dávce (3g) karnitinu v kombinaci s chromem, taurinem, extraktem ze zeleného čaje a vitamíny. FAT DIRECT SHOT pracuje na dávce 2 g karnitinu, ale zase s pomocí cholinu, argininu, beta-alaninu a glukuronolaktonu. Kombinace látek řadí FAT DIRECT SHOT i mezi stimulanty a pokud současně hledáte i takzvaný "nakopávač", bude FAT DIRECT SHOT pro vás vhodnější.
    M. Tůček 

Podpora

Autor:Lenka Joudlova Datum:12.2.2019 15:10

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,jestli mi na cvičení stačí fat direct shot před cvičením nebo mám používat nějakou kombinací?Cvičím doma asi 5-6x tydne jak kardio tak posilování.Takze mi jde o spalování í zpevňování těla.Predem dekuji Lenka

Re: Podpora

Autor:Michal Tuček Datum:13.2.2019 08:27

Dobrý den
    V souvislosti se zpevněním těla lze doporučit pouze vhodnou fyzickou aktivitu. Jiná cesta k tomuto cíli nevede.
    Pro období redukce hmotnosti jste vhodně zvolila produkt FAT DIRECT SHOT. V souvislosti se stravou bych si dovolil doporučit větší množství čerstvé zeleniny, kterou můžete částečně nahradit běžné přílohy.
    Z našich produktů lze v rámci doplnění stravy uplatnit ještě OMEGA 3 a případně i vitamín C.
    M. Tůček 

Redukce vahy

Autor:Eva Seidlová Datum:5.2.2019 22:25

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda by byl pro mě vhodnější Fat Direkt Shot nebo Fat Direkt, je mi 25, trénuji 4x týdně, postupně se po úrazu vracím do kondice a potřebovala bych trochu zlepšit poměr svalu a tuku do kondičních testů, krom úpravy stravy používám protein hydro Whey a Bcaa Energi Mega Strong Powder. Děkuji Seidlova

Re: Redukce vahy

Autor:Michal Tuček Datum:6.2.2019 08:29

Dobrý den
    Vzhledem k popisované kombinaci produktů, bych nedoporučoval další produkt s obsahem kofeinu. Z tohoto důvodu bude vhodnější FAT DIRECT v kapslovém provedení.
    M. Tůček 

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
    tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist