Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0
   
   
  STIMULANTY ENERGIZERY
   
  Tato kategorie zahrnuje suplementy, které při použití před fyzickou aktivitou zlepšují svalový tonus a stimulují organismus. Přípravky tohoto typu zlepšují koncentraci, mohou dodat překvapující energii, díky zrychlení metabolismu pomáhat při spalování tuků, ale mohou být i kombinací všech popsaných efektů dohromady. Díky těmto produktům dochází k intenzivnějšímu tréninku a výkonnostnímu posunu.
   
   

  Nutrend klub

  Nutrend klub S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. více....
   
   
   
   
  Muj profil

  FAT DIRECT SHOT

  FAT DIRECT SHOT

  FAT DIRECT SHOT je zcela nový spalovač a nakopávač 2 v 1. Představuje unikátní spojení účinných látek pro podporu hubnutí a fyzického výkonu. Tento pomocník pro období dietního režimu i tvrdého tréninku zajistí stimulaci organismu, oddálí únavu a současně podpoří efektivitu metabolismu tuků. FAT DIRECT SHOT je bez cukru.

  Datum: 27.9.2018 10:01 Odpovědi: 28

  Bojové sporty - Nakopávač

  Autor:Tomáš Podrábský Datum:6.6.2019 20:49

  Dobrý den. Chci se zeptat. Dělám thajský box a potřebuji nějaký nakopávač díky kterému vydržím celý trénink odjet na 120% cca 1h 1,5h a více.
  Nevyznám se. Budu rád když poradíte.
  Tréninky jsou totiž po práci,kde jsem celý den na nohou, bolí a energie je prostě málo, proto potřebuji nějakou bombu po které bych byl fresh na celý trénink. Díky za odpověď.

  Re: Bojové sporty - Nakopávač

  Autor:Michal Tuček Datum:7.6.2019 10:44

  Dobrý den
  V rámci popisované aktivity vaše tělo s největší pravděpodobností nepotřebuje nakopávač, ale kvalitní zdroj energie. Nakopávače převážně stimulují a zlepšují koncentraci. Jejich efekt je nejlepší ve chvíli, kdy člověk nastupuje do sportovní aktivity s plnými energetickými zdroji. Pokud ale máte fyzickou aktivitu v práci (popisujete, že jste celý den na nohách), předpokládám, že únava v tréninku nenastupuje hned, ale s odstupem cca 30 minut od začátku. Pokud se nemýlím v odhadu, tak nakopávač by v této situaci příliš nepomohl, anebo pomohl, ale pouze krátkodobě! Pravidelný zvýšený příjem stimulačních látek by mohl navíc způsobit při dlouhodobém užívání oslabení imunity.
  Protože jste neuvedl orientační stravovací režim, mohu předpokládat, že příčinou únavy kromě energetického výdeje v práci může být i nadměrný příjem bílkoviny. Sečtěte si zdroje bílkoviny včetně rostlinných a živočišných zdrojů ze stravy a pokud se dostanete k hodnotě nad 1,8 gramů bílkoviny na kilogram tělesné hmotnosti, tak při vaší sportovní aktivitě se bude třeba zamyslet nad snížení příjmu (poměrně častá chyba sportovců pociťující častější únavu oproti svý vrstevníkům).
  Jako vhodný doplněk stravy pro dostatek energie při sportovního výkonu doporučím COMPRESS B.I.G. Jeho použití bude ideální cca 60 minut před tréninkem.
  M. Tůček 
   

  Rozhodnutí

  Autor:Denisa Datum:1.6.2019 12:25

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Snažím se zhubnout nějaká nadbytečná kila. A nemůžu se rozhodnout který přípravek je vhodnější CARNITINE 3000 SHOT nebo FAT DIRECT SHOT. Upravila jsem stravu. Čtyřikrát týdně jezdím na kole a jinak chodím se psem denně 5 až 10 km. Předem děkuji za odpověď...

  Re: Rozhodnutí

  Autor:Michal Tuček Datum:2.6.2019 19:29

  Dobrý den
  Neznám vaši skladbu jídelníčku, ale pokud jste upravila stravu správně, měla byste tělu dodávat všechny látky potřebné pro syntézu karnitinu.
  Věřím, že máte správně nastavený energetický příjem oproti výdeji a také poměr jednotlivých živin. Z dotazovaných produktů se přikláním spíš k využití FAT DIRECT SHOT.
  V případě, že byste uvažovala o zařazení nějakého produktu mimo sportovní aktivitu, doporučím vám COMPRESS FEVER.
  M. Tůček 

  Dotaz

  Autor:Lukáš Datum:23.5.2019 13:17

  Dobrý den,chtěl bych se zeptat m 3x týdne hokej a 1x týdne fotbal,mám to spíše jako koníček než aktivně.Chtel bych něco co si můžu dát před aktivitou na spálení tuku. Mohli by jste mi něco doporučit prosím? Děkuji.

  Re: Dotaz

  Autor:Michal Tuček Datum:23.5.2019 13:47

  Dobrý den
  Ideálním pomocníkem může být například FAT DIRECT SHOT, který před sportovní aktivitou může fungovat i jako stimulant. Pokud upřednostníte spíš produkt v kapslové formě, doporučím pak produkt SYNEPHRINE.
  M. Tůček 

  Vhodný spalovač

  Autor:Barbora Datum:6.5.2019 10:33

  Dobrý den,

  momentálně jsem "najela" na lepší stravování a tabata a HIIT tréninky 4x týdně (V-Shred plán). Jde mi převážně o snížení hmotnosti a zpevnění svalů. Z Vašich produktů jsem již do jídelníčku zařadila 100% WHEY PROTEIN, který užívám jako svačiny mezi jídly (1-2 x denně). V plánu však doporučují i spalovače před tréninky. Je vhodnější FAT DIRECT SHOT nebo nějaký jiný ve formě tablet?

  Děkuji

  Re: Vhodný spalovač

  Autor:Michal Tuček Datum:10.5.2019 16:05

  Dobrý den
  Před sportovní aktivitou doporučuji jednoznačně produkt FAT DIRECT SHOT. Mimo sportovní aktivitu můžete vyzkoušet velmi efektivní produkt COMPRESS FEVER.
  S pozdravem
  M. Tůček 
   

  vhodná kombinace

  Autor:Alexandra Rajnova Datum:23.3.2019 14:08

  Dobrý den,je mi 55roků,měřím 165cm,vážím cca 54-56kg.Cvičím druhý měsíc kruhový tréning,3x týdně.Chtěla bych celkově zpevnit tělo,vyrýsovat svaly,hlavně brišní.Pracuji 9let na noční směny,nemám žádné zdravotní problémy.Po tréninku piju Whey protein,1 odměrku,nejdřív jsem zkusila do mléka,ale to mě nadýmá,tak musím pít s vodou.Necelý měsíc užívám noční spalovač-FAT DIRECT.Chtěla bych poradit vhodné doplňky,hlavně na výdrž.Začínám jezdit na kole,ale nepravidelně.Zatím nevidím žádné výsledky.Děkuji A.Rajnová

  Re: vhodná kombinace

  Autor:Michal Tuček Datum:27.3.2019 07:57

  Dobrý den
  Pro zpevnění postavy a vyrýsování svalstva jste zvolila vhodné doplňky, ale nejsem si jistý, zda volíte správný typ aktivity. Pokud se při sportu dostáváte do vysokých tepových frekvencí, využívá vaše tělo jako zdroj energie primárně glykogen (forma polysacharidu) a tukové zásoby jsou za těchto podmínek využity jako zdroj energie minimálně.
  Předpokládám, že kruhový trénink je navíc aktivita, která probíhá v časovém úseku cca do 60 minut včetně protažení, takže i z hlediska časového rozsahu nebude pro redukci tuku ideální. Doplnil bych aspoň 20 rychlou chůzí, nebo středně intenzivní jízdou na kole (cyklo-trenažeru).
  Proteinové produkty s vysokou koncentrací bílkoviny nedoporučuji pro rozmíchání v mléce. Mléko obsahuje významný zdroj mléčného cukru (laktózy), která může být v tomto případě problémová a navíc spolu s mléčným tukem poměrně mění charakter výrobku. Použití do vody je vždy vhodnější.  
  M. Tůček

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist