Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Nutrend klub

Nutrend klub

Nutrend klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

FAT DIRECT SHOT

FAT DIRECT SHOT

FAT DIRECT SHOT je zcela nový spalovač a nakopávač 2 v 1. Představuje unikátní spojení účinných látek pro podporu hubnutí a fyzického výkonu. Tento pomocník pro období dietního režimu i tvrdého tréninku zajistí stimulaci organismu, oddálí únavu a současně podpoří efektivitu metabolismu tuků. FAT DIRECT SHOT je bez cukru.

Datum: 27.9.2018 10:01 Odpovědi: 32

Redukce váhy

Autor:Lucie Datum:12.8.2019 20:44

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu. Před měsícem a půl jsem začala s hubnutím. Mám 167cm a 65kg. Momentálně dokončuji cvičení 30 dní s Jillian,pak se vrhnu na další její výzvu, do toho tak 3x týdně po nebo před cvičení ještě běhám, chodím do práce která nepatří mezi sedave, spíš naopak, většinu dne jsem na nohou a je to fyzicky náročné. Upravila jsem jídelníček, který dodržuji, ale občas neodolám a dám si nějakou sladkost jednou denně. Jinak jídelníček dodržuji. Chtěla jsem se zeptat, zda by byl tento produkt vhodný při další redukci váhy? Potřebuji se zbavit hlavně tuku v oblasti břicha a poté zpevnit. Děkuji předem za odpověď.

Re: Redukce váhy

Autor:Michal Tuček Datum:13.8.2019 08:55

Dobrý den
Pokud se rozhodnete pro redukci hmotnosti, je třeba změnit zejména způsob uvažování v souvislosti s přijímanou stravou a zbavit se současných návyků (nebo možná i zlozvyků).
Mezi nejčastějšími zlozvyky patří nesprávně složená strava, zejména pak velké porce jednotlivých živin, a naopak deficit některých esenciálních živin. Často deficitní je například čerstvá zelenina a některé formy tuku. Lidé s nadváhou čerstvou zeleninu konzumují minimálně (pokud vůbec, tak jedině tepelně upravenou, nebo konzervovanou). Čerstvá zelenina přitom tělu poskytuje vodu a hlavně vlákninu. Vláknina je důležitá pro správnou funkci střev a navodí pocit sytosti (díky tomu je předpoklad sníženého příjmu živin).
Některé formy tuku (jako například ten rybí) jsou v našem jídelníčku konzumovány minimálně, a to se může opět projevit na zdraví člověka. Alternativou tohoto tuku může být doplněk stravy OMEGA 3 PLUS SOFTGEL CAPS.
Sladkosti by se ve stravě měly objevovat minimálně, ale objevit by se mohou! Zejména těsně před delší sportovní aktivitou, nebo v jejím průběhu je menší množství snadno dostupné energie žádoucí. Mimo sportovní aktivitu však jakékoliv sladkosti působí v těle spíše problémově. Asi největší hrozbou jsou slazené komerční nápoje, ale také hotové nápoje, které nejsou ničím jiným, než v hezkém obalu zabalená rychlá energie!
Dalším problémem je alkohol, a to v jakémkoliv množství!
Produkt, na který se dotazujete FAT DIRECT SHOT je určen pro zefektivnění sportovní aktivity v rámci výdeje energie. Pokud je výdej energie zvýšen oproti přijímané energii pravidelně dlouhodobě, začne ztrácet tukové zásoby, a to je Váš cíl! Zbývá jen zvolit vhodný typ sportovní aktivity, aby byla redukce tuku co nejefektivnější.
M. Tůček 

Fat direct shot

Autor:Tereza Hejtmánková Datum:11.8.2019 14:19

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli jsem zvolila správnou cestu:-) potřebuji dát dolů 5-6kg, upravila jsem jídelníček a začla 5x týdně chodit s hůlkami svižnou chůzí cca 6-7km, Fat direct shot užívám ráno na lačno před chůzí a na noc Fat..capsle. A jak dlouho mohu Fat direct shot používat...(např. když se mi časově podaří jít i 7x tý, tak zda přípravek mohu užít každé ráno).Děkuji H.

Re: Fat direct shot

Autor:Michal Tuček Datum:12.8.2019 11:34

Dobrý den
S úpravou jídelníčku vám může výrazně pomoc produkt DIET PROTEIN. Jeho použití 2x denně (náhrada dopolední svačiny a večeře) ovlivní energetický příjem směrem dolů a přitom se zachová relativně slušný vzájemný poměr mezi živinami.
Použití FD SHOT bude vhodné po dobu cca 1 - 2 měsíců a potom na dobu jednoho měsíce vysadit. Lze užívat i každodenně, nicméně pokud by došlo k zhoršení spánku při pravidelném užívání, bude lepší jednotlivé dávky rozdělit.
M. Tůček 

Bojové sporty - Nakopávač

Autor:Tomáš Podrábský Datum:6.6.2019 20:49

Dobrý den. Chci se zeptat. Dělám thajský box a potřebuji nějaký nakopávač díky kterému vydržím celý trénink odjet na 120% cca 1h 1,5h a více.
Nevyznám se. Budu rád když poradíte.
Tréninky jsou totiž po práci,kde jsem celý den na nohou, bolí a energie je prostě málo, proto potřebuji nějakou bombu po které bych byl fresh na celý trénink. Díky za odpověď.

Re: Bojové sporty - Nakopávač

Autor:Michal Tuček Datum:7.6.2019 10:44

Dobrý den
V rámci popisované aktivity vaše tělo s největší pravděpodobností nepotřebuje nakopávač, ale kvalitní zdroj energie. Nakopávače převážně stimulují a zlepšují koncentraci. Jejich efekt je nejlepší ve chvíli, kdy člověk nastupuje do sportovní aktivity s plnými energetickými zdroji. Pokud ale máte fyzickou aktivitu v práci (popisujete, že jste celý den na nohách), předpokládám, že únava v tréninku nenastupuje hned, ale s odstupem cca 30 minut od začátku. Pokud se nemýlím v odhadu, tak nakopávač by v této situaci příliš nepomohl, anebo pomohl, ale pouze krátkodobě! Pravidelný zvýšený příjem stimulačních látek by mohl navíc způsobit při dlouhodobém užívání oslabení imunity.
Protože jste neuvedl orientační stravovací režim, mohu předpokládat, že příčinou únavy kromě energetického výdeje v práci může být i nadměrný příjem bílkoviny. Sečtěte si zdroje bílkoviny včetně rostlinných a živočišných zdrojů ze stravy a pokud se dostanete k hodnotě nad 1,8 gramů bílkoviny na kilogram tělesné hmotnosti, tak při vaší sportovní aktivitě se bude třeba zamyslet nad snížení příjmu (poměrně častá chyba sportovců pociťující častější únavu oproti svý vrstevníkům).
Jako vhodný doplněk stravy pro dostatek energie při sportovního výkonu doporučím COMPRESS B.I.G. Jeho použití bude ideální cca 60 minut před tréninkem.
M. Tůček 

Rozhodnutí

Autor:Denisa Datum:1.6.2019 12:25

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Snažím se zhubnout nějaká nadbytečná kila. A nemůžu se rozhodnout který přípravek je vhodnější CARNITINE 3000 SHOT nebo FAT DIRECT SHOT. Upravila jsem stravu. Čtyřikrát týdně jezdím na kole a jinak chodím se psem denně 5 až 10 km. Předem děkuji za odpověď...

Re: Rozhodnutí

Autor:Michal Tuček Datum:2.6.2019 19:29

Dobrý den
Neznám vaši skladbu jídelníčku, ale pokud jste upravila stravu správně, měla byste tělu dodávat všechny látky potřebné pro syntézu karnitinu.
Věřím, že máte správně nastavený energetický příjem oproti výdeji a také poměr jednotlivých živin. Z dotazovaných produktů se přikláním spíš k využití FAT DIRECT SHOT.
V případě, že byste uvažovala o zařazení nějakého produktu mimo sportovní aktivitu, doporučím vám COMPRESS FEVER.
M. Tůček 

Dotaz

Autor:Lukáš Datum:23.5.2019 13:17

Dobrý den,chtěl bych se zeptat m 3x týdne hokej a 1x týdne fotbal,mám to spíše jako koníček než aktivně.Chtel bych něco co si můžu dát před aktivitou na spálení tuku. Mohli by jste mi něco doporučit prosím? Děkuji.

Re: Dotaz

Autor:Michal Tuček Datum:23.5.2019 13:47

Dobrý den
Ideálním pomocníkem může být například FAT DIRECT SHOT, který před sportovní aktivitou může fungovat i jako stimulant. Pokud upřednostníte spíš produkt v kapslové formě, doporučím pak produkt SYNEPHRINE.
M. Tůček 

Vhodný spalovač

Autor:Barbora Datum:6.5.2019 10:33

Dobrý den,

momentálně jsem "najela" na lepší stravování a tabata a HIIT tréninky 4x týdně (V-Shred plán). Jde mi převážně o snížení hmotnosti a zpevnění svalů. Z Vašich produktů jsem již do jídelníčku zařadila 100% WHEY PROTEIN, který užívám jako svačiny mezi jídly (1-2 x denně). V plánu však doporučují i spalovače před tréninky. Je vhodnější FAT DIRECT SHOT nebo nějaký jiný ve formě tablet?

Děkuji

Re: Vhodný spalovač

Autor:Michal Tuček Datum:10.5.2019 16:05

Dobrý den
Před sportovní aktivitou doporučuji jednoznačně produkt FAT DIRECT SHOT. Mimo sportovní aktivitu můžete vyzkoušet velmi efektivní produkt COMPRESS FEVER.
S pozdravem
M. Tůček