Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu
balení ZDARMA k nákupu nad  1 500 Kč

NUTREND Klub

Nutrend klub

NUTREND Klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10 % na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

BCAA ENERGY

BCAA ENERGY

Sycený nápoj s vysokým obsahem esenciálních rozvětvených aminokyselin, kofeinu, taurinu a vitamínů skupiny B. Směs účinných látek podpoří koncentraci a přispívá ke zmírnění únavy. Osvěžující drink pro sport i volný čas, zcela bez cukru.

Datum: 31.10.2018 13:01 Odpovědi: 10

puriny

Autor:Andrea Adamová Datum:20.5.2020 20:48

obsahují vaše výrobky puriny například -BCAA ENERGY 330 ml,ENDUROSNACK,REGENER,BCAA COMPLEX,PROZERO ISODRINX.

Re: puriny

Autor:Michal Tuček Datum:21.5.2020 08:41

Dobrý den

Téměř každá potravina obsahuje určité množství purinů a výjimkou nejsou ani naše výrobky. Přestože nemáme výrobky na obsah purinů stanovené, je předpoklad, že proteinové výrobky mléčného původu (označené WHEY nebo CASEIN) budou obsahovat nižší hladiny purinů, protože ani samotné mléko nedisponuje velkým množstvím purinů. S umírněnou konzumací syrovátkové bílkoviny není ani spojován významný vzestup močoviny v těle. Na rozdíl od červeného masa nebo třeba luštěnin jsou tedy v souvislosti s onemocněním dnou vhodnější, jako zdroj bílkoviny. Vyhněte se pouze čokoládovým příchutím, kde je použité pro dochucení pravé kakao.

S doporučením samostatných aminokyselin budu obezřetnější a odkážu vás na konzultaci s lékařem specialistou. Produkt ISODRINX by měl být pro vás také bezproblémový.

M. Tůček

Dotaz

Autor:Kateřina Valášková Datum:27.4.2020 08:40

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda mohu tento produkt míchat s Fat Direct one shot? Děkuji za odpověď.

Re: Dotaz

Autor:Michal Tuček Datum:27.4.2020 13:00

Dobrý den

Kombinací zvýšíte příjem stimulantů i dalších účinných látek. Za bezpečnou hranici příjmu kofeinu jsou považovány 3 mg na kilogram tělesné hmotnosti, a to ze všech zdrojů. Za významné zdroje kofeinu lze považovat kávu, některé typy čajů a případné doplňky stravy. Součet kofeinu z obou dotazovaných produktů je 200 mg.

M. Tůček

Není dotaz jenom pochvala

Autor:Aneta Pyšková Datum:18.7.2019 00:01

Dobrý večer Nutrende, velmi bychom chtěli pochválit tento produkt. Je to specialka. Manžel i já doporučujeme. Manžel hraje aktivně florbal a já dělám výběhy do kopců a prošli jsme mnoha energy drinkama. Ale tento je topka, tento produkt je super v tom, že fakt nabije energii a taky spaluje. Taky je super pro maminky, co už nekoji a chtějí se nějak nahecovat ke sportu po celém dni stráveným s mimcem. Fakt nakopne. Doporučujeme a chválíme!

Re: Není dotaz jenom pochvala

Autor:Janka Pálešová Datum:18.7.2019 11:12

Děkujeme za pozitivní reakci, teší nás Váš komentář!

BCAA

Autor:Andrea Grusmanová Datum:17.5.2019 19:34

Dobrý deň, doporučil by ste mi to aj psychickú záťaž, hlavne v noci, keď by som potrebovala byť sústredená pri šoferovaní. Alebo niečo iné? Ďakujem

Re: BCAA

Autor:Michal Tuček Datum:20.5.2019 12:45

Dobrý den
Pro řidiče bych doporučil produkt s delším stimulačním efektem, který nemá náhlý vzestup, nebo pád, jak je tomu u běžných kofeinových produktů.
Jedná se produkt GUTAR ENERGY SHOT, který může stimulovat až 6 hodin.
M. Tůček 

dotaz

Autor:Jan Nesvadba Datum:12.3.2019 14:34

Dobrý den, používám rád různé energetické nápoje, chutnají mi a vždycky mě nakopnou, je vhodné tento drink zařadit místo běžných energeťáků?
Díky.

Re: dotaz

Autor:Michal Tuček Datum:13.3.2019 09:52

Dobrý den
Ano, tento produkt může být součástí pitného režimu, doplňkem s obsahem větvených esenciálních aminokyselin (BCAA) a současně i energetickým drinkem, protože obsahuje významné množství stimulujících látek.
M. Tůček