Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu
Unisport ZDARMA

NUTREND Klub

Klub Nutrend

NUTREND Klub

Věrnostní systém, který pouze pro registrované členy Klubu nabízí celou řadu výhod, akcí a benefitů. Nakupujte za výhodnější ceny na e-shopu NUTREND.cz a ve značkových prodejnách NUTREND stores! Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 900 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 900 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

ENDURANCE BAR

ENDURANCE BAR

Velká dávka energie vložená do tyčinky, která nebude při sportovní aktivitě překážet. Energetická tyčinka s vysokým obsahem sacharidů s rychlým uvolňováním energie, dobře stravitelnými bílkovinami a vitamíny, snadno rozpustná v ústech, je ideální pro vytrvalostní sporty během zátěže.

Datum: 1.3.2019 13:01 Odpovědi: 4

Tyčinka od jakého věku?

Autor:Marie Datum:6.12.2019 13:30

Dobrý den, manžel koupil tyčinky synovi (11 let), četla jsem, že není pro děti a též, že obsahuje nikotinamid (a údajně ten má vliv na játra), byla by bezpečná polovina nebo raději ani kousek ne? Co by to způsobilo? Od jakého věku lze? Děkuji.

Re: Tyčinka od jakého věku?

Autor:Michal Tuček Datum:6.12.2019 14:46

Dobrý den
Pro doplnění všeobecných znalostí a informací uvádím, že nikotinamid je běžná forma vitamínu B3. Tento vitamín konzumujete každodenně v potravinách a je pro vaše tělo nezbytný!
Také upozorňuji, že toxické mohou být pro člověka extrémní dávky většiny známých vitamínů! Aby nedocházelo k předávkování jednotlivými vitamíny, existují stanovení pro denní příjem vitamínů. Tato stanovení rozlišují příjem vitamínů a minerálních látek ze stravy a příjem vitamínů a minerálních látek z doplňků stravy.
Naše společnost dodržuje všechna legislativní doporučení a zákazníkům nabízí výrobky prvotřídní kvality. V tomto konkrétním případě by člověk musel konzumovat výrazně více než 300 kusů tyčinek za den, aby se toxicita daného vitamínu mohla projevit. V množství, které je obsaženo v tyčince však konkrétní vitamín přispívá k normální psychické činnosti a k normálnímu fungování nervového systému. Dále vitamin B3 přispívá například k normálnímu energetickému metabolismu a k snížení únavy.
Tyčinka ENDURANCE BAR není vhodná pro děti (do 18 let) díky obsahu aminokyselin a za tímto účelem bych pro sportující mládež doporučil tyčinku FRUIT ENERGY BAR, nebo VOLTAGE ENERGY BAR.
M. Tůček

Obsahuje Endurance Bar lepek?

Autor:Radovan Habáň Datum:9.9.2019 15:29

Dobrý den, ve složení výrobku uvádíte tučně "ovesné otruby", ale nikde není uvedeno, jestli výrobek obsahuje lepek či jeho stopy. Jsem celiak, a tato informace by mi velmi pomohla. Děkuji.

Re: Obsahuje Endurance Bar lepek?

Autor:Michal Tuček Datum:9.9.2019 16:04

Dobrý den
Ano, produkt ENDURANCE BAR není vhodný pro celiaky a jako alternativu pro vás navrhuji produkt FRUIT ENERGY BAR, případně FLAPJACK.
M. Tůček