Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu
balení ZDARMA k nákupu nad  1 500 Kč

NUTREND Klub

Nutrend klub

NUTREND Klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10 % na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

RECOVERY PROTEIN SHAKE

RECOVERY PROTEIN SHAKE

Speciální komplexní směs pro regeneraci svalstva a obnovu glykogenu po sportovní aktivitě s vysokou intenzitou. Instantní drink obsahuje vysoký podíl bílkovin a sacharidů, potřebné vitamíny, minerály i trávicí enzymy pro snazší zpracování laktózy.

Datum: 8.3.2019 14:01 Odpovědi: 30

Recovery protein shake

Autor:Pavel Datum:12.3.2021 01:01

Dd, co byste rekli na rozmichani misto ve vode v mliku? Diky za odpoved. P.

Re: Recovery protein shake

Autor:Michal Tuček Datum:12.3.2021 13:24

Dobrý den

Rozmícháním v mléce znamená v tomto konkrétním případě možné (nikoliv samozřejmé) zhoršení stravitelnosti produktu a hlavně navýšení příjmu živin oproti deklarovaným hodnotám na etiketě. Pokud se nezhorší trávení a energetický příjem z výsledné směsi nepřesáhne energetický výdej při sportu, nelze to považovat za zásadní dietní chybu.

M. Tůček

eliptický trenažer

Autor:Jakub Ullmann Datum:12.1.2021 10:27

Dobrý den,

každý den, kromě víkendů, cvičím 40 minut na eliptickém trenažeru (redukce váhy). Po, st a pá navíc po již zmiňovaných 40 minutách přidávám ještě silový trénink - cca 15-20 minut. Do teď jsem si po tréninku dopřál AFTER TRAINING PROTEIN ale koukám po RECOVERY PROTEIN SHAKE. Mohu poprosit i názor, popřípadě doporučení na jiný produkt?

Re: eliptický trenažer

Autor:Michal Tuček Datum:12.1.2021 11:50

Dobrý den

Při výběru produktu po fyzické aktivitě záleží na délce a intenzitě sportovní aktivity, ale také na tom, zda při sportovní aktivitě dodáváte energii například ze sportovního nápoje, nebo třeba slazené minerální vody a podobně. Dalším faktorem pro výběr doplňku stravy je samotné stravování před sportovní aktivitou.

V případě, že se pokoušíte o redukci tuku, tak máte po zmíněné aktivitě vhodně zvolený produkt AFTER TRAINING PROTEIN. Pokud ale začínáte sportovat hladový a v průběhu aktivity nepřijímáte zdroj energie z nápojů, potom lze i ve vašem případě použít produkt typu RECOVERY PROTEIN SHAKE.

M. Tůček

Recovery protein shake

Autor:Lenka Datum:15.11.2020 18:17

Dobry den, beham kazdy druhy den cca7-10 km, 47 let. Je vhodny po behu Recovery protein shake nebo neni pri teto vzdalenosti potreba? Dekuji.

Re: Recovery protein shake

Autor:Michal Tuček Datum:16.11.2020 11:27

Dobrý den

Aktivita tohoto typu nevyčerpá zásadní množství glykogenu. Z toho důvodu použití produktu RECOVERY PROTEIN SHAKE nevnímám jako nutné a pro regeneraci by měla být dostačující pestrá strava s dostatečným množstvím sacharidů. V případě, že by se aktivita prodloužila, nebo pokud i při současné aktivitě vnímáte zhoršenou regeneraci, bude použití produktu RECOVERY PROTEIN SHAKE na místě. Jedna dávka doplňku stravy RECOVERY PROTEIN SHAKE dodá tělu více než 30 g sacharidů a další látky, které regeneraci pomohou zkrátit.

Další možností podpory regenerace může být i AFTER TRANING PROTEIN. Jedna dávka tohoto produktu dodá tělu přibližně 15 g sacharidů (vhodný pro kratší aktivity), současně tělo dostane téměř 20 g bílkoviny a další pomocné živiny.

M. Tůček

Dotaz

Autor:Ondřej Datum:20.8.2020 19:47

Dobrý den, po tomto přípravku budou víc růst svaly? A tloustne se z toho nebo hubne? Děkuju

Re: Dotaz

Autor:Michal Tuček Datum:21.8.2020 08:16

Dobrý den

Nevhodné použití jakékoliv potraviny, respektive nevhodného množství potravin může vést k nežádoucímu dietnímu efektu. Produkt RECOVERY PROTEIN SHAKE
má primárně sloužit pro zlepšení regenerace těla po náročné sportovní aktivitě. Pokud je tedy produkt použit správně, tělo sportovce bude rychleji připraveno na další aktivitu a časový úsek mezi jednotlivými aktivitami se pomoci tohoto produktu může dokonce zkrátit. Pokud by ale člověk přestal sportovat a používal by tento produkt stále, mohla by kompozice celkové stravy způsobit nežádoucí zvýšení tělesné hmotnosti.

Podmínky pro svalový růst jsou správná aktivita, správné dávky jednotlivých živin a také správné "dávky" regenerace. Při vhodném použití vzorce zmíněných podmínek lze za pomoci produktu RECOVERY PROTEIN SHAKE
dosáhnout i budování svalstva.

M. Tůček

Vhodný produkt pro regeneraci po fotbalovém utkání

Autor:Filip Švach Datum:30.5.2020 20:49

Dobrý den, prosím o doporuceni vhodneho produktu pro regeneraci fotbal 1 x tydne 90 min...V průběhu užívám isodrinx, v létě v poločase magnesium...Po těžkem utkání bolí nohy i 3 dny...věk 35. Velice děkuji

Re: Vhodný produkt pro regeneraci po fotbalovém utkání

Autor:Michal Tuček Datum:1.6.2020 09:19

Dobrý den

Za uvedených podmínek doporučím produkt RECOVERY PROTEIN SHAKE

M. Tůček

Kombinace produktů na míru

Autor:Jirka Datum:24.5.2020 21:43

Dobrý den,
je v rámci fyzické aktivity - 1x týdně běh ve vyšší intezitě cca 50-70minut,1x týdně cyklistika ve vyšší intezitě cca 90-110minut, 2x týdně HIIT cca 50minut, vhodná kombinace vašich produktů RECOVERY PROTEIN SHAKE po běhu a cyklistice pro zlepšení regenerace a AFTER TRAINING PROTEIN po HIIT pro nárůst svalové hmoty.
Za odpověď děkuji.

Re: Kombinace produktů na míru

Autor:Michal Tuček Datum:25.5.2020 13:06

Dobrý den

Výběr doplňku stravy souvisí s celkovým stravovacím vzorcem a nikoliv pouze s konkrétní fyzickou aktivitou. Předpokládejme, že stravování před uvedenými aktivitami máte ideální a poskytnete tělu dostatečné množství živin, aby mělo tělo energii pro konkrétní sportovní aktivitu. Dále předpokládejme, že v průběhu aktivity také dodáte vhodné množství živin za pomoci iontových nápojů a za těchto předpokladů je volba produktů správná.

M. Tůček