Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu
Unisport ZDARMA

NUTREND Klub

Klub Nutrend

NUTREND Klub

Věrnostní systém, který pouze pro registrované členy Klubu nabízí celou řadu výhod, akcí a benefitů. Nakupujte za výhodnější ceny na e-shopu NUTREND.cz a ve značkových prodejnách NUTREND stores! Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 900 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 900 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

ZERODRINX

ZERODRINX

Lehce rozpustné tablety pro přípravu hypotonického nápoje, v osvěžujících příchutích a zcela bez umělých barviv i bez cukru. Kombinace vápníku, hořčíku a vitamínů B1, B6 a C přispívá ke snížení únavy, normální tvorbě kolagenu, podporuje metabolismus, imunitu a rovnováhu elektrolytů.

Datum: 30.7.2019 15:01 Odpovědi: 4

Pouziti

Autor:Petr Datum:27.5.2022 09:49

Dobry den, potrebuji nejaky napoj na prejezd na kole ze Slovenska do Cech. Trasy cca 100km denne. Rozhodne HYPOtonicke redeni - nizka intenzita a rozhodne nad 60min. Jak pisete, tak HYPOtonicke redeni ISODRINX je lepsi na cukry nez ZERODRINX. K cemu lze tento vyrobek (ZERODRINX) pouzit? Lze pouzit na zmineny prejezd v kombinaci treba s CARBO Snack gely? dekuji za odpoved Petr

Re: Pouziti

Autor:Mgr. Janka Jančíková (Pálešová) Datum:1.6.2022 09:03

Dobrý den, při krátké aktivitě do 60 minut tělo nemusí řešit významnější dodávku energie a prakticky může vydržet na energii přijaté před sportovní aktivitou, jako pitný režim s obsahem vitamínů a minerálů bez cukrů tedy postačí ZERODRINX. Při delších aktivitách s vysokou ztrátou energie je důležitá průběžná hydratace a přítomnost elektrolytů i energie, takže jako základ proto doporučím nápoj vytvořený z produktu ISODRINX, při horkém počasí doplněný i o kapsle SALT CAPS v množství 2 kapsle na každý vypitý půllitr nápoje (obsah kapslí lze vysypat přímo do nápoje).  Energie z gelů by měla vždy doplňovat základní energii získanou z vhodného pitného režimu. Za dodržení těchto podmínek lze doplnit gely v množství 1 gel za hodinu. ENDUROSNACK díky pomalejšímu uvolnění energie by měl být využit jako první, v pozdější fázi by měl být podán spíš CARBOSNACK. Při nižší intenzitě určitě oceníte FRUIT ENERGY BAR nebo o pauze VOLTAGE ENERGY BAR nebo ENERGY BAR. S pozdravem Mgr. Janka Jančíková


Užívání Zero Drinx

Autor:Jindřich Závodný Datum:17.7.2021 19:12

Zero Drinx se užívá u aktivity do 60 min nebo nad 60 min? Brát tedy jen u cvičení nebo i u cyklistiky?🙂😉

Re: Užívání Zero Drinx

Autor:Michal Tuček Datum:19.7.2021 12:53

Dobrý den

Pitný režim obsahující významné množství sacharidů a elektrolytů bývá důležitou součástí energetického příjmu a může představovat až polovinu energie, kterou naše tělo umožní použít. Za předpokladu, že se jedná o krátkou aktivitu (je lhostejné, zda jde o fitness nebo cyklistiku), lze sportovci podat nápoj s minimem sacharidů a většinu energie pokryje tělo sportovce s vlastního glykogenu.

Pokud ale sportovec podstupuje aktivitu dlouhodobou, je třeba přijmout významnější množství energie. Díky přítomnosti volné glukózy uvolněné z nápoje obsahujícího významné množství sacharidů, bude alespoň částečně šetřen tělesný glykogen a sportovec tak může ujet delší úsek pod vysokou intenzitou.

Jedna tableta ZERODRINX obsahuje přibližně 2,5 g sacharidů. Při isotonickém ředění dodá nápoj ISODRINX při stejném množství tekutin 31,5 g sacharidů.

Pokud se jedná o trénink a nejde vám o intenzitu výkonu, lze použít jakýkoliv nápoj, ale při závodě je vhodné využít znalosti ve svůj prospěch.

M. Tůček