Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Popis kategorie


NUTREND Klub

Klub NUTREND


NUTREND Klub

Věrnostní systém pouze pro registrované členy nabízí celou řadu výhod. Nakupujte za výhodnější ceny na e-shopu NUTREND.cz a ve značkových prodejnách NUTREND stores! Více

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 1 400 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 1 400 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

BE SLIM

BE SLIM

Vyladěná receptura lahodné proteinové tyčinky přináší skvělou chuť, 30 % bílkovin a minimální obsah cukru. Pro podporu dietního režimu je navíc obohacená o další účinné látky a představuje tak zdravé mlsání bez výčitek.

Datum: 1.10.2019 16:01 Odpovědi: 4

obsah polyalkoholů

Autor:Tereza Datum:27.4.2020 07:47

Dobrý den, kolik z těch sacharidů na 100g jsou polyalkoholy ?

Re: obsah polyalkoholů

Autor:Michal Tuček Datum:27.4.2020 12:51

Dobrý den

Jedna tyčinka obsahuje přibližně 6 g polyakoholů.

M. Tůček

ketodieta

Autor:katerina stepankova Datum:10.3.2020 11:30

Dobry den, jsou tyto tycinky vhodne pri ketodiete a udrzeni ketozy? dekuji

Re: ketodieta

Autor:Michal Tuček Datum:10.3.2020 16:18

Dobrý den

Protože se dotazujete zda takovou tyčinku použít při ketodietě, upřesním definici pojmů:

Ketogenní strava se vyznačuje výrazným snížením obsahu uhlohydrátů (obvykle na méně než 50 g / den) a relativním zvýšením podílu bílkovin a tuků. Skutečná ketogenní dieta se využívá v lékařství v souvislosti s léčbou některých typů onemocnění (například epilepsie) a tato skutečná ketogenní dieta dosahuje až 70% přijímané energetické hodnoty z tuků! Právě díky vysokému obsahu tuků je třeba u tohoto typu diety lékařského dozoru a vedení! Zejména správná kompozice jednotlivých mastných kyselin z tuků ve stravě hraje roli v souvislosti s kardiovaskulárním systémem jedince a správnými hladinami cholesterolu v krvi.

Laické a módní stravování nazývané ketodietou odpovídá spíš vysoko proteinové dietě, která z dlouhodobého hlediska není pro náš organismus prospěšná. Tato dieta je založena na co nejvyšším množství bílkoviny ve stravě, ale podobně jako u skutečné ketogenní stravy minimalizuje uhlohydráty (sacharidy). Dieta je to efektivní, ale díky této dietě dochází k deficitu vlákniny ve stravě, což je problém pro vaše střeva. Další problém je tato dieta pro játra a ledviny (zvýšený amoniak a po jeho odbourání zvýšená močovina v těle). Věřte mi také prosím, že diety tohoto typu vedou k JOJO efektu!

Pokud přes uvedené informace chcete v jakékoliv dietě tohoto typu pokračovat, vybírejte produkty nejen s minimem cukrů, ale i s minimem sacharidů. Místo tyčinek, které sacharidy obsahují vždy, lze za tímto účelem volit sypké směsi s vysokou koncentrací bílkoviny, jako například HYDRO WHEY, 100% WHEY ISOLATE, ISO WHEY PROZERO, 100% BEEF PROTEIN, MICELLAR CASEIN. Do tohoto typu diet také můžete Zvolit produkt OMEGA 3 PLUS.

M. Tůček