Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Popis kategorie

 
Proteinové tyčinky jsou vhodným prostředkem, jak doplnit živiny v průběhu dne. Každý sportovec, který si hlídá optimální příjem stravy, se na živiny v této přenosné podobě může kdykoliv spolehnout. Díky odlišnosti v obsahu živin si z těchto produktů můžou vybrat siloví sportovci, vytrvalci i jedinci zaměření na dietu. Sportovní tyčinky jsou funkčním doplňkem stravy. Díky nejmodernějším technologiím vám přinášíme několik druhů těchto tyčinek – všechny jsou vysoce účinné, dokonale vyvážené a lahodné.
 

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

NUTREND Klub

Nutrend klub

NUTREND Klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10 % na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 900 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 900 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

BE SLIM

BE SLIM

Vyladěná receptura lahodné proteinové tyčinky přináší skvělou chuť, 30 % bílkovin a minimální obsah cukru. Pro podporu dietního režimu je navíc obohacená o další účinné látky a představuje tak zdravé mlsání bez výčitek.

AKCE 10+1 na všechny příchutě! Akce platí pouze pro KLUBové zákazníky.

Datum: 1.10.2019 16:01 Odpovědi: 4

obsah polyalkoholů

Autor:Tereza Datum:27.4.2020 07:47

Dobrý den, kolik z těch sacharidů na 100g jsou polyalkoholy ?

Re: obsah polyalkoholů

Autor:Michal Tuček Datum:27.4.2020 12:51

Dobrý den

Jedna tyčinka obsahuje přibližně 6 g polyakoholů.

M. Tůček

ketodieta

Autor:katerina stepankova Datum:10.3.2020 11:30

Dobry den, jsou tyto tycinky vhodne pri ketodiete a udrzeni ketozy? dekuji

Re: ketodieta

Autor:Michal Tuček Datum:10.3.2020 16:18

Dobrý den

Protože se dotazujete zda takovou tyčinku použít při ketodietě, upřesním definici pojmů:

Ketogenní strava se vyznačuje výrazným snížením obsahu uhlohydrátů (obvykle na méně než 50 g / den) a relativním zvýšením podílu bílkovin a tuků. Skutečná ketogenní dieta se využívá v lékařství v souvislosti s léčbou některých typů onemocnění (například epilepsie) a tato skutečná ketogenní dieta dosahuje až 70% přijímané energetické hodnoty z tuků! Právě díky vysokému obsahu tuků je třeba u tohoto typu diety lékařského dozoru a vedení! Zejména správná kompozice jednotlivých mastných kyselin z tuků ve stravě hraje roli v souvislosti s kardiovaskulárním systémem jedince a správnými hladinami cholesterolu v krvi.

Laické a módní stravování nazývané ketodietou odpovídá spíš vysoko proteinové dietě, která z dlouhodobého hlediska není pro náš organismus prospěšná. Tato dieta je založena na co nejvyšším množství bílkoviny ve stravě, ale podobně jako u skutečné ketogenní stravy minimalizuje uhlohydráty (sacharidy). Dieta je to efektivní, ale díky této dietě dochází k deficitu vlákniny ve stravě, což je problém pro vaše střeva. Další problém je tato dieta pro játra a ledviny (zvýšený amoniak a po jeho odbourání zvýšená močovina v těle). Věřte mi také prosím, že diety tohoto typu vedou k JOJO efektu!

Pokud přes uvedené informace chcete v jakékoliv dietě tohoto typu pokračovat, vybírejte produkty nejen s minimem cukrů, ale i s minimem sacharidů. Místo tyčinek, které sacharidy obsahují vždy, lze za tímto účelem volit sypké směsi s vysokou koncentrací bílkoviny, jako například HYDRO WHEY, 100% WHEY ISOLATE, ISO WHEY PROZERO, 100% BEEF PROTEIN, MICELLAR CASEIN. Do tohoto typu diet také můžete Zvolit produkt OMEGA 3 PLUS.

M. Tůček