Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NUTREND Klub

Nutrend klub

NUTREND Klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10 % na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

ZŮSTAŇ VE FORMĚ

ZŮSTAŇ VE FORMĚ

Odhodlání a pevná vůle. Máte? Pokud ano, se zbytkem vám pomůže balíček “ZŮSTAŇ VE FORMĚ”. Speciální forma účinných látek pro stimulaci organismu bude tím správným pomocníkem na cestě k vaší vysněné postavě.

Datum: 5.11.2019 15:00 Odpovědi: 2

Produkty vs. Kojení

Autor:Petra Kubáňová Datum:14.11.2019 06:04

Mohu produkty z balíčku “Chci shodit” nebo obecně Vaše produkty na spalování a hubnutí užívat, když kojím? Nabízíte vůbec nějaké produkty vhodné k redukci váhy, které se nevylučují s kojením? Děkuji.

Re: Produkty vs. Kojení

Autor:Michal Tuček Datum:14.11.2019 10:21

Dobrý den
Při kojení doporučím se zaměřit převážně na příjem živin z běžné stravy. Jakékoliv koncentrované látky z doplňků stravy, které se ovlivňují metabolismus se po konzumaci objevují v mléku matky a malé dítě je následně přijímá. Takové látky, nebo metabolity z nich vytvořené nemají ve stravě kojence co dělat a mohou negativně ovlivnit jeho vývoj. Berte na dítě ohled po dobu kojení a nabídněte mu co nejpestřejší škálu živin.
Z našich produktů mohu pro zdravého jedince doporučit například 100% WHEY PROTEIN, ale pouze v případě, že vám ve stravě chybí kvalitní bílkovina. Dále mohu poukázat na OMEGA 3 PLUS SOFGEL CAPS, obohacené o vitamín D. Tyto esenciální mastné kyseliny (EPA a DHA), spolu s vitamínem D jsou v běžné stravě deficitní a věřím, že i ve vašem případě bude jejich doplňkový příjem užitečný. 
V případě sportovní aktivity zaměřené na redukci hmotnosti doporučím jako pitný režim ISODRINX TABS a pro doplnění energie tyčinku FRUIT ENERGY BAR.
Jako občasnou svačinu do dietního režimu mohu doporučit tyčinku BE SLIM.
M. Tůček