Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu
balení DELICIOUS VEGAN PROTEIN ZDARMA k nákupu nad  1 500 Kč

NUTREND Klub

Nutrend klub

NUTREND Klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10 % na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

DELICIOUS VEGAN PROTEIN

DELICIOUS VEGAN PROTEIN

Proteinový superfood vegan koktejl lahodné chuti a krémové konzistence s nutričně vyváženým složením. Vybrané 4 druhy rostlinných bílkovin představují komplexní zdroj plnohodnotných proteinů, doplněný o důležité nutrienty. Je vhodný pro všechny, kdo preferují zdravý životní styl. Díky surovinám prvotřídní kvality a unikátní receptuře je bez nadsázky chytrou potravinou budoucnosti.

AKCE 3+1 pro balení 30 g a 5 x 30 g

Datum: 10.3.2020 10:01 Odpovědi: 20

Vyborny vegan protein

Autor:Katka Datum:22.9.2020 12:44

Dobry den, nedavno som mala moznost ochutnat tento protein. Vyborny aj chutou aj rozpustnostou, ocenujem aj netradicne prichute. Dufam ze spravite aj vacsie vyhodnejsie balenie (ekologickejsie pre planetu), urcite by som si ho kupila😊

Re: Vyborny vegan protein

Autor:Michal Tuček Datum:23.9.2020 11:18

Dobrý den

Mám pro Vás dobrou zprávu, větší balení (450 g) bude již v říjnu na trhu.

M. Tůček

Dozaz

Autor:Eva Hyčková Datum:18.7.2020 13:14

Dobrý den, jsem začátečník, 2x týdně chodím na funkční trénink, cvičíme vlastní váhou, a 2x týdně běhám. Je vhodné po výkonu si dát tenhle protein nebo si koupit after treining protein?

Re: Dozaz

Autor:Michal Tuček Datum:20.7.2020 09:43

Dobrý den

Produkt AFTER TRAINING PROTEIN lze použít po sportovních aktivitách v případě, že daná sportovní aktivita významněji vyčerpala energetické zásoba těla. Protože by bez doplnění vhodných živin mohlo dojít k zhoršené regenerace a k prodloužení stavu únavy, je vždy vhodné použít správné živiny k obnově ztracených zdrojů.

Za předpokladu, že při sportu s délkou okolo 60 minut nebyly doplňovány zdroje energie a byla například popíjena v průběhu aktivita pouze čistá voda je produkt AFTER TRAINING PROTEIN ideální volba. Produkt AFTER TRAINING PROTEIN bude vhodný i při delší aktivitě s vysokou intenzitou tepové frekvence, ale pouze za předpokladu, že při takové aktivitě jsou doplňovány živiny podporující sportovní výkon a kompenzující ztrátu energetických zdrojů. Takové živiny najdete například v produktu ISODRINX.

M. Tůček

větší balení

Autor:Dominika Datum:1.7.2020 13:40

Je to jeden z nejlepších proteinů ne-li nejlepší co jsem kdy měla. Určitě se také přidávám do skupiny lidí co by velice ocenili větší balení popřípadě i nové příchutě ;).
Dekuji

Re: větší balení

Autor:Michal Tuček Datum:1.7.2020 14:19

Děkujeme za reakci

M. Tůček

Chci víc, prosím!

Autor:Vendula Datum:17.6.2020 14:53

Krásný den,
Velmi příjemně mne překvapil Váš Delicious Vegan Protein, jak svojí konzistencí tak i chutí.
Ráda bych se Vás zeptala, jestli se dá sehnat na trhu, případně jestli plánuje někdy uvést i možnosti většího balení (abych se neupytlíkovala k smrti).
Předem děkuji za Vaši odpověď.
S pozdravem,
Vendula

Re: Chci víc, prosím!

Autor:Michal Tuček Datum:17.6.2020 15:08

Dobrý den

Vzhledem k množícím se dotazům tohoto typu je předpoklad, že k výrobě produktu ve větším balení dojde. Očekávat je můžete na trhu přibližně koncem tohoto roku.

M. Tůček 

Pecka!!

Autor:Paja Datum:5.6.2020 21:07

Dneska jsem ochutnala příchuť marcipan-pistacie a strašně lahodné. Mužů se jen zeptat jestli je to vhodné míchat s podmaslim? Myslím jako ve smyslu hubnutí nebo nabírani svalu. Děkuji za odpověď.

Re: Pecka!!

Autor:Michal Tuček Datum:8.6.2020 10:43

Dobrý den

Produkt DELICIOUS VEGAN PROTEIN je produkt rostlinného původu. Podmáslí je mléčný výrobek (živočišný původ) a smícháním se výrazně změní charakteristika výrobku včetně množství jednotlivých živin a energetické hodnoty. Upozorňuji, že smícháním s podmáslím se také může změnit stravitelnost výrobku, nicméně rozhodnutí je čistě na vás.

M. Tůček

Delicious vegan-zdroj enzymu

Autor:Zoe Datum:28.5.2020 09:53

Jaký je prosím zdroj-původ všech enzymu( syntetický, rostlinný atd.)ve Vašem Delicious veg.proteinu?

Děkuji Zoe

Re: Delicious vegan-zdroj enzymu

Autor:Michal Tuček Datum:28.5.2020 10:00

Dobrý den

Jedná se o značkovou surovinu DigeZyme - směs 5 trávicích enzymů, které splňují nejen "veganské" předpoklady.

M. Tůček