Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

NUTREND Klub

Nutrend klub

NUTREND Klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10 % na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 900 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 900 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

DENUTS CREAM arašídové máslo

DENUTS CREAM arašídové máslo

Ta pravá Amerika! Nestárnoucí klasika vyrobená z A++ arašídů, s vysokou energetickou hodnotou, bez umělých barviv či konzervantů. Z důvodu předpokládané vysoké spotřeby ve vaší domácnosti jsme ho pro vás udělali v exkluzivním balení 1 000 g.

Datum: 5.5.2021 14:00 Odpovědi: 2

Cukr

Autor:Radek Datum:26.5.2021 09:04

Ahoj, obsahuje máslo cukr, sladidla ? Předpokládám, že nikoliv, ale někteří výrobci cukr i přes dušování se ohledně složení a pure kvality přidávají .
Děkuji. Radek

Re: Cukr

Autor:Michal Tuček Datum:26.5.2021 10:10

Dobrý den

Tento dotaz umístěn u varianty produktu DENUTS CREAM (arašídový krém) a pokud se na našich webových stránkách podíváte do složení, najdete tam 100% pražené arašídy bez jakékoliv jiné ingredience. Informace na webu musí odpovídat informacím na etiketě výrobku a tedy i skutečnému složení výrobku. Pokud některý z konkurenčních výrobců podává nesprávné nebo zavádějící informace na svém webu, můžete na tuto skutečnost upozornit kontrolní orgány.

Ochucené produkty DENUTS CREAM (ořechové a arašídové krémy) jsou spojeny s variantami čokolády, takže zde jsou formy jednoduchých nebo složitých cukrů přirozenou součástí. Ve variantě PROZERO najdete i sladidla.

M. tůček