Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu
Unisport ZDARMA

NUTREND Klub

Klub Nutrend

NUTREND Klub

Věrnostní systém, který pouze pro registrované členy Klubu nabízí celou řadu výhod, akcí a benefitů. Nakupujte za výhodnější ceny na e-shopu NUTREND.cz a ve značkových prodejnách NUTREND stores! Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 900 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 900 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

BCAA 4:1:1 DRINK

BCAA 4:1:1 DRINK

Instantní směs esenciálních aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA), obohacená o aminokyselinu L-glutamin. BCAA patří mezi devět esenciálních aminokyselin, které si lidské tělo nedokáže vytvořit a jejich přítomnost v těle musí být zajištěna stravou. Neúplný stravovací vzorec může být příčinou nedostatku některé z esenciálních aminokyselin.
Vhodnou náhradou za tento produkt je: BCAA 4:1:1 POWDER

Datum: 18.10.2021 07:01 Odpovědi: 2

aminokyseliny

Autor:Lucie Datum:16.3.2022 13:20

mám dotaz, zda neexistuje nějaký třeba nízkokalorický ranní nápoj pro sportující ženy středního věku, který by obsahoval všechny výše uvedené aminokyseliny, třeba ještě s dalšími přidanými vitamíny a minerály, bez cukru a není nutné, aby po něm rostly svaly. Takový ranní restart s event. hubnoucím bonusem, který by se mohl dát před cvičením a tělo z něj čerpalo co potřebuje a energie by vydržela co nejdéle. Děkuji za odpověď

Re: aminokyseliny

Autor:Michal Tuček Datum:17.3.2022 10:25

Dobrý den

Musím se přiznat, že mě váš dotaz velmi pobavil. Požadujete nízkokalorický nápoj (pominu vše ostatní napsané) po kterém má energie vydržet co nejdéle! :-D

Kdyby zde byl prostor na odpověď dotazem, potom bych se jistě dotazoval na to, co si představujete pod pojmem energie. Protože zde ale k takové komunikaci prostor není, jednoduše uvedu, že energie není stimulace a energie musí vycházet z nějakého zdroje. Ve stravě tyto zdroje zastávají převážně sacharidy a tuky, protože ale požadujete nízkokalorický nápoj, tak jediné reálné zdroje energie ve svém požadavku současně vylučujete! ;-)

Ano, můžete se někde dočíst, že aminokyseliny vám dají také nějakou energii, ale tato energie není zdaleka taková, aby pokryla základní potřeby těla (protože například jen lidský mozek potřebuje přibližně 10 gramů glukózy za hodinu).

Asi nejblíže vašim představám by mohl být produkt GUTAR ENERGY SHOT, který ale není nápojem v pravém slova smyslu. Nabídne však tělu dlouhodobou stimulaci (nikoliv energii) a to by mohlo být to, o čem uvažujete. Také produkt SMASH ENERGY UP (výhradně v příchuti green, která je bez cukru) by mohl naplnit vaše očekávání, protože zde se již jedná o skutečný nápoj se silnou stimulací, nicméně nenajdeme zde esenciální aminokyseliny s rozvětveným řetězcem.

V rámci vašeho způsobu uvažování bych viděl, že by pro vás mohl být užitečný i produkt CLA + CARNITINE POWDER. Nepatří přímo mezi nízkokalorické, ale ostatní představy by mohl splňovat.

M. Tůček