Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NUTREND Klub

Nutrend klub

NUTREND Klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10 % na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 900 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 900 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

FAT DIRECT

FAT DIRECT

Unikátní spalovač, který v sobě kombinuje sílu přírodních výtažků a nejnovějších technologií. Je jedinečný nejen svým složením, ale i dobou použití. FatDirect je totiž prvním nočním spalovačem od NUTRENDU. Je speciálně vyvinut k odbourávání tuků ve spánku. Receptura obsahuje výtažky z mořských řas wakame, ale i z garcinie cambogie a ze zelené kávy. Produkt FatDirect neobsahuje povzbuzující látky a je určen k večernímu užití - stačí 1 kapsle 30 minut před spánkem.

Datum: 13.12.2013 10:56 Odpovědi: 121

Přírodní spalovač

Autor:Karolína Šajnová Datum:5.5.2021 09:55

Dobrý den,

máte prosím v nabídce přírodní spalovač tuku (který obsahuje pouze přírodní látky)? Nejsem si jista, zda extrakty jsou přírodní či syntetické, myslím i třeba Syneprin..?

Děkuji za odpověď a přeji pohodový den, Karolína

Re: Přírodní spalovač

Autor:Michal Tuček Datum:5.5.2021 14:12

Dobrý den

Pokud se bavíme o rostlinném extraktu, tak se vždy jedná o přírodní látku. Extrakční rozpouštědlo může mít variabilní původ, ale extrahovaná látka z rostlin bude vždy rostlinného původu. Syntéza je zcela jiný proces než extrakce! Zmíněný SYNEPHRINE nabízí společnost Nutrend jako extrakt z pomerančovníku hořkého a tato informace je uvedena i na obale výrobku.

M. Tůček

Kombinace

Autor:Bára Datum:26.4.2021 02:29

Chtěla bych začít užívat noční spalovač + nějaký spalovač před cvičením, během. Jaký by jste mi doporučili? Děkuji za odpověď.

Re: Kombinace

Autor:Michal Tuček Datum:26.4.2021 11:21

Dobrý den

Pro sportovní aktivitu mohu doporučit produkt FAT DIRECT SHOT. Tento produkt je současně i stimulantem, protože obsahuje kofein, ale současně i produktem pro metabolismus tuků díky obsaženému cholinu.

Pokud bude FAT DIRECT a FAT DIRECT SHOT použitý s dostatečným odstupem (alespoň dvou hodin) a oddělí je alespoň jedna porce jídla, je možné tyto produkty kombinovat v jednom dni.

M. Tůček

Fat direct a vitamin d

Autor:Vojtěch Dolejší Datum:9.4.2021 05:51

Dobrý den, včera jsem si koupil doplněk stravy, vitamín D v zelatinovych tabletach. Po první tabletce, jsem měl během chvíle příznaky které mají být po dlouhodobém předávkování, bolest břicha, malatnost, slabost svalů, zimnici. Je možné že to bylo kombinaci s delší užíváním fat direct?

Re: Fat direct a vitamin d

Autor:Michal Tuček Datum:9.4.2021 07:27

Dobrý den

Zřejmě jste užil kapsle na lačný žaludek (s delším odstupem času od jídla). Doporučuji kapsle vždy přijímat s jídlem a vitamín D navíc je vhodné přijímat s jídlem, ve kterém je zdroj tuku. 

M. Tůček

Potřebuji shodit kila

Autor:Martin Datum:5.4.2021 21:27

Dobrý den, na svou výšku 175cm vážím nyní ve 43 letech 88kg a cítím jako bývalý sportovec nadváhu. Pomůžete s tipem jak shodit, o kolik, popř. Nejake přípravky? Dekuji

Re: Potřebuji shodit kila

Autor:Michal Tuček Datum:7.4.2021 16:36

Dobrý den

Doporučení doplňku stravy by mělo vždy vycházet ze znalosti stravovacího vzorce konkrétního jednotlivce. Protože vaše stravování neznám, mohu dát pouze obecné doporučení:

1) Omezit příjem sacharidů v každé porci stravy. Zkuste si dát metu 50 g celkové sacharidů v dané porci jídla a jednotlivé složky stravy vždy važte v suchém stavu. Protože rýže obsahuje cca 80% sacharidů, měla by porce rýže v nevařeném stavu mít hmotnost okolo 60 gramů. (v případě těstovin a ovesných vloček by mohla být porce o něco větší) v rámci brambor by se jednalo o porci cca 200 gramů. Problém může nastat, když například omáčka nebo nějaká zálivka v sobě nese také určité množství sacharidů. Potom je třeba porci uvedených zdrojů snížit tak, aby celková hodnota sacharidů v porci výrazně nepřesáhla zamýšlených 50 gramů.

2) Bílkovina na talíři může kompenzovat nižší dávku sacharidů a protože se zpravidla déle tráví, dodává i pocit sytosti po delší dobu. Člověk díky pravidelné porci bílkoviny (dle typu bílkoviny) má nižší tendenci se dojídat. Zdroje bílkoviny by měly být v celkovém jídelníčku pestré. Nemělo by se zapomínat na živočišné zdroje jako jsou vejce, tvrdé sýry, nebo třeba ryby. Z rostlinných zdrojů pak určitě ve stravě preferujte luštěniny a v omezeném množství (díky významnému obsahu tuku) také ořechy a semínka. Příjem by se měl pohybovat okolo 1,5 gramu bílkoviny na kilogram tělesné hmotnosti, a to ze všech zdrojů!

3) Zdroje tuku by měli být na talíři vždy! Díky vysokému energetickému obsahu je ale nutno používat umírněné množství a v průběhu dne by se měl přijmout tuk z více zdrojů (opět se vracím k pestrosti stravy). Rostlinné oleje používejte spíš na studenou kuchyni a tuky pevné konzistence jsou naopak vhodnější pro tepelnou úpravu.

4) Ovoce je zdrojem rychlých cukrů, takže by jej mělo být ve stravě méně než zeleniny. Zvýšené množství ovoce se může ve stravě objevit v čase okolo sportovní aktivity a ovoce také obsahuje zdroj rozpustné vlákniny a vitamíny, takže by bylo chybou je ze stravy vyloučit zcela!

5) Zelenina (ve většině případů) neobsahuje příliš energie a je skvělým zdrojem vlákniny, takže zeleninu mohu doporučit téměř bez omezení. Zohlednit by se měla pouze schopnost jednotlivce zeleninu trávit.

6) Je třeba omezit alkohol, a to z více důvodů!

7) Pozor na slazené vody, slazené minerálky, koncentrované ovocné šťávy, džusy a sladkosti! S výjimkou bezprostřední blízkosti sportovní aktivity by se v jídelníčku tyto zdroje snadno dostupné energie výrazně objevovat neměly!

Pokud se k tomuto režimu zvolí správná sportovní aktivita, je předpoklad dosažení cíle. Sportovní aktivita při zvoleném jídelníčku by neměla být významně delší než hodina a také ani významně kratší. Tepová frekvence by měla mírně vyšší a lze volit jak silovou, tak vytrvalostní aktivitu. Doplněk stravy pro redukci tělesné hmotnosti při doporučeném stravování by mohl být FAT DIRECT SHOT (1 shot 15 - 30 minut před fyzickou aktivitou), případně COMPRESS FEVER (3 kapsle před snídaní a 3 kapsle před obědem).

M. Tůček

Zelená káva

Autor:Eva Skalická Datum:15.2.2021 09:29

Dobrý den, mám dotaz k zelené kávě obsažené v tomto výrobku. Před aktivitou užívám Carnitin 100000 a uvažuji, že bych večer přidala Fat Direct. Mám ale velké potíže usnout po kávě, poslední si mohu dát kolem 16 hodiny, abych večer normálně usnula. Chtěla jsem se tedy zeptat, zda zelená káva obsažená v tomto výrobku nezpůsobuje u jedinců jako já nespavost? Eventuálně jak nejpozději přípravek užít, aby nebyl problém s usnutím. Děkuji za odpověď, Eva S.

Re: Zelená káva

Autor:Michal Tuček Datum:15.2.2021 10:01

Dobrý den

Extrakt ze zelené kávy v produktu FAT DIRECT obsahuje pouhých 17 mg kofeinu na jednu kapsli a toto množství by nemělo ovlivňovat kvalitu spánku.

Celkový příjem kofeinu za den by neměl dlouhodobě překročit 3 miligramy na kilogram tělesné hmotnosti. Jedinec o příkladné hmotnosti 70 kg by tedy neměl pravidelně přijímat významně vyšší množství kofeinu než 200 mg. V jednom espressu bývá okolo 60 mg kofeinu, ale protože záleží na druhu kávových zrn, ze kterých je kávová směs vyrobena, berte tuto informaci pouze jako orientační. 

M. Tůček

Redukce hmotnosti

Autor:Václava Hendrychová Datum:13.11.2020 16:09

Dobrý den
Chtěla bych shodit nějaká kila po porodu (již nekojim). Cvičím obden. Přemýšlím nad Fat direct, Diet protein a Fat direct shot. Poradíte mi co by bylo efektivnější? A jestli tyto produkty lze kombinovat. Hlavně jestli jde kombinovat Fat direkt na noc a Diet protein místo třeba odpolední svačiny. Děkuji.

Re: Redukce hmotnosti

Autor:Michal Tuček Datum:13.11.2020 16:21

Dobrý den

Primárně se snažte snížit energetický příjem tak, aby odpovídal základním potřebám těla (bazálnímu metabolismu) a energetickému výdeji v průběhu dne. Stravu se snažte mít co nejpestřejší a nezapomeňte do stravy zařadit čerstvou zeleninu (obsahuje vlákninu, zvyšuje objem stravy současně a snižuje energii ve stravě).

Vhodným produktem, který by mohl nahradit dopolední svačinu a třeba i večeři je právě dotazovaný DIET PROTEIN. Do kombinace k němu se nejlépe hodí FAT DIRECT SHOT, který je vhodný před sportovní aktivitou jako stimulant a současně zlepšuje vliv sportovní aktivity na redukci tuku. 

M. Tůček