Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu
Unisport ZDARMA

NUTREND Klub

Klub Nutrend

NUTREND Klub

Věrnostní systém, který pouze pro registrované členy Klubu nabízí celou řadu výhod, akcí a benefitů. Nakupujte za výhodnější ceny na e-shopu NUTREND.cz a ve značkových prodejnách NUTREND stores! Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 900 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 900 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

FAT DIRECT

FAT DIRECT

Unikátní spalovač, který v sobě kombinuje sílu přírodních výtažků a nejnovějších technologií. Je jedinečný nejen svým složením, ale i dobou použití. FatDirect je totiž prvním nočním spalovačem od NUTRENDU. Je speciálně vyvinut k odbourávání tuků ve spánku. Receptura obsahuje výtažky z mořských řas wakame, ale i z garcinie cambogie a ze zelené kávy. Produkt FatDirect neobsahuje povzbuzující látky a je určen k večernímu užití - stačí 1 kapsle 30 minut před spánkem.

Datum: 13.12.2013 10:56 Odpovědi: 133

Jestli to vůbec pomůže

Autor:Dominika Datum:21.1.2022 03:33

Dobrý den, Zaujali mě vaše produkty.Ale už jsem toho vyzkoušela tolik že nevím jestli to ryskovat.Vždy jsem byla akorát zklamaná. Takže se bude lepší zeptat,když vidím že tady s lidmi komunikujete. Má výška je 165cm a vážím o 20kg víc než bych měla. Hrozně mi to vadí a mé špeky se mi nelibi, někdy mi i překáží v práci. Dělám 3smenny provoz a nemám sílu s nějakým cvičením. Žádám tedy o upřímnou odpověď jestli mi pomůže váš produkt nebo se smířit stim jak vypadám. Děkuji za odpověď.

Re: Jestli to vůbec pomůže

Autor:Michal Tuček Datum:21.1.2022 09:32

Dobrý den

Účinná složka fucoxantin byl v minulosti několikrát úspěšně testován ve studiích na hlodavcích Maeda 2009, Jeon · 2010 a v mnohých dalších. Novější zprávy C Wan-Loy · 2016 naznačují, že tento mořský karotenoid prokázal účinek i na lidech, nicméně kontrola stravování probandů účastnících se studií není zcela jasná. Další účinné složky (extrakt ze zelené kávy a extrakt z Garcinia cambogia) jsou diskutovány odbornou veřejností a konkrétní závěry není jednoduché interpretovat tak, aby si z nich laik vyvodil správný závěr. Proto odpovím následně:

Určitě můžete vyzkoušet tento produkt, nicméně základem úspěchu bude změna stravovacího vzorce. Základem bude snížit porce příloh (těstoviny, rýže, brambory, knedlíky, pečivo) do množství, které na běžném talíři zabere cca 1/5 z plochy. Zdroje bílkoviny (ryby, maso, vejce, tvrdé sýry) mohou představovat také cca 1/5 z plochy talíře. Zbytek talíře (3/5) bude doplněn o čerstvou zeleninu, kterou zakapete rostlinným olejem (olivový, nebo lněný). Takto by mělo vypadat prostřední jídlo v čase vaší bdělosti (normálně nazýváno obědem, nicméně ve směnném provozu bude lepší jiné pojmenování) a také poslední jídlo v čase vaší bdělosti (normálně nazývané večeří). Při provozu na směny však pro oběd nebo večeři neplatí denní doba, ale pouze čas mezi vašim probuzením a usnutím. Takzvanou přesnídávku a svačinu (druhé a čtvrté jídlo v čase vaší bdělosti) může zastoupit produkt DIET PROTEIN. První jídlo v čase vaší bdělosti může obsahovat menší množství cereálií, ovoce a třeba mléčný výrobek, který není zásadně doslazován cukrem. Při současném minimalizování sladkostí, sladkých nápojů včetně slazených minerálních vod a stravy typu fast food není jiná cesta než redukce tělesné hmotnosti. Tento přístup je ale založen na změně uvažování, protože jinak ke změně stravovacích návyků člověk nemůže dospět.

Doporučení platí pro případ, že neužíváte léčiva, která ovlivňují (i nepřímo) metabolismus, protože v takovém případě by doporučení mělo být konzultováno s lékařem, který léčiva předepsal. 

M. Tůček

FAT DIRECT

Autor:Tyna Datum:14.11.2021 23:42

Dobrý den chtěla bych se zeptat na užívání FAT DIRECT... Jsem tři týdny po operaci žlučníku (laparoskopicky zákrok) tak zdali je to vůbec vhodné děkuji

Re: FAT DIRECT

Autor:Michal Tuček Datum:15.11.2021 08:19

Dobrý den

O užívání produktu po laparoskopickém zákroku se poraďte s lékařem. Složení produktu FAT DIRECT je k dohledání na našem webu.

M. Tůček

Kombinace s COMPRESS FEVER

Autor:Petr Špaček Datum:12.11.2021 11:08

Dobrý den,

Měl bych dotaz, jestli se tento produkt dá kokombinovat s COMPRESS FEVER? Tzn podle dávkování tři tablety C. F. před snídaní a obědem a večer před spaním jednu tabletu FAT DIRECT.

S poděkovním a pozdravem,
Petr Špaček

Re: Kombinace s COMPRESS FEVER

Autor:Michal Tuček Datum:12.11.2021 15:41

Dobrý den

Popisované použití by mělo být možné. Zapíjejte vždy dostatečným množstvím tekutin.

M. Tůček

Zhubnutí

Autor:Věra Datum:25.9.2021 22:37

Dobrý den,
potřebuji poradit, jaký byste mi doporučil vaše produkty na snížení váhy.
Jsem 51 letá žena, vážím nějakých 90 kg, v práci především pracuji ve stoje (osmi hodinové směny, ranní, odpolední). Jednou za týden si vyjedu na kolo (30 km), do práce taktéž jezdím na kole. Jen teď přes zimu budu mít méně pohybu. Snažila jsem se zhubnout způsobem že jsem si dávala menší porce. Zařadila jsem do jídelníčku více ryb a luštěnin. Omezila sladké a mastné, ale bohužel mi menší porce nestačí a mám velmi často hlad a váha je pořád stejná. Prosím, poraďte mi, jaké produkty by byly pro mě vhodné. Děkuju

Re: Zhubnutí

Autor:Mgr. Janka Jančíková (Pálešová) Datum:27.9.2021 15:15

Dobrý den, vždy se jedná o spojení správně sestaveného jídelníčku, pohybové aktivity s adekvátním odpočinkem (nízký kalorický příjem dlouhodobě nevhodný i neefektivní, více v mém článku ). Navíc především při aktivitě (i pracovní) potřebujete i určitou dávku energie ze sacharidů. Pokud byste sacharidy (především komplexní jako přílohy v průběhu aktivní části dne typu těstoviny, brambory, rýže, pohanka -  preferujte celozrnné pokud možno) dlouhodobě utáhla na minimum, je větší pravděpodobnost únavy, vyčerpání, nechuti pokračovat a pak i narušení samotné redukce, což se pravděpodobně i stalo. Nově upravený jídelníček pak můžete doplnit o koktejl DIET PROTEIN, který zařadíte jako snídani nebo svačinu. Ve Vaší cestě Vám bude užitečný L-CARNITINE (dávku 2000mg před tréninkem a/nebo ráno v den bez tréninku a k tomu lze přidat i SYNEPHRINE 10mg). Lze kombinovat i s dotazovaným produktem FAT DIRECT. To je na začátek (měsíc /dva) vhodná kombinace a tyto látky lze užívat i delší dobu. Je ale potřeba si uvědomit, že spalovače samotné neudělají Vámi požadovaný výsledek. Spalovače slouží pouze jako prostředek ke zlepšení odbourávání tuků. Složení spalovačů je v podstatě jen o základní účinné látce respektive látkách a jejich kombinacích, které podporují spalování tuků v tomto režimu: trénink, vhodná strava i adekvátní odpočinek. Vytrvejte ve svém snažení, výsledky se dostaví. S pozdravem Mgr. Janka Jančíková

Noční směny

Autor:Kristýna Datum:2.9.2021 12:43

Dobrý den,

mám pouze noční směny, jak by tedy mělo probihat užívání Fat Direct, pokud budu spát cca od 7 do 15 hodin? Měla bych ho tedy užívat po noční směně? Případně jak se časově nejlépe stravovat a kdy sportovat? Jinak užívám i Synephrine a L-Carnitin před sportem. Moc děkuji

Re: Noční směny

Autor:Michal Tuček Datum:2.9.2021 16:08

Dobrý den

Marketingově je produkt FAT DIRECT komunikován jako "noční spalovač". Komunikace je takto nastavena z toho důvodu, že na rozdíl od většiny ostatních doplňků stravy zaměřených tímto směrem produkt FAT DIRECT obsahuje minimum kofeinu a prakticky neobsahuje jiné stimulanty. Uživatel po konzumaci takového produktu by měl následně bez problému usnout. 

Při dodržení doporučení z marketingové komunikace se použití tohoto produktu ve vašem případě nabízí po noční směně, tedy vlastně ráno.

Lidé pracující v noci mají v tomto směru velmi obtížnou situaci, protože jakmile se jejich pracovní směny změní (rotují), tělo je nuceno přijímat živiny a nebo odpočívat ve zcela odlišném denním čase. Každopádně se zkuste držet následného doporučení: Protože vaše tělo je na noční směně aktivní, mělo by být pohlíženo na práci v noci tak, jako by to byl běžný denní režim (snídat, obědvat, večeřet), a to i přestože jsou tato jídla všeobecně zažita pro jinou denní dobu. 

Použití doplňků stravy s obsahem synefrinu bylo pozitivně testováno před sportovní aktivitou a většina prací byla zaměřena na kombinaci s kofeinem. Na základě těchto výsledků doporučím použití synefrinu před sportem. Na proti tomu výzkum doplňků stravy s obsahem karnitinu dosáhl podobného výsledku při použití před sportem i mimo sportovní aktivitu.

M. Tůček

Hubnutí

Autor:Michal Tomšů Datum:12.7.2021 09:27

Dobrý den, mám vyhřezlé plotýnky na bederní páteři a bolest se mi vytřeluje do nohy. Potřeboval bych zhubnout, ale moje fyzické aktivity jsou značně omezené. Chtěl bych se zeptat, co byste mi doporučili za přípravky na hubnutí.
Děkuji.

Re: Hubnutí

Autor:Janka Jančíková (Pálešová) Datum:12.7.2021 12:15

Dobrý den,  základem úspěšné redukce je spojení správně sestaveného základního jídelníčku, pravidelné pohybové aktivity s adekvátním odpočinkem. Pohybovou aktivitu konzultujte s fyzioterapeutem či ošetřujícím lékařem. Jídelníček pak můžete doplnit o vhodné živiny koktejlem DIET PROTEIN, a lze jej použít jako snídani a/anebo pak jako svačinu v průběhu dne když třeba není svačina po ruce. DIET PROTEIN obsahuje bílkoviny, ale i prospěšnou vlákninu, která hoc prodlouží pocit sytosti, no vždy se u koktejlů jedná o tekutou stravu, která pocitově rychleji projde žaludkem. Základní jídla oběd a večeři zkuste co nejlépe sestavit z kvalitních živin, protože pokud byste celkový energetický příjem a živiny dlouhodobě utáhl na minimum, je větší pravděpodobnost únavy, vyčerpání, nechuti pokračovat a pak porušení stravovacího plánu. Jako podpora metabolismu Vám bude L-CARNITINE (dávku 2000mg před tréninkem a/nebo ráno i v den bez aktivity) a k tomu lze přidat i SYNEPHRINE 10mg. To je na začátek (měsíc /dva) vhodná kombinace a tyto látky lze užívat i delší dobu i v kombinaci s OMEGA 3, které jsou vhodným doplňkem právě redukčního jídelníčku, kde je příjem tuků minimalizován a ty správné tuky chybí, pak tělo střádá, protože mnoho metabolických dějů a látek je na nich závislých, takže fungují jako podpora metabolismu, co je při redukci důležité. Na noc lze kombinovat i s FAT DIRECT CAPS. Je ale potřeba si uvědomit, že spalovače samotné neudělají Vámi požadovaný výsledek -podporují spalování tuků v tomto režimu: strava, aktivita i adekvátní odpočinek. Spalovače se stimulačním účinkem (například jako COMPRESS FEVER PLUS) lze zařadit později a jejich užívání je nutno cyklovat (dle doporučeného dávkování).  S pozdravem Mgr. Janka Jančíková