Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu
Unisport ZDARMA

NUTREND Klub

Klub Nutrend

NUTREND Klub

Věrnostní systém, který pouze pro registrované členy Klubu nabízí celou řadu výhod, akcí a benefitů. Nakupujte za výhodnější ceny na e-shopu NUTREND.cz a ve značkových prodejnách NUTREND stores! Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 900 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 900 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

FAT DIRECT

FAT DIRECT

Unikátní spalovač, který v sobě kombinuje sílu přírodních výtažků a nejnovějších technologií. Je jedinečný nejen svým složením, ale i dobou použití. FatDirect je totiž prvním nočním spalovačem od NUTRENDU. Je speciálně vyvinut k odbourávání tuků ve spánku. Receptura obsahuje výtažky z mořských řas wakame, ale i z garcinie cambogie a ze zelené kávy. Produkt FatDirect neobsahuje povzbuzující látky a je určen k večernímu užití - stačí 1 kapsle 30 minut před spánkem.

Datum: 13.12.2013 10:56 Odpovědi: 133

Užívání mladistvým v 16

Autor:Pepa Datum:6.11.2020 19:27

Dobrý den, prosím vás může mladistvý tento přípravek užívat v 16 letech ?

Re: Užívání mladistvým v 16

Autor:Michal Tuček Datum:9.11.2020 08:12

Ahoj Pepo

Na produktu je uvedená informace, že není vhodný pro děti. Znamená to, že tento produkt je určen pro dospělé, tedy až od věku 18 let. Ve tvém věku bych doporučil za stejným účelem použit produkt DELICIOUS VEGAN PROTEIN, který lze přijímat podobně jako dotazované kapsle, tedy v čase před spaním a současně ti může nahradit částečně večeři.

M. Tůček

Fat Direct

Autor:Jakub Hejhal Datum:23.7.2020 10:47

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli si můžu v jeden den vzít jednu tabletu Fat Direct a jednu tabletu Synephrine. Děkuji za odpověď.
Jakub Hejhal

Re: Fat Direct

Autor:Michal Tuček Datum:23.7.2020 12:56

Dobrý den

V obou případech se jedná o produkty v kapslové formě a protože je produkt SYNEPHRINE doporučován před sportovní aktivitou a produkt FAT DIRECT komunikován večer před spaním, tak nejspíš nemáte na mysli současné podání těchto doplňků stravy.

Za předpokladu, že bude produkt SYNEPHRINE použitý před sportem je vše v pořádku.

M. Tůček

Užívání

Autor:Anna Datum:4.7.2020 17:47

Dobrý den,

Jak dlouho se muze fat direct uzivat? Mam druhe baleni, je treba po dobrani udelat pauzu? Muze vzniknout delsim uzivanim tolerance? Diky

Re: Užívání

Autor:Michal Tuček Datum:7.7.2020 10:37

Dobrý den

Produkt FAT DIRECT obsahuje látky, které lze užívat i dlouhodobě, nicméně jako vždy u doplňků stravy doporučím přestávku v užívání, nebo změnu.

Jako alternativu můžete vyzkoušet produkt COMPRESS FEVER.

M. Tůček

Zelená moč

Autor:Ingrid Datum:21.6.2020 17:07

Dobrý den, dnes jsem si dala první tabletu a k tomu i vitamín co máte v dárkovém balení. Od té doby mám zelenou moč. Nijak nemocná nejsem na močový měchýř. Trochu mě to děsí, ale ve složení máte zelené kafe, tak jestli nebarví. Děkuju za odpověď

Re: Zelená moč

Autor:Michal Tuček Datum:22.6.2020 10:47

Dobrý den

Změna barvy moči může souviset s vysokým obsahem vitamínu B2 (riboflavin), který je obsažen v produktu MULTIVITAMIN COMPRESSED CAPS. Není třeba se znepokojovat, jedná se o přirozenou reakci na tento vitamin. Díky vysokým dávkám vitamínů můžete MULTIVITAMIN COMPRESSED CAPS
užívat i obden. Rozhodně doporučím zvýšit příjem tekutin (nejlépe čisté vody) alespoň na dva litry v průběhu dne.

M. Tůček

Redukce hmotnosti

Autor:Pavel Franc Datum:26.3.2020 09:50

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat co byste doporučili za produkt pro podporu redukce hmotnosti. Samozřejmě úprava jídelníčku a sledování kalorického příjmu a výdeje je samozřejmostí včetně zařazení aktivity (veslovací a eliptický trenažer, kolo, chůze).

Zvažuji kombinace FAT Direct na večer, FAT Direct Shot před cvičením a jako náhradu večeře zařadit Diet protein.Compress Fever by bylo možné také zařadit, nebo už je to příliš?
Dále by mě zajímalo jestli by bylo vhodné jako doplněk stravy zařadit do stravy nějaký protein (after, whey?).

Děkuji.

Re: Redukce hmotnosti

Autor:Michal Tuček Datum:26.3.2020 12:14

Dobrý den

Pokud zvládnete vhodné stravování, úměrné k zamýšlenému cíli a energetickému výdeji, bude dostačující před sportovní aktivitou používat FAT DIRECT SHOT a jako poslední jídlo před spánkem budete volit DIET PROTEIN. Kombinace DIET PROTEIN a kapsle FAT DIRECT nepovažuji za vhodné, protože se tyto produkty používají téměř v stejnou dobu. Pokud bych měl volit mezi nimi, tak bych upřednostnil DIET PROTEIN, protože je významnější součástí energetického příjmu a dodá tělu mimo jiné vitamíny a minerály.

Protože se COMPRESS FEVER užívá v jinou dobu než DIET PROTEIN, je jeho použití na zvážení. Při jeho zařazení myslete na správný pitný režim.

M. Tůček 

info

Autor:Honza Smetana Datum:18.3.2020 10:28

Dobrý den,mohu se zeptat zda fat direct poškozuje srdce,děkuji

Re: info

Autor:Michal Tuček Datum:18.3.2020 14:39

Dobrý den

Každý výrobek, který uvádíme na trh je předložen patřičným úřadům, které schvalují jeho nezávadnost. Bez tohoto schválení by jakýkoliv doplněk stravy nemohl být uveden na trh.

M. Tůček