Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu
Unisport ZDARMA

NUTREND Klub

Klub Nutrend

NUTREND Klub

Věrnostní systém, který pouze pro registrované členy Klubu nabízí celou řadu výhod, akcí a benefitů. Nakupujte za výhodnější ceny na e-shopu NUTREND.cz a ve značkových prodejnách NUTREND stores! Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 900 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 900 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

FAT DIRECT

FAT DIRECT

Unikátní spalovač, který v sobě kombinuje sílu přírodních výtažků a nejnovějších technologií. Je jedinečný nejen svým složením, ale i dobou použití. FatDirect je totiž prvním nočním spalovačem od NUTRENDU. Je speciálně vyvinut k odbourávání tuků ve spánku. Receptura obsahuje výtažky z mořských řas wakame, ale i z garcinie cambogie a ze zelené kávy. Produkt FatDirect neobsahuje povzbuzující látky a je určen k večernímu užití - stačí 1 kapsle 30 minut před spánkem.

Datum: 13.12.2013 10:56 Odpovědi: 133

Potlačení chuti k jídlu

Autor:Lenka Datum:1.11.2019 15:54

Dobrý den, myslíte se, že tento přípravek by mohl sloužit i na potlačení chuti k jídlu? (poslední dobou do sebe cpu neuvěřitelné množství jídla- sladké, slané atd).

Děkuji

Re: Potlačení chuti k jídlu

Autor:Michal Tuček Datum:4.11.2019 08:50

Dobrý den
Za tímto účelem bych zkusil doporučil produkt DIET PROTEIN. Jedná se o alternativu stravy a můžete jej využít například ve večerních hodinách, kdy vás přepadnou chutě na sladké, nebo například jako dopolední svačinu.
M. Tůček 

Členská cena

Autor:Erika Datum:18.10.2019 00:25

Dobrý večer som tu prvýkrát na stránke a chcem sa opýtať kedy platí nižšia cena za produkt pri objednávk.Stačī sa zaregistrova? Ďakujem za odpoveď Erika

Re: Členská cena

Autor:Janka Pálešová Datum:18.10.2019 12:15

Dobrý den, Klubovou členskou slevu získáte, když se zaregistruje na webových stránkách www.nutrend.cz a zároveň zatrhnete při registraci příslušné políčko: Klub NUTREND; Po přihlášení do eshopu již nakupujete se slevou. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová

Kombinace Fat Direct

Autor:Lukáš Datum:11.9.2019 08:05

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat, zda je možné kombinovat Fat direct spolu s CLA + CARNITINE POWDER či se to vůbec nedoporučuje. Jsem aktivní sportovec (trénink 4-5 týdně - kombinace silových a kardio).

Díky!

Re: Kombinace Fat Direct

Autor:Michal Tuček Datum:12.9.2019 10:39

Dobrý den
Předpokládám, že nemáte na mysli společné použití obou produktů ve večerních hodinách. Pro zvýšení efektivity zmiňované sportovní aktivity v souvislosti s metabolismem tuku si dovolím doporučit jako účinnější před sportovní aktivitou produkt FAT DIRECT SHOT a kapsle FAT DIRECT večer před spaním.
M. Tůček 

Optimální kombinace produktů pro maximální efekt

Autor:Barbora Nagyová Datum:6.9.2019 12:32

Dobrý den,
ráda bych snížila množství tuku v mém těle a kromě fyzické aktivity bych také ráda vyzkoušela nějaké produkty od Nutrend. FAT DIRECT se mi jeví jako rozumná volba, mohl(a) byste mi prosím doporučit ještě další produkt(y) které bych mohla použít pro zvýšení efektivity?
Obvykle sportuji ráno před prací, pro spálení tuků je vhodné se před sportem trochu najíst, nebo můžu cvičit nalačno a pak si dát snídani cca 30 minut po cvičení?
Děkuji.

Re: Optimální kombinace produktů pro maximální efekt

Autor:Michal Tuček Datum:9.9.2019 08:56

Dobrý den
Ano produkt FAT DIRECT je doporučován před spaním z důvodu, že na rozdíl od běžných produktů pro podporu redukce tuku, neobsahuje významnější množství stimulačních látek. Dalším vhodným produktem může být například COMPRESS FEVER, nebo například DIET PROTEIN.
Před sportovní aktivitou provozovanou po ránu by bylo vhodné přijmout snadný zdroj energie v případě, že vás bude čekat aktivita delší (nad 30 minut) a s vysokou tepovou frekvencí. Pravidlem by mělo být, že čím je aktivita delší, tím více snadné energie by se mělo přijmout, a to i přestože se snažíte redukovat tukovou tkáň v těle.
M. Tůček 

Fat direct a ZMA

Autor:Martin Wiltsch Datum:31.8.2019 08:05

Dobrý den zajimalo by me zda se může uzivat tento product fat direct a zároveň váš produkt zma ?

Re: Fat direct a ZMA

Autor:Michal Tuček Datum:2.9.2019 08:59

Dobrý den
Současné použití obou produktů by nemělo představovat zásadní problém a kombinaci považuji za možnou.
M. Tůček 

Vysoký tlak

Autor:Filip Datum:18.8.2019 11:55

Dobrý den, Chtěl bych se zeptat jestli je možné užívat tento produkt pokud mám vysoký krevní tlak ?

Re: Vysoký tlak

Autor:Janka Pálešová Datum:19.8.2019 09:27

Dobrý den, doplněk stravy FAT DIRECT kapsle obsahuje extrakty, pro které není známá kontraindikace s hypertenzí. Každopádně především při závažnějších zdravotních problémech raději vždy i doplňky stavy konzultujte s ošetřujícím lékařem. Aktuální dostupnost produktu do 10 dnů za co se omlouváme a zároveň děkujeme za pochopení. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová