HARUDA RAC Sedlčany a MČR v Endurosprintu | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

HARUDA RAC Sedlčany a MČR v Endurosprintu

HARUDA RAC Sedlčany a MČR v Endurosprintu

Datum: 1.10. 2014

Před pár dny se tým Haruda RAC Sedlčany, sponzorovaný společností NUTREND, zúčastnil Mezinárodního mistrovství České Republiky v Endurosprintu v jihočeském Jiníně nedaleko Strakonic.

Pořadatelé připravili pro jezdce okruh ve zdejším motokrosovém areálu a do tratě bylo zahrnuto několik motokrosových prvků, jako jsou dvojskoky a dlouhé skoky přes tzv. „lavice“, poté velice rychlé úseky na poli a nakonec nechyběly ani lesní technické pasáže .

Kolo měřilo něco málo pod pět minut a okruhů se jelo každý den devět. V sobotu se jelo jedním směrem a v neděli pořadatel směr obrátil.

V sobotu sváděli mezi sebou největší boj Ondřej Helmich z týmu Haruda RAC Sedlčany a Michal Kadleček z týmu KRTZ , v cíli poodjeli ostatním soupeřům a v cíli je dělilo od sebe pouhých patnáct vteřin, když Helmich z tohoto souboje vzešel jako poražený a byl druhý . Také o třetí místo se sváděl těžký souboj a to mezi Robertem Šípem z týmu Haruda RAC Sedlčany a Šefrem z týmu Solarco tým Kolín. V tomto klání bodoval tým HARUDA RAC Sedlčany a jeho jezdec Robert Šíp.

V noci ze soboty na neděli začalo vydatně pršet a déšť vydržel až do nedělního rána, jezdci tak jeli na blátivém podkladu .

V neděli mezi sebou svedli největší souboj Ondřej Helmich a Michal Kadleček, kdy se předháněli o pouhé vteřinky, ale v neděli si již Helmich první místo pohlídal a dojel do cíle nejen jako vítěz třídy E2, ale i absolutního pořadí. Robert Šíp z týmu Haruda RAC Sedlčany má na svém kontě opět třetí místo.