Hrabica Motocross Team | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Hrabica Motocross Team

Hrabica Motocross Team

Datum: 21.6.2018

Disciplíny: Motokros
Tým: Hrabica Motocross Team
Facebook: https://www.facebook.com/Hrabica-motocross-team

Největší úspěchy:  
 • 2. místo Mezinárodní mistrovství České republiky v motocrosu, kategorie veteráni
 • 6x mistr republiky v bikrosu
 • 2x mistr republiky v motokrosu
 • 1x mistr Slovenska
 • 4x přeborník Moravy
 • 5. místo v mistr. Evropy
 
 
Popište nám své začátky a první úspěchy:
Začátky byly bikrosové s postupným přechodem na motorku, takový byl dříve trend.  První úspěchy byly právě na kole, přes přeborníka moravy až k mistru tehdejší ČSFR.  
 
Jakou máte zkušenost se společností NUTREND a jejími výrobky?
Právě přes výbornou kvalitu a obsáhlou nabídku produktů jsme se dostali až ke spolupráci se společností NUTREND. Náš sport je složitý na výživu, protože se skládá ze čtyř 20minutových sprintů, rozložených do celého dne. A i díky produktům NUTREND zvládáme dobře tuto zátěž.
 
Jak vypadá Vaše příprava?
Příprava se dělí na více částí, ale hlavní dvě jsou soutěžní ( přes sezónu) a zimní ( mimo sezónu).  V sezónní je mo hlavně ježdění na motorce, závody a tréninky a v zimní je spíše nabírání kondice. Podle toho se mění taky jídelníček a použití potravinových doplňků.
 
Čeho byste chtěl v kariéře dosáhnout?
Teď mám již cíle týmové. Chtěl bys s kluky pravidelně jezdit mistr. Evropy a umísťovat se v top 15. A samozřejmě, aby si přenesli to dobré ze sportu i do života.
 
Proč se právě věnujete vaší disciplíně? Čím Vás fascinuje?
Proč motokros? Asi proto, že po bikrosu se automaticky sedalo na motorku.  Musím říct, že je to nádherný sport. Pro pravé chlapy! Ten zvuk motocyklu, ty skoky se zatajeným dechem, tomu se nic nevyrovná. Víte, ten sport musíte dělat srdcem, protože i když budete velice dobří, nikdy nebudete hodnoceni jako fotbalisti, nebo hokejisti, i když riziko úrazu je 100x větší.  Prostě je to vášeň!
 
Jak vypadá Váš jídelníček?
Náš jídelníček se liší právě podle tréninkového období a také jestli jsme na závodech. Ale kluci snídají většinou jogurt, nebo kaši, pak nějaká svačina, oběd většinou těstoviny, nebo kuře s rýží, odpoledne svačiny podle jízd a po večeři se vždy těšíme na Nutrenďácké lívanečky!
 
5 neoblíbenějších produktů NUTREND:
 1. UNISPORT nápoj
 2. FLAPJACK
 3. POWER BIKE BAR
 4. ENDURO SNACK
 5. PROTEIN PANCAKE

Seznam produktů

UNISPORT

UNISPORT

od 225

196 bez DPH