Hubnutí s rozumem | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Hubnutí s rozumem

Datum: 13.2. 2014

.........rozum, to je totiž jediný lék! Člověk, který hubne bez cvičení, nehubne, jen ničí tělo uvnitř. Aby tělo hubnulo, musí mít svaly, protože ty si nárokují tuk jako svůj zdroj energie (pohon). To znamená, že pokud člověk necvičí a hubne stravovací dietou, nevědomě se ničí.

Organismus jen vypuzuje vodu, spaluje to „málo“ svalové hmoty, které je podmínkou hubnutí a v těle tuk stále zůstává. Proto je tak důležité znát složení poměru svalů, vody a tuku v těle, než váhu. Když člověk začne hubnout a cvičit, na váze trochu přibere, ale tuková vrstva se zmenšuje. A tím, že tuk je lehčí než sval, může se zdát, že člověk přibírá. Vypovídající hodnota je ale objem pasu a poměr složek uvnitř těla. Svalová tkáň je jediná tkáň, která může v hubnutí pomoci. Žádná hladovka, žádná dieta bez pohybu nefunguje. 

Tělu je přirozený pohyb. Pohyb je potřebný pro správné fungování celého organismu a přiměřený pohyb je život! To je zákon přírody. Pokud to člověk porušuje svou leností, tělo mu to vrací. Je dobré si uvědomit hodnotu svého zdraví dříve, než je pozdě a přiměřený pohyb je synonymem pro zdraví.

 
 
 

Václav Krejčík Václav Krejčík
Nejdříve uspěl Václav Krejčík ve sportovním aerobiku, v posledních letech se věnuje józe a powerjóze. Vedle toho pořádá kurzy a poradenství v oblasti hubnutí a spolupracuje rovněž se společností NUTREND.