Hvězdné září aneb Dobij si energii s NUTRENDEM! | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Hvězdné září aneb Dobij si energii s NUTRENDEM!

Hvězdné září aneb Dobij si energii s NUTRENDEM!

Datum: 1.10. 2014

V sobotu 27. září se v Brně-Podolí rozsvítily ty nejzářivější hvězdy. Setkalo se zde na sto padesát žen z České i Slovenské republiky, které svou pozitivní energií naplnily celou sportovní halu. Všechny účastnice získaly pitný režim od společnosti Nutrend v podobě vody NUTREND AQUA + tyčinky NOVINKA Mixli.

V Brně zářily nejen účastnice akce, ale také top hvězdy aerobiku - exkluzivní host Gil Lopes předvedl taneční aerobik a stepy, jako vždy úžasná Zuzka Švíková opět excelovala s dance aerobikem a tentokrát měla i dance stepy. Milan Ondruš a Milana Adamka ze Slovenska se předvedli v tanečním double aerobiku a Jitka Miškářová byla v Podolí poprvé s lekcí Sttot Pilates.

Všechny lekce byly opravdu rozmanité a vyhovovaly široké škále účastnic, které přijely z celé ČR. Velká účast byla i ze Slovenska. Nechyběl doprovodný program, předtančení mažoretek SK Provo Brno a módní přehlídka nové kolekce podzim - zima 2014 od českého výrobce sportovní a fashion módy DRAPS Olomouc. Partneři úspěšnou akci dotvořili dokonalým servisem, nabídkou služeb i produktů a věnovali účastnicím hodnotné dárky.

Ženy celkově hodnotily akci jako jednu z nejlepších, které navštěvují, a už se těší na další, jež proběhne 8. listopadu. Nutrend fantastic aerobic show se uskuteční za významné podpory společnosti NUTREND a za účasti dalších hvězd aerobiku, k nimž patří Alessandro Oliveri, Taras Klimov, Lea Grančič a naše Zuzka Švíková.