Hvězdné září aneb Dobij si energii s NUTRENDEM! | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Hvězdné září aneb Dobij si energii s NUTRENDEM!

  Hvězdné září aneb Dobij si energii s NUTRENDEM!

  Datum: 1.10.2014

  V sobotu 27. září se v Brně-Podolí rozsvítily ty nejzářivější hvězdy. Setkalo se zde na sto padesát žen z České i Slovenské republiky, které svou pozitivní energií naplnily celou sportovní halu. Všechny účastnice získaly pitný režim od společnosti Nutrend v podobě vody NUTREND AQUA + tyčinky NOVINKA Mixli.

  V Brně zářily nejen účastnice akce, ale také top hvězdy aerobiku - exkluzivní host Gil Lopes předvedl taneční aerobik a stepy, jako vždy úžasná Zuzka Švíková opět excelovala s dance aerobikem a tentokrát měla i dance stepy. Milan Ondruš a Milana Adamka ze Slovenska se předvedli v tanečním double aerobiku a Jitka Miškářová byla v Podolí poprvé s lekcí Sttot Pilates.

  Všechny lekce byly opravdu rozmanité a vyhovovaly široké škále účastnic, které přijely z celé ČR. Velká účast byla i ze Slovenska. Nechyběl doprovodný program, předtančení mažoretek SK Provo Brno a módní přehlídka nové kolekce podzim - zima 2014 od českého výrobce sportovní a fashion módy DRAPS Olomouc. Partneři úspěšnou akci dotvořili dokonalým servisem, nabídkou služeb i produktů a věnovali účastnicím hodnotné dárky.

  Ženy celkově hodnotily akci jako jednu z nejlepších, které navštěvují, a už se těší na další, jež proběhne 8. listopadu. Nutrend fantastic aerobic show se uskuteční za významné podpory společnosti NUTREND a za účasti dalších hvězd aerobiku, k nimž patří Alessandro Oliveri, Taras Klimov, Lea Grančič a naše Zuzka Švíková.

   
   
   
   
   

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist