I Brno fandí Sporťáčku, ukázala skvělá sobota | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  I Brno fandí Sporťáčku, ukázala skvělá sobota

  I Brno fandí Sporťáčku, ukázala skvělá sobota

  Datum: 18.9.2015

  Báječná návštěva šesti tisíc lidí, unikátní počet pětasedmdesáti stanovišť na jednom místě a ideální počasí, tak lze shrnout sobotní Sporťáčkovu premiéru v Brně. Do krásného a rozlehlého sportovního areálu v Komárově s lanovým centrem a rozhlednou Komec a na přilehlé koupaliště Biotop přivezl festival chuť se hýbat a žít aktivně, přesně jak velí princip Evropského týdne sportu, jehož byl tento Sporťáček součástí.

  Děti i jejich rodiče si mohli přímo u jednotlivých stanovišť vyzkoušet tradičně pestré spektrum aktivit, od paddleboardingu, capoeiry přes požární sport, korfbal, Mölkky až k hokeji na unikátním umělém ledě.

  Právě na něm se krasobruslilo případně hrál hokej. Dorazil ho obhlídnout i Milan Hnilička, bývalý brankář a člen zlaté olympijské party z Nagana.

  Triky se jistě dají předvádět i na kole od firmy Author, které udělalo radost jednomu z malých návštěvníků. Ten dal vyplněním zelené karty zelenou pohybu a zvolil sport roku, hlas od něj dostala shodou okolností cyklistika na BMX. Ceny od partnerů Agrofert, Cetelem, Allianz, či Bambule si vysloužily i další děti, pozornost strhla i soutěž s Havex-auto o to, kolik se jich vejde do Sporťáčkovy Škody Octavia. Nakonec jich bylo jednatřicet. O zdravou stravu se staral stánek sportovní výživy Nutrend. Kde si děti mohli zakoupit limitovanou edici tyčinky JUST FRUIT Sporťáček. Celý den pak bavila areál ostřílená moderátorská dvojice Zorka Hejdová – Pavel Cejnar.

  „Festival jsme poctivě připravovali tři čtvrtě roku, ale absolutně jsme nečekali, že se povede až takhle. Brno po všech stránkách překonalo naše očekávání,“ pochvaloval si Jakub Makalouš, zakladatel a šéf Sporťáčka. „I přes určitou místní nepřízeň – kromě radnice Brna-Jih, které nám naopak ve všem vycházelo vstříc – jsme s pomocí vstřícných klubů ukázali, že náš koncept je promyšlený a dává smysl, není to hurá akce spíchnutá horkou jehlou. Brňanům jsme předvedli výsledek našeho pětiletého snažení, a evidentně úspěšně.“

  Začala tak zřejmě další tradice. I Brno Sporťáčka přijalo a on se rád bude do druhého největšího českého města vracet…

  Fotogalerie

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist