Ilnur Zakarin | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Ilnur Zakarin

Ilnur Zakarin

Datum: 24.2.2021

Pro mě, tak jako pro většinu dětí v Rusku, byla cyklistika příležitost, jak se zabavit po škole. Děti v Rusku začínají s cyklistikou poměrně brzy, oblíbené jsou ale spíše jiné sporty než kolo. V Tatarstánu, odkud pocházím, jsou nejoblíbenější sporty hokej, fotbal a vodní sporty. Přesto, jsem si vybral cyklistiku. Jeden den po škole jsem šel s kamarády do cyklistického klubu a já věděl, že to je sport pro mě. 

Zpočátku to byla pouze o zábava. První soutěže ale přinesly první úspěchy, takže jsem to začal brát více vážně. Rok od roku se cyklistika stávala důležitější součástí mého života. Nyní je to již 19 let, co se tomuto sportu věnuji. Stal se nedílnou součástí mého života, mojí podstatou.

Cyklistika je pro mě o neustálém hledáním cíle, jeho definice a způsobu, jak ho dosáhnout. To je to, co mě posouvá vpřed. Také je to pro mě způsob, jak být součástí nějakého celku, být součástí týmu, který má jeden cíl a dosáhne ho. Všech mých úspěchů jsem dosáhl díky týmu, který mě podporuje a který ve mě věří. A já to mám stejně - věřím v tým, sdílím jeho cíle a ambice.


Datum narození: 15. září 1989

Výška: 188 cm

Váha: 65 kg

Tým: Gazprom-RusVelo Cycling Team

Disciplína: cycling

Facebook: Ilnur Zakarin

Instagram: zakarin444

Nejlepší výsledky:

  • Giro d'Italia: 2 etapová vítezství (2015, 2019)
  • Tour de France: 1 etapové vítezství (2016)

Fotogalerie